Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pokwa N paź 04, 2009 22:06  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

barteks napisał(a):Na bank będzie Renault, IMHO McLaren w ogóle nie wchodzi w grę...

Obrazek


Dokładnie Bartek. Nie ma **** we wsi. Robert wyląduje w Renault. Czy to będzie krok do przodu? Myślę, że to będzie coś w stylu zamienił stryjek siekierkę na siekierkę, a wszyscy liczyli na wielki topór.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez marcan N paź 04, 2009 22:10  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

RENO racja. Szczególnie zainteresowało mnie wymienienie przez tego usera Carlosa Ghosna. Dlatego postanowiłem to tu wkleić. Nie wygląda mi to na post jakiegoś "użyszkodnika onetowego", których tam na pęczki...
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 22:11  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Racja, a do tego jak Barteks jeszcze to piszę to raczej Renault i pozwolę sobie podsumować :
Jeżeli to Renault to Robert źle nie wybrał, ten Team chce postawić na Niego, jeżeli bolid Im wyjdzie, a może...
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Pieczar N paź 04, 2009 22:55  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Jeżeli to Renault to Robert źle nie wybrał, ten Team chce postawić na Niego, jeżeli bolid Im wyjdzie, a może...

A jak im nie wyjdzie znowu, to w połowie sezonu powiedzą do widzenia jak BMW w tym roku. Renault to jedna z gorszych opcji :źle: I cały czas mam nadzieję, że Kubica nie wybierze tego zespołu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 23:04  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Jak nie tu to gdzie ?
Mclaren - świetna opcja, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez KrzysR Pn paź 05, 2009 6:42  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Pieczar napisał(a):
Jeżeli to Renault to Robert źle nie wybrał, ten Team chce postawić na Niego, jeżeli bolid Im wyjdzie, a może...

A jak im nie wyjdzie znowu, to w połowie sezonu powiedzą do widzenia jak BMW w tym roku. Renault to jedna z gorszych opcji :źle: I cały czas mam nadzieję, że Kubica nie wybierze tego zespołu.


Oczywiscie ze jedna z najgorszych jak nie najgorsza, sponsorzy sie wycofują a o nowych niema słychu i nie wiadomo czy sie znajdą chetni. Tym bardziej ze Kubica to nie Alonso i on sponsorów nie przyciągnie. A cwanego Flavio tez nie ma i kto naciagnie ewentualnie jakichś chętnych? :-)
Williams jest lepszą opcją samochód maja bardzo mocny, Toyota tez wydaje sie być lepszą, widac Toyota zmienia ostatnią rzecz ktorą moze zmienic, czyli stawia na lepszych kierowców bo samochód w tym sezonie mieli juz bardzo konkurencyjny. Tylko przeciętniaków za kierownicą.
Kubica wyladuje w Renault to bedzie sie tułał w srodku stawki przez kolejny sezon, jesli wogole Renówka dotrwa do konca przyszłego sezonu :)
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez RENO Pn paź 05, 2009 8:06  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Czy ja wiem, pozostaną do 2012 raczej, podpisali CA, więc wycofanie się teraz na pewno sporo by ich kosztowało, dlatego BMW wycofało się jeszcze przed podpisaniem CA. Jedyna możliwość to chyba ogłoszenie bankructwa zespołu (natychmiastowy odejście w trakcie sezonu, coś jak Super Aguri) ale to chyba raczej niemożliwe w przypadku teamów fabrycznych, tak na prosty rozum musiałby chyba zbankrutować cały koncern. Zapewne całe CA jest tak skonstruowane, aby jak najbardziej utrudnić nagłe odejście jakiegoś zespołu, bo nagle by wszyscy zaczęli odchodzić i by nici były z tego show, do tego widzicie, wypłata odszkodowań dla całego personelu, kierowców, kadry zarządzającej to też by były krocie, dlatego takie zespoły jak Honda, czy BMW szukają na siłę nowych właścicieli, aby ustrzec się tych kosztów. Hondzie było łatwiej oddać zespół za grosze i dołożyć jeszcze do interesu, bo i tak wyszło ich to lepiej niż wypłata odszkodowań itp. Tylko zastanawiam się, Honda jak ogłaszała swoją decyzję, to chyba obowiązywało ich poprzednie CA i czy aby uniknąć zapłacenia srogiej kary (bo pewnie jakaś była za niedotrzymanie warunków CA) nie musiała właśnie znaleźć nowego właściciela.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez buczu Pn paź 05, 2009 8:51  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Stare CA już nie obowiązywało i to jakiś dłuższy czas. Nowe CA z pewnością utrudni odejście z F1, zarówno Toyocie jak i Renault. Ale większości malkontentów nawet nie wie o istnieniu nowego CA.
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez patgaw Pn paź 05, 2009 9:34  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

swoja droga ciekawi mnie tez czy Kubica wynegocjuje sobie ze np bedzie mogl jezdzic rajdowka bo w bmw nie mogl ;p
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez slipstream Pn paź 05, 2009 9:44  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Kwestia pewnie tylko czy Renault ma jakiś model rajdowy. Jako iż Bejca tym się absolutnie nie zajmuje, to dziwnym by był ich kierowca pomykający innym autem (a byłoby głośno o jego starcie, a obok nie byłoby BMW). Coś zupełnie jak z Raikkonenem. Bawił się w rajdy, ale "w rodzinie" wszystko zostało.

W każdym bądź razie uważam że nad względy zdrowotne przewagę u BMW miały względy czysto marketingowe.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar Pn paź 05, 2009 9:45  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

To nic, że podpisali CA. Kimi miał podpisany kontrakt z Ferrari na 2010 a jakoś nie będzie tam jeździł. Mogą po prostu sprzedać zespół jakiemuś prywaciarzowi, chociaż nie wiem jak tu wygląda sprawa z CA i czy obeszłoby się bez odszkodowania. Tak czy inaczej CA to zwykła umowa, a te jak wiemy w każdej chwili można zerwać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Roxana Pn paź 05, 2009 10:32  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Czyli możemy już Roberta "zaksięgować" w Renault. Po tym jak Witmarsh powiedział, że KOV może zostać utwierdza w przekonaniu, że nie było rozmów pomiędzy Robertem a McL. Cóż teraz tylko czekać na oficjalne info.
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez Pieczar Pn paź 05, 2009 10:44  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Po tym jak Witmarsh powiedział, że KOV może zostać utwierdza w przekonaniu, że nie było rozmów pomiędzy Robertem a McL.

Kovalainen na 99% nie zostanie w Mclarenie :-) Chyba, że rzeczywiście Hamiltonowie tam rządzą. W innym wypadku Mclaren musi zatrudnić kogoś z wyższej półki bo inaczej nigdy nie pokonają Ferrari w klas. konstruktorów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez toxickm Pn paź 05, 2009 10:55  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Teraz to już może nas ciekawić ile Kubica dostanie za jeden rok wynagrodzenia. 15 mln, może 20 mln ? ;)
Avatar użytkownika
toxickm
 
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2007 8:20

Postprzez Roxana Pn paź 05, 2009 10:59  Re: Gdzie, dokąd? Prawdopodobny team Kubicy w 2010.

Pieczar napisał(a):
Po tym jak Witmarsh powiedział, że KOV może zostać utwierdza w przekonaniu, że nie było rozmów pomiędzy Robertem a McL.

Kovalainen na 99% nie zostanie w Mclarenie :-) Chyba, że rzeczywiście Hamiltonowie tam rządzą. W innym wypadku Mclaren musi zatrudnić kogoś z wyższej półki bo inaczej nigdy nie pokonają Ferrari w klas. konstruktorów.


Może masz rację, ale mi chodzi o sytuacje Roberta. Kilka dni temu mówi, że wybrał już zespół na 90%, a teraz Witmarsh, że KOV być może zostanie. Nie trzyma się to kupy, McL raczej na pewno odpada.
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron