Robert Kubica kierowcą F1!!!!

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gregoff Wt gru 20, 2005 13:35  Robert Kubica kierowcą F1!!!!

No i mamy Polaka w F1. Prawdziwy prezent świąteczny nam zrobiło kierownictwo BMW :-D

http://www.pitpass.com/fes_php/pitpass_ ... t_id=26763

Czytać pany :D
Ostatnio edytowano Wt gru 20, 2005 13:38 przez gregoff, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez AMD Wt gru 20, 2005 13:37  

no prosze, niech wywalą tego vilnewa czy jak mu tam i Kubice wstawią do tego bolidu :)
Avatar użytkownika
AMD
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 9:43
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Zidi Wt gru 20, 2005 13:54  

Jezu, jaki miałem zonk, jak się o tym dowiedziałem dosłownie przed chwilą.

Jakieś 15 minut temu wróciłem sobie spokojnie ze szkoły, odstawiam plecak, pytam się matki, kiedy obiad i siadam w swoim pokoju przed TV. Włącza się TVN24, prognoza pogody. Nagle na tym niebieskim pasku pojawia się coś takiego "21-letni kierowca wyścigowy Robert Kubica został przyjęty do teamu Formuły 1, BMW-Sauber jako piątkowy tester" :o :przewraca: :omg: :ukłon: :zdziwiony:

Tu już chyba tworzy się historia, panowie (i panie :P ) I tak oto zaledwie 21-letni Robert Kubica został oficjalnie przyjęty na paddock F1, jako pierwszy polak w historii.
Zidi
 

Postprzez RENO Wt gru 20, 2005 14:08  

Nio i za 2 lata góra zostanie najmłodszym mistrzem w Historii F1 :) Pobije Alonsa:D
Swoją drogą informacja ta jednak potwierdza to zę jednak w F1 dokońca nie liczą się pieniądze jak to podkreślił w swojej wypowiedzi Theissen. Liczy się jeszcze jednak talent :) Pozatym jak juz kiedyś mówiłęm to Sauber jest idelanym zespołem na debiut, Dodatkowo kontrakt jest zawarty na sezon 2006 z opcja przedłużenia to już chyab wiadomo dlaczego: J.V żegnaj i napewno pod tym kątem kierowano się przy wyborze 3 kierowcy :) A pozatym jak zakłądłęm kiedys temat o sznasach kubicy na starty w F1 w przyszłym sezonie to jednak miałęm przezuciehehe
Ostatnio edytowano Wt gru 20, 2005 14:18 przez RENO, łącznie edytowano 1 raz
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gregoff Wt gru 20, 2005 14:17  

ALe najważniejsze, że będzie jeżdził w piątkowych treningach i może pokazać swoje umiejętności światu :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez PABLO Wt gru 20, 2005 14:18  

Powiem krótko, tego się nie da opisać ... sny stały się faktem. :D

HURRA :D :D :D
PABLO
 

Postprzez Pieczar Wt gru 20, 2005 14:44  

Wreszcie dobra wiadomość :D Niech sobie Alfonso idzie do Mclarena, a Raikkonen do Ferrari - już mam komu kibicować :-D.
PS. Nie chce nikomu źle życzyć, ale fajnie by było, gdyby Robert wystartował w jakimś wyścigu, zastępując Nicka, albo JV :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez viertolcia Wt gru 20, 2005 15:11  

Ignorancja naszych rodzimych mediów mnie przeraża... w RMFie podali tą wiadomość na samym końcu, mówić tylko "21 letni krakowianin został kierowcą teamu formuły 1 BMW Sauber. Polak w tym roku wygrał zawody Renault" oj będą się polscy reporterzy musieli podszkolic w F1. Dobrze że chociaż nie nazywają teamu roberta Sauber-BMW jak onet :? No ale może wreszcie F1 nie będzie traktowana po macoszemu :smile: No i może wróci F1Racing :evil:
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ylid Wt gru 20, 2005 15:55  

No to gratulacje Panie Robercie. Czekamy na pierwsze pełne GP (na razie w zastepstwie, potem samodzielne), no i pierwsze podium, pierwszą wygraną, pierwszy tytuł mistrzowski, a z czasem... poprawienia wszystkich rekordów w statystykach, które ustanowił Schumi :popijawa: .
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Bart Wt gru 20, 2005 16:25  

Ale zwałek! Niedawno Alonso i Mac, a teraz Kubica i BMW (tyle, że ten drugi news o wiele bardziej mnie ucieszył). Pięknie, po prostu wspaniale. Nigdy bym się nie spodziewał, że Robert zadebiutuje w F1 już w 2006 roku. Pozna wszystkie tory i pokaże swój potencjał światu w niezłym bolidzie. Czego tu więcej chcieć? :-D
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Iza Wt gru 20, 2005 16:52  

To najlepsze info jakie mogło się w tym tygodniu pojawić :-D Przydało się po wczorajszej koszmarnej informacji. Dowiedziałam się o tym przed jakąś godzinką, ale cały czas nie mogę uwierzyć :D PIERWSZY POLAK W F1!!! :rotfl: A najbardziej cieszy mnie, że to tak szybko. Nie było nawet czasu pomarzyć o Robercie w F1 :-P

:woohoo: :hurra: :brawo:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SirKamil Wt gru 20, 2005 16:57  

Nom... w sumie nic niezykłego :)

Teraz muszę zmienić podpis...
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez chmiel Wt gru 20, 2005 17:36  

:hurra: :hurra: :hurra: Ogromne gratulacje dla Roberta :brawo: :brawo: :brawo: Nie będe się rozpisywał :wink:
GO ROBERT :!: :!: Przyszłość należy do ciebie :!: :!:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez MarekW Wt gru 20, 2005 17:45  

Wróciłem ze szkoły, otwieram TVN24 i... przecieram oczy ze zdumienia, zaskoczenia i RADOŚCI. Gratulujemy panie Robercie, to najlepszy prezent na święta.
Kubica w trzecim BMW Sauberze... no, no... jeszcze miesiąc temu bym nie uwierzył, kilka dni temu po atrykule "Blicka" powiedziałbym, że większe szanse ma protegowany BMW Motorsport, Sebastian Vettel, a dziś... mam ogromnie miłą niespodziankę.

Przeczytajcie, co znalazłem na oficjalnej stronie zespołu (uśmiałem się do łez):
BMW Sauber F1 Team napisał(a):Biography:
Robert Kubica (pronounced "Koo-beet-sah")
(...)

Teraz to już żaden dziennikarz nie będzie miał problemów z tym nazwiskiem.

Mam nadzieję, że wykorzysta swoją szansę, że pokaże się z dobrej strony. Teraz niecierpliwie czekam na testy zespołu z nowym bolidem C25 i Robertem Kubicą w styczniu.
Obrazek
(Robert Kubica z dr Mario Theissenem i Peterem Sauberem)

Przeczytajcie też na oficjalnych stronach BMW Sauber F1 Team i BMW Motorsport:
"Pole for BMW Sauber F1 Team: Robert Kubica is signed as test and substitute driver"
"BMW Sauber F1 Team signs third driver"
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Iza Wt gru 20, 2005 17:57  

Ma takie pytanie :-D
Czy w takim przypadku Kubica bedzie brał udział w wyścigach GP2???
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron