Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mati93 Cz kwi 16, 2009 22:54  Re: Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

Ramzes napisał(a):Może ktoś ma zorientowanie, bo w mediach cisza a mnie ciągle zastanawia fakt silników dla Roberta, pozostało mu 6 czy 7? Z Malezji jednostka już odpadła, nie wiem co z jednostką z Australii?


Widocznie mało kto o tym wie i się nie doliczyli, albo Borowczyk zapomniał powiedzieć :-P, ale spokojnie po GP Chin jak ktoś wspomni o tym, to będzie wysyp takich artykułów że Robert nie będzie mistrzem bo nie ma silnika etc. :razz:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Arek Pn cze 01, 2009 21:21  Re: Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

W jakiej części Krakowa mieszkał Robert Kubica? :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Master Pn cze 01, 2009 21:26  Re: Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

@rek napisał(a):W jakiej części Krakowa mieszkał Robert Kubica? :)


Z tego co wiem jeszcze gdy śmigał tu w Polsce to mieszkał w blokach (mówił mi to osobiście gość, który się z nim ścigał w kartingu). Gdzie w Krakowie nie wiem..
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez aokins Pn cze 01, 2009 21:41  Re: Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

Będę zdrajcą jak podam :oops: ? A co tam, przecież już tam nie mieszka. Grzegórzki. Ulicę i blok to na PW :grin: .
nie ma równych i równiejszych
Avatar użytkownika
aokins
 
Dołączył(a): Pt paź 19, 2007 14:06
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pokwa Cz lip 16, 2009 23:03  Re: Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

Są gdzieś filmiki z przejazdu Kubicy w rajdzie Wawelskim 2005? Na YT znalazłem tylko 4 sekundowy :)
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość