Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sneer Pt lis 23, 2018 12:20  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

A ja się obawiam, że to może być prawda. I mam nadzieję, że się mylę, a Orlen odpowiednio zabezpieczył pozycję Roberta w zespole. Pamiętajmy - to są drobni sklepikarze (ci w Williamsie) i należy ich tak właśnie traktować.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bartoszcze Pt lis 23, 2018 13:01  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

patgaw napisał(a):A moim zdaniem RK bedzie lepszy od Russela. On by nie wracal by obstawiac tyly, to jest ambitny czlowiek.

Alonso też nie przechodził do McLarena żeby przegrywać z Hamiltonem ;)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez patgaw Pt lis 23, 2018 13:10  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

I by nie przegral gdyby Mclaren nie postawil na Hamiltona. Dlatego pisalem o pechu.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez cwiek Pt lis 23, 2018 13:18  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Moim zdaniem dyskusje o wyższości nad Russellem w obecnej chwili nie mają najmniejszego sensu. Czas pokaże jak będzie. Williams jest w zbyt ciemnej d... żeby sobie w przyszłym sezonie wybierać, czy wolą wspierać Russella czy Kubicę.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez NICKski Pt lis 23, 2018 13:25  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

sneer napisał(a):A ja się obawiam, że to może być prawda. I mam nadzieję, że się mylę, a Orlen odpowiednio zabezpieczył pozycję Roberta w zespole. Pamiętajmy - to są drobni sklepikarze (ci w Williamsie) i należy ich tak właśnie traktować.


Bardzo zgrabnie ujęte. :)

Orlen - gdyby chciał - mógłby sobie co roku kupować takiego Williamsa, więc zakładam, że są obstawieni.
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez bartoszcze Pt lis 23, 2018 14:14  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

patgaw napisał(a):I by nie przegral gdyby Mclaren nie postawil na Hamiltona.

Gdyby Hamilton nie był szybki to nie byłoby tematu "stawiania". A historia jest dużo dłuższa i bardziej zawiła.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez lg2000 Pt lis 23, 2018 14:52  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

sneer napisał(a):A ja się obawiam, że to może być prawda. I mam nadzieję, że się mylę, a Orlen odpowiednio zabezpieczył pozycję Roberta w zespole. Pamiętajmy - to są drobni sklepikarze (ci w Williamsie) i należy ich tak właśnie traktować.

Tym bardziej "drobnym sklepikarzom" opłaca się zdobywanie każdego możliwego do zdobycia punktu, a nie utrącanie kierowcy tylko dlatego że jeździ z ich rodakiem i może być lepszy. Zresztą czy w dzisiejszych czasach narodowość ma takie znaczenie? Nawet Renault, to w połowie brytyjski (Enstone) zespół, a mimo że jest wolny (podobno) świetny (rodowity) Francuz, Ocon, zatrudniają kierowców niefrancuzów.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez qTeck Pt lis 23, 2018 16:01  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

lg2000 napisał(a):
sneer napisał(a):A ja się obawiam, że to może być prawda. I mam nadzieję, że się mylę, a Orlen odpowiednio zabezpieczył pozycję Roberta w zespole. Pamiętajmy - to są drobni sklepikarze (ci w Williamsie) i należy ich tak właśnie traktować.

Tym bardziej "drobnym sklepikarzom" opłaca się zdobywanie każdego możliwego do zdobycia punktu, a nie utrącanie kierowcy tylko dlatego że jeździ z ich rodakiem i może być lepszy.

Zaczyna się :twisted:
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez lolek99 Pt lis 23, 2018 16:03  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

qTeck napisał(a):Zaczyna się :twisted:


Niech się zaczyna, ważne, że jest, a nie narzekanie, że taczka pieniędzy wyprzedziła :D
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez F1V0 Pt lis 23, 2018 16:27  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Jeszcze nawet Russell nie przejechał kilometra w Williamsie, a tu już wiadomo, że w Australii Kubicy wsypią piach do baku.
F1V0
 
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 5:18

Postprzez Rami Pt lis 23, 2018 17:44  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Taka ciekawostka z RKK.

Podczas relacji z FP1 w hiszpańskiej telewizji MovistarF1(Noemi de Miguel, Albert Fabrega etc_) pokazano film na którym widać jakie napięcia są na linii Sirotkin - Williams. Claire Williams przechodząc obok młodego Strolla przywitała się z nim bardzo serdecznie (tradycyjne buzi,buzi) a totalnie zignorowała stojącego obok niego Sirotkina ,który patrzył na nią dosyć nienawistnym wzrokiem. Hiszpanie skomentowali to jednoznacznie, że przyczyniły się do tego na pewno niepochlebne i nieprofesjonalne komentarze Sirotkina i SMP na temat Williamsa i na temat zakontraktowania Roberta.
Rami
 
Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 12:02

Postprzez sneer Pt lis 23, 2018 19:29  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

NICKski napisał(a):
sneer napisał(a):A ja się obawiam, że to może być prawda. I mam nadzieję, że się mylę, a Orlen odpowiednio zabezpieczył pozycję Roberta w zespole. Pamiętajmy - to są drobni sklepikarze (ci w Williamsie) i należy ich tak właśnie traktować.


Bardzo zgrabnie ujęte. :)

Orlen - gdyby chciał - mógłby sobie co roku kupować takiego Williamsa, więc zakładam, że są obstawieni.



Dziękuję :) Obawiam się jednak, że Polakom (generalnie) brakuje myślenia strategicznego. Oby tym razem było inaczej.

-- Pt lis 23, 2018 19:30 --

lg2000 napisał(a):
sneer napisał(a):A ja się obawiam, że to może być prawda. I mam nadzieję, że się mylę, a Orlen odpowiednio zabezpieczył pozycję Roberta w zespole. Pamiętajmy - to są drobni sklepikarze (ci w Williamsie) i należy ich tak właśnie traktować.

Tym bardziej "drobnym sklepikarzom" opłaca się zdobywanie każdego możliwego do zdobycia punktu, a nie utrącanie kierowcy tylko dlatego że jeździ z ich rodakiem i może być lepszy. Zresztą czy w dzisiejszych czasach narodowość ma takie znaczenie? Nawet Renault, to w połowie brytyjski (Enstone) zespół, a mimo że jest wolny (podobno) świetny (rodowity) Francuz, Ocon, zatrudniają kierowców niefrancuzów.


Rozśmieszyłeś mnie, narodowość MA znaczenie i to wielkie. A Brytole są nacjonalistami, tylko zgrabnie to ukrywają. Ponadto - ci drobni sklepikarze potrzebują kasy, a punktów o ile im one kasy dostarczą. Także różnie może być.

-- Pt lis 23, 2018 19:33 --

F1V0 napisał(a):Jeszcze nawet Russell nie przejechał kilometra w Williamsie, a tu już wiadomo, że w Australii Kubicy wsypią piach do baku.


Taaaa, widzę, że niektórzy niczego się nie nauczyli...


Pomyślcie wreszcie jak mało wiarygodnym partnerem jest Williams. Czysto obiektywnie - wydymali Rosjan bez wazeliny. W zeszłym roku - Kubka. Więc z definicji należy patrzyć im na ręce, żeby nic wrednego nie zrobili. Tylko tyle, i aż tyle.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez NICKski Pt lis 23, 2018 20:37  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Znów daję kol. Sneer'owi lajka.
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez slipstream Pt lis 23, 2018 20:51  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Pomyślcie wreszcie jak mało wiarygodnym partnerem jest Williams. Czysto obiektywnie - wydymali Rosjan bez wazeliny. W zeszłym roku - Kubka. Więc z definicji należy patrzyć im na ręce, żeby nic wrednego nie zrobili. Tylko tyle, i aż tyle.

Ja wiem że teraz wiele ładnych i wielkich słów będzie padać ze strony Williamsa wobec Roberta, ale nie oszukujmy się że chodziło tu głównie o kasę jaką przyniósł ze swoimi talentami. Dlatego popieram ten dla niektórych sceptycyzm. Ja rozumiem że euforia teraz i wdzięczność wobec Williamsa, ale to nadal Williams, ekipa która skrupułów nie ma jak chodzi o jej interes.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bartoszcze Pt lis 23, 2018 20:55  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Ale ja generalnie nie rozumiem ani powodów do oburzu rok temu, ani do miłości teraz. Fajnie że jest fotel, kropka, oby było szybkie auto. Gaworzenie o tym że kogoś wydymano to odmęty wykopu, trzymajmy poziom.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość