Kubica w TVN TURBO

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Majster So gru 31, 2005 13:08  

Ja zamniałem oglądac o 11.30 obejże o 17.30 :)
A jeśli chodzi o media o najlepszy serwis informacyjny ma chyba własnie TVN, nawet ich dziennikaże są najbardzie wyróżniani ze wszytkich przykład Justyna Pochanke-dziennikaż roku...
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Maraz So gru 31, 2005 13:22  

Program nie był taki zły - trochę "z życia" WSbR od środka. Szkoda, że na koniec "dosztukowali" tylko małą wzmiankę testach F1 (tylko fotki :x) i kontrakcie z BMW - widać nie mieli więcej materiału, ale mogli chociaź dać coś z konferencji prasowej.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Zidi N sty 01, 2006 12:36  

Obejrzałem sobie i o to moja recenzja:
W sumie to nawet przyzwoicie zrobione, dużo ciekawostek, parę wywiadów. Jedno, co mogło zrazić to tak szczupłe informacje o testach w Renault. :/ Powiedzmy 8/10...
Zidi
 

Postprzez Majster N sty 01, 2006 12:54  

Obeżałem i mi się bardzo podobało wielkie dzięki TVN TURBO!! Szkoda tylko że trwało to tylko pół godziny... :(
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SirKamil N sty 01, 2006 15:40  

Widać wyraźnie, że program został zrobiony z myślą o samy World Series by Renault a dokładniej o samym wyścigu w Donington. Ogólnie ok ale te wzmianki, które tak napradę teraz nas najbardziej interesują czyli te o F1 zostały dorobione do gotowego programu na siłe. W bliskej przyszłości licze na coś bardziej rozbudowanego pod kątem całej kariery Roberta (nie każdy ją zna) oraz tego finału z prognozą na przyszłość.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez chmiel N sty 01, 2006 20:08  

Program mi się podabał :D Może dlatego że często programów o Robercie nie mamy szansy oglądać :wink: Brawo dla TVN TURBO :dobrze:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości