Starty Roberta Kubicy w rajdach

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Duif So sty 23, 2016 10:41  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Albo wie, że nie ma to sensu.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw So sty 23, 2016 11:35  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Szkoda pech, ale ja bym sie cieszyl z powrotu na tor :D dla kibica lepiej jest ogladac wyscigi na torze kolo w kolo niz patrzec na tabelki czasowe z rajdow (takie same emocje jak podczas kwalifikacji).
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez wartek So sty 23, 2016 12:15  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez RdQ_ So sty 23, 2016 12:47  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

wartek napisał(a):http://rajdy.autoklub.pl/video/play/id/iH309H1vkJE/?pg=1

Nie wygląda mi to na Kubicę. :detektyw:
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Saruto So sty 23, 2016 13:06  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

wartek napisał(a):http://rajdy.autoklub.pl/video/play/id/iH309H1vkJE/?pg=1

i złamał koło ;)
który to odcinek?
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Śr lip 20, 2016 12:58  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Wszystkim zaniepokojonym ostatnio niską aktywnością Roberta

    WRC?! No, S1600 ;)

    Planujemy start w najbliższy weekend w Rally Coppa Città di Lucca, regionalnym rajdzie w Toskanii. Pojadę za kierownicą Clio S1600. Od kilku miesięcy pracowaliśmy już nad systemem zmiany biegów tak, aby wszystko dobrze grało po przełożeniu go do Clio.
    Czemu to auto? Powrót do starych, dobrych czasów. Mam za sobą długą przerwę, bo nie jeździłem Clio już ze 3-4 lata. Ten start traktujemy mocno testowo, bo ten system tak naprawdę po raz pierwszy działał wczoraj, gdy jeździłem po torze. Planujemy testy w piątek rano, a później - jeśli dostaniemy zgodę od włoskiej federacji - pojedziemy z Maćkiem w rajdzie.
    Bardzo bym prosił o niedoszukiwanie się żadnych podtekstów, jeśli chodzi o te starty. Nie wracam do rajdów, nie będę startował ośką, nie będę jechał w WRC3. To bardziej taki start towarzyski i hobbystyczny.
    Przy okazji - jako że pojawiły się zapowiedzi mojego przyjazdu do Łodzi, chciałbym sprostować, że nie jest to prawda.

https://www.facebook.com/KubicaOfficial ... =3&theater
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kwmb Śr lip 20, 2016 14:39  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Czyli nic się nie nauczył...


Chyba, że teraz postanowił, że już po karierze, więc może jeździć w "rajdach dla pastuchów".
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez bartoszcze N paź 02, 2016 17:33  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

A tymczasem Clark wsadza RK do Toyoty.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez viper-ek N paź 02, 2016 18:39  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

"To all my Polish friends from a trusted source. Me "it's a shame RK isn't driving" Source "Just you wait, be patient!" With a wee wink!"
Avatar użytkownika
viper-ek
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 18:08

Postprzez maciotacio N paź 02, 2016 20:23  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Z tą Toyotą to raczej pobożne życzenia Colina na podstawie mocno naciąganej teorii, ale jakby miały się sprawdzić to czemu nie. Ja dalej uważam, że jak nie ma szans na F1, to tylko WRC, w którym ma jeszcze kilka spraw do udowodnienia. A ostatnie dni jakby na nowo rzuciły cień szansy, że może coś się uda.
Avatar użytkownika
maciotacio
 
Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 12:20

Postprzez Damos N paź 02, 2016 22:36  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Cóż... Jest w tym jakaś "idea". Toyota ma pieniądze, i to dużo. Mogą zbudować zespół, który będzie mieć logistyków, strategów, mechaników i zapas części większy niż 2 tarcze + opony.
Toyota ma niezły image a więc i pole do promocji (w przeciwieństwie do VW po aferach).
Nie mają tylko sprawdzonego auta WRC... Jak sprawuje się Yaris - dowiemy się w przyszłym roku.
Obawiam się jednak, ze zespół prowadzony przez Tommiego Mäkinena może nie sprostać wyzwaniu, jeśli wraz z wejściem do WRC nie pojawi się znaczące wsparcie ze strony koncernu.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Roxana Pn paź 03, 2016 19:33  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Makinen nie postawił na swoje podwórko.
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez Damos Śr paź 05, 2016 9:42  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Roxana napisał(a):Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Makinen nie postawił na swoje podwórko.
Mnie nie chce się wierzyć, że Kubica prowadzi poważne i zaawansowane rozmowy z Toyotą, jeśli zadeklarował, ze na 90% wraca na tor :) A Makinen nie decyduje o przyznanych środkach, jedynie je rozdziela. Jeśli centrala stwierdzi, ze warto w Kubicę zainwestować - to Makinen nic na to nie poradzi.
Jednak widać duże zainteresowanie ze strony Renault. Prawdopodobnie chcą Kubicę związać se sobią, żeby ewentualnie liczyć na jego pomoc w pracach nad bolidem F1 (bo na miejsce w kokpicie raczej nie ma co liczyć, niestety). Szef Renault powiedział "Nie jestem odpowiednią osobą żeby o tym mówić" a nie "nic o tym nie wiem" - więc coś wie, ale powiedzieć nie chce.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ayrton Mcrae N gru 18, 2016 22:51  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Robert przez 6 lat startow w rajdach samocbodowych osiagnal wiecej niz jakikolwiek polski kierowca rajdowy, jezdzacy cale zycie po odcinkach specjalnych. Byl mistrzem swiata WRC 2 i ma sporo wygranych odcinkow specjalnych na koncie w WRC jak na kierowce, ktory nigdy nie wygral rajdu. Kubica nie jest juz mlody perspektywiczny. Przezyl niebezpieczny wypadek nie odzyskujac wpelni sprawnej reki. Mysle, ze spekulacje na temat zatrudnienia Kubicy przez Toyote od poczatku byly naciagane. Mysle, zs Kubica nie musi nic nikomu udawadniac. Szkoda, ze to wszystko sie tak u niego potoczylo bo jest typowym multitalentem kierownicy. Zadowno w F 1 jak i WRC moglby osiagnac wiecej. Dla mnie i mysle ze nie tylko dla mnie Kubica to jedna z najwiekszych marek na swiecie. Swiadomosc o jego umiejetnosciach i odwadze przerasta jevo osiagniecia. Mysle ze nie trzeba wywierac juz na Robercie takiej presji, nawet wlasciwie nie powinnismy. Ja mu kibi uje nie wazne gdzie jezdzi.
Ayrton Mcrae
 
Dołączył(a): N gru 18, 2016 21:25

Postprzez kwmb Cz lut 02, 2017 12:10  Re: Starty Roberta Kubicy w rajdach

Obrazek

Fiat 124 Rally, klasa R-GT
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron