Niedyskretne (?) pytania odnośnie Kubicy

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jędruś Wt kwi 08, 2008 19:56  

Z pewnością Sato w podupadłym Super Agurii nie dostaje więcej niż Kubica . Starcza im ledwo pieniędzy na starty , a co dopiero na tak sowite opłacanie kierowców .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez duszek998 Wt kwi 08, 2008 20:20  

z tego co wiem Kubica ma dostać 2mln za sezon 2008 + premie
"...W srogim kręgu do świtu w szachu są trzymani przez dwa kolory pełne wzajemnej nienawiści..."
Avatar użytkownika
duszek998
 
Dołączył(a): Wt mar 18, 2008 14:42
Lokalizacja: jestem ?

Postprzez login Wt kwi 29, 2008 11:55  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

A słyszeliście, że stary też się będzie ścigał http://youtube.com/watch?v=J4YE2yXi4fM ? :o
login
 

Postprzez adin Wt kwi 29, 2008 13:17  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

login napisał(a):A słyszeliście, że stary też się będzie ścigał http://youtube.com/watch?v=J4YE2yXi4fM ? :o


Pierwsze słyszę, choć z tymi spotami to już mnie męczą od jakiegoś czasu. Nie spodziewałem się że starszy Kubica będzie się gdzieś "na poważnie" ścigał - a już na pewno nie na kosiarkach :)
Wyścigi jak każde inne, nie ma co się oszukiwać :)
Miejmy tylko nadzieje że sobie niczego nie połamie

edit:
nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło nabrać się na prymaaprilisowy żart miesiąc po 1 kwietnia :-D
Ostatnio edytowano Wt kwi 29, 2008 20:00 przez adin, łącznie edytowano 1 raz
ANTY rbr
Avatar użytkownika
adin
 
Dołączył(a): N mar 09, 2008 14:11
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1795223

Postprzez Miczek Wt kwi 29, 2008 14:21  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

O ile się nie mylę to odcinek Raportu z 1 kwietnia :grin: Z tego co pamiętam, to przed newsem o Arturze powiedzieli, że nowym kierowcą testowym BMW został Adam Kornacki. Nie mówcie, że w to uwierzyliście :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
Miczek
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 20:04
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3456599

Postprzez Anderis Wt kwi 29, 2008 14:28  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

Oczywiście, że to był primaaprilisowy żart. Zresztą wystarczyło zwrócić uwagę na ten uśmieszek ":)" w tytule filmu.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Ralph1537 Śr kwi 30, 2008 12:06  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

mowil tez wtedy ze kubica przejdzie do ferrari a massa wyrzuca
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Mati93 Pn cze 23, 2008 19:07  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

ja się na to nabrałem :twisted:
ale żart,żartem pewnie Robert i tak przejdzie do lepszego zespołu :grin:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Maly-boy Cz cze 26, 2008 17:16  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

Archeologia i odkopywanie starych tematow albo watkow w nich zawartych niemile widziane
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez KrzysR Wt lip 01, 2008 7:01  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

Ciekawe co na tego newsa powiedzą niektorzy a zwłaszcza Tytoniowy, wiem wiem, wp.pl, Bild i Superexpres, same szmatławce, ale moze jest w tym cos niecos prawdy? Chociaz mi nie chce sie wierzyć, czy az taki interes Marlboro by miało w tym by wydac na KUB az 50m?

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Napalili ... omosc.html
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez TobaccoBoy Wt lip 01, 2008 8:17  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

W ziarno prawdy jest - żadną tajemnicą nie jest, iż obecny skład zawodników (zwłaszcza Massa, który nawet na kilka kampanii antynikotynowych się załapał) niespecjalnie spełnia wymogi związane z promocją (za którą PM płaci rocznie około 200 mln zielonych braci, a rynki "wschodzące" w Europie to obecnie główny target dla giganta i chcą mieć "wtykę" która w należyty sposób wykonywała obowiązki sponsorskie i promowała (coraz mniej opłacalny z punktu widzenia kieszeni) markę. To żadna większa tajemnica.

Inna sprawa, iż decyzje podejmuje Ferrari, nie PM, który jedynie "pomaga" niekiedy spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy......
TobaccoBoy
 

Postprzez KrzysR Wt lip 01, 2008 8:40  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

Mi wydaje sie ze Ferrari nie miało by nic przeciwko KUB w Maranello, Włosi lubią Kubka, narod idzie za nim w ciemno, do tego Robert jest naprawde klasowym kierowca, jeszcze gdyby PM zdecydował sie wyłozyc tyle kasy, czy Domenicali i reszta mieli by jakis sprzeciw? Z tej perspektywy wyglada ze nie.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez TobaccoBoy Wt lip 01, 2008 8:59  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

Sympatię nic nie mają tu do rzeczy - Ferrari jak na razie ma 2 zawodników zakontraktowanych na przyszły sezon (Massę nawet do 2010) i reszta może okazać się tylko czczym gadaniem...
TobaccoBoy
 

Postprzez Kayo Wt lip 01, 2008 10:17  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

Gdyby patrzeć na to z góry, wszystko zależy od Kimasa - chodzi mi o przyszły rok(wykluczam '10). Fakt faktem, Robert jest jednym z najpoważniejszych pretendentów do tego miejsca, ale problem polega na tym, że ani Ferrari, ani Robert nie wypowiadają się na ten temat na szeroką skalę(chociaż błąd w bulletinie - w Magny - dawał do myślenia :P ). Na razie są to czyste spekulację z naszej strony, nie poparte żadnymi faktami, prócz tego, że Kimi, coś tam kiedyś wybrzdąkał (czytając między wierszami), że znudziła mu się F1(?).
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez Pieczar Wt lip 01, 2008 10:20  Re: Niedyskretne (?) pytanie odnośnie Kubicy

TobaccoBoy napisał(a):Ferrari jak na razie ma 2 zawodników zakontraktowanych na przyszły sezon (Massę nawet do 2010)

Każdy kontrakt można zerwać ;) A tak na poważnie to kluczem do wszystkiego jest Kimi - jeżeli zdobędzie tytuł i ogłosi koniec kariery to wtedy Ferrari będzie miało wakat i przejście Kubicy jest jak najbardziej możliwe. Jeżeli Kimi nie zdobędzie tytułu, cóż wtedy wiele może się zdarzyć. Schumacher przecież nie miał wcale kończyć kariery w 2006 roku, ale nie chciał jeździć z Kimasem w jednym zespole to przyspieszył swoje odejście na emeryturę :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości