Bal Mistrzów Sportu - Kubica na dziewiątym miejscu

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gregoff N sty 08, 2006 10:00  

W napisał(a):Wierzysz w to...?
Wierzysz, że w Polsce ledwo zatrudniony kierowca F1 ląduje znikąd w dziesiątce...?
Nie przeleciało Tobie przez myśl, że to żałosny gest TVP, która chce się podłączyć do człowieka z przyszłością...?


Tak wierzę w to. Można mieć wiele zarzutów do mediów ale wątpie aby 9 miejsce dla Kubicy (w głosowaniu kibiców przypominam) było wyreżyserowane... raczej nic im to nie dało.

Poza tym jeśli chcesz być w ciągłej opozycji do mediów publicznych "W" to proszę bardzo. Ale nawet Ty musisz przyznać, że czasami są potrzebni albo nawet pomocni.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez W N sty 08, 2006 10:26  

gregoff napisał(a):wątpie aby 9 miejsce dla Kubicy (w głosowaniu kibiców przypominam) było wyreżyserowane... raczej nic im to nie dało.

Jak to nic by to im nie dało...?
Dzięki temu mogą uczestniczyć w pasożytowaniu.

gregoff napisał(a):Poza tym jeśli chcesz być w ciągłej opozycji do mediów publicznych "W" to proszę bardzo.

W ciągłej opozycji nie jestem.
Telewizja publiczna zamiast realizować swoją "misję" często ponad nią przedkłada swoje interesy.
Przykład. Spójrz na Pyrek i Rogowską i ich obecność w TVP.

gregoff napisał(a):Ale nawet Ty musisz przyznać, że czasami są potrzebni albo nawet pomocni.

W czym potrzebni i pomocni...?
Nawet mój emerytowany sąsiad kupił analogową satelitę - nie mógł wytrzymać z telewizją publiczną.
TVP dawno już zapomniało, jakie są ich cele.

Wracając do Balu Mistrzów Sportu.
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego na sali było więcej miejsc pustych niż zajętych...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez SPIDER N sty 08, 2006 11:09  

W napisał(a):Kubica - nie wiedział, co zrobić z rękami

Dudek zresztą też. Ja byłem ogromnie zaskoczony jak Kubica dostał nagrodę. Szczerze mówiąc nie myslałem, że będzie tak wysoko.

W napisał(a):Jędrzejczak - porażka wieczoru; manipulacja TVP osiągnęła szczyty

Ja od początku wiedziałem, że to ona wygra. Prawdę powiedziawszy, nie cieszyłem się z tego powodu :?.
To samo u Adamka. Mimo to, że wygrał walki w pięknym stylu to nie cieszę się z tego.
Jak już W wspomniałeś manipulacja TVP osiągnęła szczyty. Nawet do końca gali nie puścili. Chodzi o to jak Otylia J. dostaje samochód.

Ahmed napisał(a):Osobiście podchodze do kariery z lekkim dystansem

Jasię cieszę, że Robert jest w F1. Ale jeśli w tym sezonie pokaże co potrafi naprawdę, to będzie super :-D.

Mariusz napisał(a):takie wyróżnienia owszem, są ważne

Tutaj wg. mnie chodzi bardziej o prestiż.

Mariusz napisał(a):jest, była i chyba zawsze będzie już pierwsza i jedyna taka w swoim rodzaju!

I NIKT TEGO NIE ZMIENI :!: :!: :!: (chyba, że te dwie pierdoły :???:).
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez SirKamil N sty 08, 2006 11:12  

SPIDER napisał(a):Nawet do końca gali nie puścili. Chodzi o to jak Otylia J. dostaje samochód.


Jaki? I gdyby jak to nazywacie manipulacja znikła po rozdaniu nagród to by tego samochodu nie dostała?
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez SPIDER N sty 08, 2006 11:13  

Zwycięzca zawsze dostaje auto (przynajmniej tak było zawsze). Mi się wydaje, że TVP nie puściła tego do końca z wiadomych względów - wypadek Otylii, i przykre wspomnienia z tym związane.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez gregoff N sty 08, 2006 11:25  

Nie mam zamiaru sie z tobą kłócić, więc zakończmy to na tym, że mamy odmienne spojrzenia na tą kwestię.

Uważam, że niestety sam Bal był bardzo słaby i według mnie w takije formule jak obecnie już wyczerpał swoje możliwości. Właściwie to mogło by go nie być a i tak by się nic nie stało.

Ps: Jeszcze jedno słowo do W, najpierw na tym forum wszyscy mówimy, żeby głosować na niego w tym konkursie a potem kiedy zdobywa jakąś nagrodę zaczynamy się dziwić, że zaszedł tak wysoko. Widać siła fanów F1 jest silniejsza niż nam się zdaję :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez W N sty 08, 2006 11:30  

gregoff napisał(a):wszyscy mówimy

Ja nie mówiłem. 8)

gregoff napisał(a):zaczynamy się dziwić, że zaszedł tak wysoko

Tak. Spójrz, kto znajduje się w dziesiątce.
Jestem w szoku, że TVP ulokowała w Kubicy tak szybko swoje sympatie.

gregoff napisał(a):Właściwie to mogło by go nie być a i tak by się nic nie stało.

Nie! Wtedy nie Jungowska zębami nie zciągałaby rękawiczek...
:-P

Coś jeszcze mi się przypomniało.
Zwróciliście uwagę na to, kto dostawał większe oklaski...?
Nagrodzony, czy wręczający nagrodę...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Daniel N sty 08, 2006 11:40  

Kurcze skrycie myślałem, że Kubica bedzie gdzieś w 5 a tu 9. Rozczarowałem się bardzo, ale co można począć w Polsce F1 jest ma mało fanów i nic nie poradzimi, ale to się zmieni.
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Fonsitos N sty 08, 2006 11:40  

Ja się cieszę, że Robert w ogole został ujęty w rankingu. To juz i tak duzo w naszym kraju - przeciez F1 nie jest lubiana przez nasze media, ze nie wspomne o innych seriach.
Otylia oprócz wypadku trochę dokonała, więc niech jej będzie. Samochód na Owsiaka. Jej image by na tym zyskal (a i tak ludzie by mowili ze efekciara hipokrytka itd..).
Samego balu nie ogladalam, widzialam wyniki koncowe. Dziwię się Waszym frustracjom, że piłkarze wyżej. Przecież wiadomo ze pilka nozna, siatka czy ostatnio plywanie jest dla wielu bardziej widowiskowe i popularne niz jezdzenie w kolko a wygrywa i tak MSC (tak naprawde nie wiedza, ze juz Alonso, ale to zostawmy).

P.S. Ale ze Zasada powiedział Formula Pierwsza :-? :-o
Fonsitos
 

Postprzez Iza N sty 08, 2006 12:24  

Ogólnie to dobre miejsce Roberta, ale liczyłam na troszke wyższe (przyznać się, kto nie głosował??? :-P ). Otylia wygrała, może i słusznie, ale i tak nie będzie miała użytku z auta, jak sama powiedziałam przed galą.

PS. Najlepsza była wypowiedź Adamka :rotfl:
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Bart N sty 08, 2006 12:40  

Ogólnie bal był denny, nie podobał mi się, wyniki też były do bani wg mnie. Miejsce Roberta jak na debiutanta w tym plebiscycie bylo niezłe. Modliłem się, żeby tylko Otylia nie wygrała i niestety nie zostałem wysłuchany. :P Brak Adasia w dziesiątce, mimo że ostatni sezon był w jego wykonaniu niezły.

Iza napisał(a):Najlepsza była wypowiedź Adamka

:D :-D :grin:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez falconf1 N sty 08, 2006 13:29  

Jak by nie było mnie najbardziej cieszy sama obecność Roberta w pierwszej dziesiątce :) Wiadomo my kibice F1 chcielibyśmy aby był przynajmniej w pierwszej trójce, ale cóż na chwilę obecną wyścigi samochodowe mają się tak, a nie inaczej, pozostaje więc tylko mieć nadzieję, że za rok będzie o wiele lepiej :-D A co do Otyli to nie spodziewałem się pierwszego miejsca, wg mnie Paweł Korzeniowski wypadł lepiej (złoty medal MŚ, złoty i srebrny ME i jakiś rekord też pobił), jedna wielka manipulacja TVP, wzieli ludzi na litość :shock:
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregoff N sty 08, 2006 14:42  

W napisał(a):Ja nie mówiłem.


Ja też nie ale było to w znaczeniu dość ogólnym :-P
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Rufus N sty 08, 2006 15:42  

SPIDER napisał(a): Nawet do końca gali nie puścili. Chodzi o to jak Otylia J. dostaje samochód.


Od tego roku najlepszy sportowiec nie dostaje samochodu, a jedynie złotą statuetkę. Samochód rozlosowano jedynie wśród głosujących.
Rufus
 

Postprzez SPIDER N sty 08, 2006 16:28  

Aha. Dzieki za informację Rufus :dobrze:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości