Bal Mistrzów Sportu - Kubica na dziewiątym miejscu

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Klyta Mirek So sty 07, 2006 21:01  Bal Mistrzów Sportu - Kubica na dziewiątym miejscu

Robert na dziewiątym miejscu - tylko albo aź ? Dla nas to pytanie jest nie na miejscu , ale biorąc pod uwagę fakt , że na początku ubiegłego roku mało kto słyszał o Robercie ( wyłączając nas czyli wiernych fanów ) to wielki sukces ! Jestem pewnien , że na balu w roku 2007 będzietylko jeden zwycięzca - Kubica - ale dziś życzę naszemu mistrzowi najlepszych czasów !
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez SirKamil So sty 07, 2006 21:08  

Jestem mocno rozczarowny... jak ten chłopak ma sie stać popularny w kraju gdzie Formułe Jeden nazywa się Formułą PIERWSZĄ :evil:
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Mariusz So sty 07, 2006 21:38  

Robert miał ładny krawat.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Klyta Mirek So sty 07, 2006 21:45  

Nie mogłem się powstrzymac , ale liczyłem na więcej i dlatego musiałem dać upust swoim nerwom . Tak jak SirKamil jestem mocno rozczarowany i nie wiem gdzie się wypłakać - rozumiem przegraną z siatkarkami albo z pływakami , ale piłkarze :???: Sporty motorowe są moim życiem i moją pasją , i nie rozumiem jak doszło do tego ,że Robercik jest tak daleko , ale zachowanie naszego mistrza na balu - ten spokoj i luz - daje mi pewność , że to już tylko ROK!!! Robert uber alles :lol: :lol: :lol:
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Pieczar So sty 07, 2006 21:46  

SirKamil napisał(a): Formułą PIERWSZĄ

Nawet Sobiesław Zasada użył takiego określenia :? No ale cóż, mam nadzieję że za rok to się zmieni...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez W So sty 07, 2006 22:21  

Moje wrażenia po "gali":
- ocena ogólna - fatalna sprawa; impreza z roku na rok się stacza do rynsztoku
- Kubica - nie wiedział, co zrobić z rękami; znalazł się tam z wiadomych przyczyn i jego miejsce w dziesiątce nie dziwi
- Jędrzejczak - porażka wieczoru; manipulacja TVP osiągnęła szczyty
- Adamek i Jungowska - jedyne jasne punkty wieczoru

Od dawna plebiscyt jest krytykowany.
O tym, jak jego wyniki są wymierne, niech świadczy to, że na sali więcej było miejsc wolnych niż zajętych.

9. Robert Kubica (automobilizm)

:dusi:
Ostatnio edytowano So sty 07, 2006 22:25 przez W, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Klyta Mirek So sty 07, 2006 22:23  

Otylia mistrzem sportu !!! Zasłużony tytuł dla złotej medalistki , ale biorąc pod uwagę tragiczny wypadek ... No cóż . Ciekaw jestem Waszego zdania - nie czepiam się - po prostu nie potrafię się z tym oswoić i dlatego chciałbym wiedzieć co o tym sądzą prawdziwi kibice z naszego forum .
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez gregoff So sty 07, 2006 22:40  

Nie oceniam i nie wnikam. Podobno to ludzie głosowali więc trudno się z tym wyborem sprzeciwiać. Ogólnie fatalna była całą ceremonia. Mniej balu więcej mistrzów sportu chciało by się zakrzyknąć.

A, że Kubica w 10 to sukces przeogromny :-D Widać staje się chłopak rozpoznawalny a to dobrze wróży naszej dyscyplinie ukochanej na przyszłość :smile:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez W So sty 07, 2006 22:48  

gregoff napisał(a):A, że Kubica w 10 to sukces przeogromny Widać staje się chłopak rozpoznawalny a to dobrze wróży naszej dyscyplinie ukochanej na przyszłość

Wierzysz w to...?
Wierzysz, że w Polsce ledwo zatrudniony kierowca F1 ląduje znikąd w dziesiątce...?
Nie przeleciało Tobie przez myśl, że to żałosny gest TVP, która chce się podłączyć do człowieka z przyszłością...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Ahmed So sty 07, 2006 22:57  

Ale postawcie sie z innej strony. Na forum zajmujacym sie plywaniem to chyba teraz swieto beda narodowe chcieli uchwalic z tego powodu. Czy wygrala zasluzenie - nie wiem... Lud chcial, lud wybral...
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Ave So sty 07, 2006 23:25  

Kto chcial to chcial.. Hm.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Mariusz So sty 07, 2006 23:37  

SirKamil napisał(a):gdzie Formułe Jeden nazywa się Formułą PIERWSZĄ

Bo F1 (czytaj: Formuła Jeden) jest, była i chyba zawsze będzie już pierwsza i jedyna taka w swoim rodzaju!

W napisał(a):Kubica - nie wiedział, co zrobić z rękami

Fakt. Troszkę zabawnie to wyglądało. Ale to chyba był jego debiut w takiej oficjalnej roli, gdzie musiał być elegancko ubrany. Inna sprawa, że mikrofon był troszkę jakby za nisko umocowany (względem jego wzrostu).

Klyta Mirek napisał(a):Otylia mistrzem sportu

Szczere gratulacje z mojej strony.

gregoff napisał(a):Kubica w 10 to sukces przeogromny

Miejsce dziewiąte to spory sukces, według mnie. Ja nawet nie liczyłem, że on załapie się do pierwszej dziesiątki. Fakt, chciałbym aby nawet wygrał, ale przecież wyścigi samochodowe to w Polsce nie jest prężna dyscyplina.

W gruncie rzeczy myślę, że to spory sukces. Ale popatrzmy na to z innej strony: takie wyróżnienia owszem, są ważne, lecz bardziej liczą się chyba wyniki sportowe i rywalizacja, emocje.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez fox86 So sty 07, 2006 23:41  

Moim zdaniem sytuacja jest taka: O Małyszu też słyszeli tylko najwytrawniejsi kibice skoków dopóki nie zaczął wygrywać, Otylia też nikomu nie była znana dopóki nie zaczęła wygrywać, nasz Robert...fakt wielki sukces że jest testowym, no ale nasze polskie społeczeństwo musi dostać wygraną Roberta w prawdziwym wyścigu. Wtedy będzie Robertomania! Pozdrawiam i gratuluje Otylii, może to jej pomoże się lepiej pozbierać
Avatar użytkownika
fox86
 
Dołączył(a): N sty 01, 2006 20:14
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez roomcajs N sty 08, 2006 0:12  

fox86 napisał(a):Moim zdaniem sytuacja jest taka: O Małyszu też słyszeli tylko najwytrawniejsi kibice skoków dopóki nie zaczął wygrywać, Otylia też nikomu nie była znana dopóki nie zaczęła wygrywać, nasz Robert...fakt wielki sukces że jest testowym, no ale nasze polskie społeczeństwo musi dostać wygraną Roberta w prawdziwym wyścigu. Wtedy będzie Robertomania! Pozdrawiam i gratuluje Otylii, może to jej pomoże się lepiej pozbierać


calkowita racja, zgadzam sie w 100%, trzeba miec tylko nadzieje, ze za rok robert bedzie juz jezdzil i zacznie odnosic sukcesy w F1
30.09.2005 [*] [*] [*]
Avatar użytkownika
roomcajs
 
Dołączył(a): So wrz 03, 2005 20:56
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Ahmed N sty 08, 2006 0:35  

A czy sukcesem nie jest juz to, ze Robert jest wogole w 'tym swiecie'? Rozumiem, ze apetyt rosnie w miare jedzenia, ale... Osobiście podchodze do kariery z lekkim dystansem. Niechcialbym, aby teraz wszyscy rzucili sie na niego i pokladali w nim wielkie nadzieje. Czy jezeli jakis niepomyslny splot wydarzen spowoduje, ze jednak 'cos' nie wyjdzie? To wtedy co? Wszyscy nagle powiedza, ze mial szanse i jej nie wykorzystal :shock: Wierze, ze mu sie uda, ale rzeczywistosc na torze to zweryfikuje. Pozyjemy - zobaczymy :)
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron