Robert Kubica kierowcą F1!!!!

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mateusz Pn sie 07, 2006 22:49  

SirKamil napisał(a):Zarabia i to całkiem nieźle

Jakieś konkrety? Nawet Rosberg dostaje 0,5 mln od Wiliamsa (nie jestem pewny tej informacji, ale gdzieś otym czytałem).
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez SirKamil Pn sie 07, 2006 23:10  

gregoff napisał(a):
SirKamil napisał(a):Oczywiście, że dostanie stawke kolegi z zespołu. Nie wiem też skąd dywagacje, czy gdziś cokolwiek zarabia. Zarabia i to całkiem nieźle jak na 3 kierwoce.

To nie Minardi...


Myslisz, że mu dadzą tyle samo co Nickowi?? Wątpie, Massie raczej nie płacą tyle samo co Schumiemiu.

Tak własnie myśle.

A Fisichelli płacą tyle co Alosno... czy to o czymś świadczy?
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Damos Wt sie 08, 2006 1:05  

Kubica jakis czas temu mowil, ze sponsorzy nic nie placili BMW za zatrudnienie go, ale on teraz tez praktycznie pieniedzy od BMW nie dostaje...
wierzyc, nie wierzyc... ? :)
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez im9ulse Wt sie 08, 2006 1:18  

nielubie zagladania w cudzy portfel,ale wydaje mi sie za "godziwe wynagrodzenie" bedzie mial od poczatku 2007 - mysle ze teraz "jezdzi za frytki" musi sie pokazac...jak w wyscigach nie bedzie odstawal od QuickNicka bedzie dobrze,i skubnie kilka punktow to moze byc spokojny swojej przyszlosci w F1...jak tego nie dokona bedzie mial spore trudnosci z zajeciem miejsca etatowego kierowcy w jakimkolwiek teamie*.

Niezapominajmy ze obecna GP2 takze dostarczy "ciekawych" kierowcow,to nie bedize tak ze jeden "mlody,utalentowany i niepowtarzalny" polaczek bedzie wszystkich gromil...Nelsinho,Hamilton,Glock,Bruni czy Premat sa u progu F1 i lada moment zastapia obecny SZROT (DC,JT,R.SCH.,RB,MS,GF <- za 2-3 lata owych panow nie bedzie w F1) :evil:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Damos Wt sie 08, 2006 1:20  

Szczegolnie Nelsinio i Hamilton zapowiadaja sie obiecujaco, a Nelsinio ma poparcie nietuzinkowego tatusia... (eehhh... jak on sie kiedys pieknie z Manselem scigal... :sad: )
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ave Wt sie 08, 2006 6:15  

gregoff napisał(a):W tym sezonie nie wiem czy mu coś płacą, ale na pewno bardzo mało.

im9ulse napisał(a):"jezdzi za frytki"

Kontrakt w 2006 opiewa na sume bodajze 50k euro. Co jak na warunki F1 w istocie stanowi dosc mizerne "kieszonkowe". Umowa na 2007 zostala juz przedluzona, sadze, ze po objeciu posady glownego kierowcy zostanie wprowadzony aneks dotyczacy wynagrodzenia. Ile? Podwyzka w duzej mierze zalezec bedzie od postawy Kubika na torze (argument nie do podwazenia w negocjacjach).
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Indy Wt sie 08, 2006 9:38  

M.Schumacher - ok. 35 mln euro
R.Schumacher - ok.15 mln euro
J.Trulli - ok.10 mln euro
K.Raikkonen - ok.9 mln euro

Dane z Przeglądu sportowego przed sezonem 2005. Według nich Red Bull Racing w poprzednim sezonie miał budżet 70 mln euro :-o (Toyota 400 mln , Ferrari 300mln a Minardi 50 mln). Myśle że Kubica kilka mln zgarnie...
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Damos Wt sie 08, 2006 11:05  

Indy napisał(a):Myśle że Kubica kilka mln zgarnie...

Polowe z tego jego manager i inni zgromadzeni w kolo. Polowe tego, co mu zostanie zabierze skarbowka.... :???:
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Daniel Wt sie 08, 2006 11:41  

Indy napisał(a):Myśle że Kubica kilka mln zgarnie...

A ja myśle, że za pare lat Kubica będzie najbogatszym sportowcem w Polsce. No bo wyrobi sobie norme dobrego kierowcy noi BMW kopsnie mu pare mln-ów $. :grin:
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez kreciku Wt sie 08, 2006 12:33  

BMW dało Winowlewowi 4.7 mln EUR


http://autoklub.pl/news-12403.php?
kreciku
 

Postprzez viertolcia Wt sie 08, 2006 12:42  

Indy F1R jakiś czas temu zrobił podobną "sonde" i wyniki sie dość znacznie różniły... z Ralfika płacili jeszcze (!) więcej - 25 mln $, raikuś podobno 22 mln $
SirKamil napisał(a):A Fisichelli płacą tyle co Alosno... czy to o czymś świadczy?

Tak, o tym że Alonso będzie jeździł w McLarenie :lol:
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RENO Wt sie 08, 2006 14:43  

Wychaczyłem takie zdanie któe mi się bardzo podoba:

“I am happy that I could fight with more experienced opponents on the track and in fact beat some of them in straight fight."

W tłumaczeniu

Jestem bardzo szczesliwy że mogłęm walczyć z bardziej doświadczonymi kierowcami na torze i w pokonałem kilku w równej walce.

:)
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Bosman Śr sie 09, 2006 11:08  

Darth Tom napisał(a):Ja mam za 'zadanie' podszkolić moją dziewczyne , chociaż narazie dobrze idzie



Dobrze, że moja zona podziela zainteresownaie i zupełnie dobrze orientuje sie w temacie :) Ostatnio to nawet gadałem z nią o tych amortyzatorach co to Renault miał załozyc ale nie założył na GP Węgier :-D
Bosman
 
Dołączył(a): Pn lip 11, 2005 6:42
Lokalizacja: Huta Partacka

Postprzez Darth Tom Śr sie 09, 2006 11:14  

Bosman napisał(a):Dobrze, że moja zona podziela zainteresownaie i zupełnie dobrze orientuje sie w temacie Uśmiech Ostatnio to nawet gadałem z nią o tych amortyzatorach co to Renault miał załozyc ale nie założył na GP Węgier

He he ... Sama się zaczęła interesować i tak powoli ją wciągam :) Nawet chciała zeby jej podać wyniki po GP Węgier bo niemogła oglądac :D

A zoną bedzie za dokłądnie 16 dni - więc treningów do GP Turcji niestety nieobejrze :-)
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Bosman Śr sie 09, 2006 11:32  

Darth Tom napisał(a):A zoną bedzie za dokłądnie 16 dni - więc treningów do GP Turcji niestety nieobejrze



No to dobrze, że istnieje taki serwis - przynajmniej statystyki sobie zobaczysz :)

Ja z powodu wakacji miałem do tyłu GP Francji i GP Niemiec :(

A taka za pamięci: wszystkiego dobrego na nowej drodze :dobrze:

Tylko nie dziekuj - podziekujesz za 10 lat :)
Bosman
 
Dołączył(a): Pn lip 11, 2005 6:42
Lokalizacja: Huta Partacka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości