Bal Mistrzów Sportu - Kubica na dziewiątym miejscu

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ola7 N sty 08, 2006 16:40  

Bal -fakt-był kiepski, zresztą jak co roku.Otylia-ok, byc może zasłużyła,a ze Robert zajał 9 miejsce-jestem pod wrażeniem!!!Mam nadzieje, że za rok zostnie doceniony faktycznie za swoje rezultaty!!!
ola7
 

Postprzez chmiel N sty 08, 2006 18:55  

Gala słaba. 9. miejsce Roberta to duży sukces, chociaż ja stawiałem na miejsce 8. :) Dobrze, że Adamek i Korzeniowski byli wysoko, bo na to zasłużyli. Bardzo byłem zdziwniony brakiem Małysza w dziesiątce, w końcu 4. miejsce w PŚ, 4. miejsce w TCS i dwa zwycięstwa w Zakopcu.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Maraz N sty 08, 2006 19:10  

Widzę tutaj sporą rozbieżność opinii w niektórych przypadkach, gdyż jeden polski serwis napisał: :-)
To wielki sukces kierowcy, jak i dyscypliny jaką reprezentuje - wyścigi samochodowe.

Tymczasem w plebiscycie Autoklubu "polski kierowca roku" Robert zajmuje obecnie trzecią pozycję z 10% głosów (prowadzący Ruciński Piotr ma 20%, a do wyboru jest ponad 100 kierowców).

Wydaje mi się, że jest jeszcze trochę za wcześnie na większą popularność, choć mistrzostwo WSbR nie jest bylejakim osiągnięciem, ale nie w opinii wielu Polaków.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez RENO N sty 08, 2006 19:31  

Balu nie oglądałem nio może samiutką końcówke, ale jak większoś zgadzam się że 9 miejsce to i tak niezły wynik, bo to przedewszystkim były głosy oddane przez nas prawdziwych kibiców F1, a nie przez przypadkowych ludzi którzy usłyszeli o Kubicy w tv, a i tak głosowali na innych, nio ewentualnie mogły to też być głosy ludzi którzy interesują sie motoryzacją i niczym innym.

Bo w polsce to trzeba medali,zwycięstw i mistrzostw żeby zostać sportowcem roku, swoją drogą to jestem ciekawy czmeu nigdy Pudzian nie został spotowcem roku????
Ostatnio edytowano N sty 08, 2006 19:32 przez RENO, łącznie edytowano 1 raz
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Ahmed N sty 08, 2006 19:31  

Wydaje mi się, że jest jeszcze trochę za wcześnie na większą popularność, choć mistrzostwo WSbR nie jest bylejakim osiągnięciem, ale nie w opinii wielu Polaków.

...nieswiadomych Polaków. Jaki jest odsetek ludzi chociaż kojarzacych WSbR, a juz nie wspominajac o GP Macau chociazby? Gro ludzi zaczelo kojarzyc Roberta wlasnie dopiero z F1, a to dopiero poczatek...
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Mariusz N sty 08, 2006 19:49  

Maraz napisał(a):Wydaje mi się, że jest jeszcze trochę za wcześnie na większą popularność, choć mistrzostwo WSbR nie jest bylejakim osiągnięciem, ale nie w opinii wielu Polaków.

Podzielam Twój pogląd.

Wyczyny byłego selekcjonera reprezentacji piłkarskiej Polski pozostawię bez komentarza...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SPIDER N sty 08, 2006 19:52  

Ahmed napisał(a):...nieswiadomych Polaków. Jaki jest odsetek ludzi chociaż kojarzacych WSbR, a juz nie wspominajac o GP Macau

Chciałbym widzieć, jak by odpowiedzieli na pytanie takiego typu: Co to jest Formuła 1 :?:, Kto to jest Michael Schumacher :?:. Na pewno miałbym z tego niezły ubaw.
Polacy interesują się czymś innym :?.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Ahmed N sty 08, 2006 20:10  

SPIDER to zdecydowanie zle przyklady :zakrywa: Temat Szu co jakis czas pojawial sie w mediach, F1 to też nie jakies wyscigi stuningowanych maluchów...
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Pieczar N sty 08, 2006 20:16  

SPIDER napisał(a): Kto to jest Michael Schumacher

Schumiego to może jeszcze znają, ale jakby ich zapytać o Kimasa albo Alonsa to byłaby masakra :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SPIDER N sty 08, 2006 20:19  

Ahmed, ja mogę dać "dychę", że dużo ludzi nie odpowiedziałoby na takie pytania.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Daniel Pn sty 09, 2006 17:25  

Pieczar napisał(a):Schumiego to może jeszcze znają, ale jakby ich zapytać o Kimasa albo Alonsa to byłaby masakra

Ja zapytałem niektórych kolegów czy znają Alonso. A oni Co :shock: kto to jest? :? A mi tylko ręce opadły nie znaja najmłodszego MŚ w F1. Już chciałem im wspomnieć o Kimim, ale już zrezygnowałem bo czarno to widziałem.
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez RENO Pn sty 09, 2006 20:21  

U mnie to tylko wiedzą że Alonso to jakiś tam co jedzi w F1 i tyle nio za wyjatkiem jednego kumpla co się interesuje F1 juz troche...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Fonsitos Cz sty 12, 2006 19:01  

SPIDER napisał(a):Ahmed, ja mogę dać "dychę", że dużo ludzi nie odpowiedziałoby na takie pytania.


To pomysl sobie jak ja musialam sie czuc, gdy jakis czas temu spodobal mi sie jeden chlopak. Fajny, przystojny dobrze tanczyl itd. Zaczelismy rozmawiac i zeszlo na zainteresowania. Powiedzialam, ze mam absolutnego swira na punkcie F1 i Raikkonena. A on mi sie spytal (cytuje doslownie) "A co oni graja?? Jakis hip-hop?" :???: :-( Zepsul mi impreze - zmylam się pod pozorem toalety....
Fonsitos
 

Postprzez Pieczar Cz sty 12, 2006 19:06  

Fonsitos napisał(a):"A co oni graja?? Jakis hip-hop?"

Hahahahahahaha. No to niezły koleś - Kimas i hip-hop :-D.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SPIDER Cz sty 12, 2006 19:09  

Fonsitos napisał(a):A co oni graja?? Jakis hip-hop?

No i to jest to. Jak już wspomniałem wyżej. Polacy nie wiedzą co to jest F1.
Ja osobiście uważam, iż F1 jest w pewnym stopniu sportem dla wybrańców 8). Nie każdemu jest dane się tym interesować.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości