Planet-f1 i Robert Kubica

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Marcin17RK Pn sie 31, 2009 20:16  Planet-f1 i Robert Kubica

JA rozumiem,że chcą sie odegrać za Interlagos 2008,ale to już przesada na każdym kroku próbują wywnioskować jaki Kubica jest słaby.

Co o tym sądzicie ?
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez impr Pn sie 31, 2009 20:28  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Najpierw powiedz o co Ci chodzi :D
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Pn sie 31, 2009 20:30  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Sądzimy, że najlepiej nie wchodzić na ten portal i nie przejmować się tym, co tam piszą. ;)

impr napisał(a):Najpierw powiedz o co Ci chodzi :D

Pewnie o to.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Marcin17RK Pn sie 31, 2009 20:37  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

impr napisał(a):Najpierw powiedz o co Ci chodzi :D


Otóż napisali,że oferty Williamsa i Renault to i tak za dużo na to co jeździ w tym roku..Jasne tylko nie brali pod uwagę słabego bolidu i dziwnych awarii bolidu BMW.Interlagos 2008 to to dziwne przetrzymanie Hamiltona przez Kubicę.Fakt było to trochę niesprawiedliwe ze strony Roberta,ale tekst,że powinien mieć dyskwalifikację na 3 wyścigi jest według mnie śmieszny.Jakoś tak zaczęli go krytykować własnie po GP na Interlagos.

Nie wytłumaczyłem w temacie dokładnie,ponieważ musiałem pisać "na szybkiego".

Nie chcę bronić Kubicy,ponieważ nie jeździ w tym roku rewelacyjnie,ale trzeba brać pod uwagę sporo czynników,które na to wpływają.
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez marcan Pn sie 31, 2009 20:54  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

chmiel napisał(a):Sądzimy, że najlepiej nie wchodzić na ten portal i nie przejmować się tym, co tam piszą. ;)


Święte słowa. Druga możliwość to wchodzić, czytać jeśli się chce ale nie brać na poważnie tego, co tam Angole piszą. Trzeba przywyknąć, że od jakiegoś roku Kubica nie jest dla nich ulubieńcem...
Generalnie to śmieszy mnie wp. No bo po jakiego "grzyba" po każdym wyścigu przytacza na swojej stronie brednie jakiegoś brytyjskiego portalu? Żeby później liczni nieudacznicy, frustraci i prowokatorzy mieli "używanie" na stronach wirtualnej? Zupełnie tego nie rozumiem.
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez Darth ZajceV Pn sie 31, 2009 21:31  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Polacy nie lubią Nakajimy, Hiszpanie Hamiltona, a Angole Kubicy. Każdy ma swoich ulubieńców i wrogów. Tak jest, tak było i zawsze będzie i nic na to nie poradzimy. A to, że na jakimś angolskim serwisie wiesza się psy na Kubicy świadczy tylko i wyłącznie o poziomie tego serwisu.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez barteks Wt wrz 01, 2009 12:41  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Proponuję zamknąć temat i nie komentować wypowiedzi dziennikarzy angielskich brukowców. Bo zaraz pojawią się tematy typu "Leniarski i Cegliński - eksperci gazeta.pl a Robert Kubica" :|

Ten koleś jest znany z nienawiści do Kubicy, więc przytaczanie takich cytatów przez wp ma na celu tylko podburzanie ludzi i zwiększenie klikalności linków portalu. Już nie wspominając o tym, że tłumaczenie nie jest dokładne, tylko jak zwykle podkoloryzowane.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Noras Wt wrz 01, 2009 12:48  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Polacy nie lubią Nakajimy


No nie wiem, po GP Australii wrogiem nr. 1 był Vettel :twisted:
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Anderis Wt wrz 01, 2009 17:11  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Zależy po którym GP Australii. :evil:
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez qTeck Wt wrz 01, 2009 19:54  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

Ależ mi to nowość. Tak jak napisał barteks, wielce szanowny pan Andrew Davies (bo pewnie o niego głównie Ci chodziło) jest największym wrogiem Roberta wśród brytyjskich dziennikarzy i nie stara się z tym nawet ukrywać. Z tego co pamiętam, a zaglądam od czasu do czasu na ten portal (nie wiem co mnie jeszcze do niego ciągnie :bezradny: ) od przełomu 06/07 i Kubicy obrywa się od tego osobnika od 2007 roku. Interlagos 08' to tylko kolejny punkt zapalny, zamknięty rozdział, do którego nie warto wracać żeby znowu nie wywoływać niepotrzebnie burzy.

Inna sprawa, że na te wszystkie wyspiarskie wypociny trzeba patrzeć z dozą dystansu bo w prawie każdym ich tekście jest szczypta sarkazmu i dogryzania innym, nawet swoim krajanom.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez patgaw Wt wrz 01, 2009 20:01  Re: Planet-f1 i Robert Kubica

dobra to mozna juz zakmnac ten watek?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA


Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości