Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Phaedra Śr wrz 25, 2019 18:39  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

NICKski napisał(a):Jaka fantastyka? Koledzy bardzo ładnie rozkminili sytuację KUB - Williams - Haas - Latifi i Orlen w tle. Pewnie Williams jakoś już się z Latifim dogadał, ale wstępnie. Czyli np. bez kwoty. Gdyby zgodzili się na testy Kubicy u Haasa to ryzykowaliby porozumienie między nimi i stracili "bacik" na Latifich.

Nash pokerzysta dobrze zrobił, że zrezygnował już teraz. Jeżeli nie walnął tym mocno Williamsa po kieszeni to byłbym bardzo zdziwiony. Należało im się. ....

Kubica i Orlen zrobili show z odejścia z Williamsa a Ty(Wy) łyknąłeś to jak pelikan że On coś może....
samodzielnie. Samodzielnie to On se może d..... podetrzeć bo oficjalnie i formalnie ma układ biznesowy z Orlenem i jest na ich smyczy. Nie po to wydali na Niego kupę szmalu żeby focha strzelał bez konsultacji z Obajtkiem czy kim tam, ale poudawać że jest u steru to i owszem może a nawet wypada. Już dawno o tym pisałem ale jak sie ma :zakrywa: to trzeba cerować co raz historie o Haasie bo rwą sie jak dziurawe majtki. Haas taki zakochany :rotfl: w Kubicy że aż nie poczekał. On ich od zawsze interesuje tylko jako trzeci i nic więcej. Zaraz się okaże, że Kubica ostatni się dowie że dostał angaż w DTM ale po marudzić będzie musiał bo mydlenie oczu i mylenie tropów wychodzi Mu znakomicie.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez AutoryteT Śr wrz 25, 2019 21:42  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Przejrzałem dwie strony wątku, same opinie i wymyślone historię o tym co się wydarzyło, i zaczyna się licytacja kto ma bardziej rację :twisted:
A pewnie żodyn :-)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez kubas33 Wt paź 15, 2019 9:17  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Podobno dzisiaj do Polski na spotkanie z Orlenem mają przyjechać przedstawiciele z Haasa
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Phaedra Wt paź 15, 2019 9:34  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Już Im współczuję na myśl o wiadrze pomyj jakie zostanie wylane na głowę Gene, Steinera, Magnussena i Grosjeana w trakcie sezonu (jeśli dobiją targu). Ten zespół jest jeszcze bardziej nie poukładany niż Williams. Hejterzy już zacierają rączki.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez idylla Wt paź 15, 2019 9:46  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

W odroznieniu od rwr przynajmniej czesci maja.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez krzych Wt paź 15, 2019 9:57  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

I mają 28 razy więcej punktów w generalce :-P
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez slipstream Wt paź 15, 2019 10:10  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Może jednak pan kierowca jak zwykle "zrobi po swojemu" i nie będzie trzecim w Haasie. Orlen sobie negocjuje teraz sam dla siebie, a Kubica znowu "zrobi to co uzna za słuszne". Wtedy pomyje jeśli nie ominą, to mogą być sporo łagodniejsze wobec Haasa, bo przecież nikt nie będzie bronił czci i godności Orlenu tak mocno jak pana kierowcy.

Swoją drogą, uderzające jest to, jak egocentryczne są wszelkie wypowiedzi pana kierowcy, od zawsze w sumie. Wszędzie tylko "Ja" "wyłącznie moje decyzje" "Nikt mi nic nie będzie". Nie znam żadnego innego kierowcy, który by tak nadużywał tej formy wypowiedzi, nawet taki Hamilton nie wypowiada się tak często w ten sposób. Wiem że dla wielu to wręcz imponuje, taki kierowca z własnym zdaniem, tylko w sumie, gdzie go doprowadziło to własne zdanie? Na samo dno F1 w którym przyszło mu pływać. Bo przecież nikt nie ma mu prawa zabronić startować w rajdach. Nawet nie tyle zabronić, co mówić, że to niebezpieczne i kuszenie losu to już było "nikt nie będzie mówił co robić". Potem jakieś dziwne historie z własnym zespołem w rajdach bo przecież jak startować to na własnych warunkach, a nie że ktoś da auto, ale będzie wymagał cokolwiek w zamian i stawiał jakieś warunki. Czasem żeby coś osiągnąć warto jednak posłuchać innych, a nie zgrywać niezależną Alfę i Omegę.

Tak, to jest ten pomnik pana kierowcy który wali się przede mną bardzo, i to wcale nie z powodu wyników na torze. A teraz śmiało, możecie się po mnie przejechać, ale musiałem to z siebie wyrzucić, więc lepiej mieć to z głowy.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez idylla Wt paź 15, 2019 10:51  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Chinchero tez zarzucisz hejterke bo wg niego rwr jest zarzadzany fatalnie i jest zupelnie obojetne czy jezdzi tam kub czy ktokolwiek inny, a stwierdzenia claire odnosnie wyscigowej duszy zespolu robia sie coraz bardziej groteskowe w miare uplywu czasu

-- Wt paź 15, 2019 12:03 --

Wracajac jeszcze do twojego wywodu. Owszem rk akurat jak malo kto zasluguje na to zeby go uhonorowac jako Pana Kierowce.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez tomek evo Wt paź 15, 2019 11:12  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

slipstream napisał(a):Może jednak pan kierowca jak zwykle "zrobi po swojemu" i nie będzie trzecim w Haasie. Orlen sobie negocjuje teraz sam dla siebie, a Kubica znowu "zrobi to co uzna za słuszne". Wtedy pomyje jeśli nie ominą, to mogą być sporo łagodniejsze wobec Haasa, bo przecież nikt nie będzie bronił czci i godności Orlenu tak mocno jak pana kierowcy.

Swoją drogą, uderzające jest to, jak egocentryczne są wszelkie wypowiedzi pana kierowcy, od zawsze w sumie. Wszędzie tylko "Ja" "wyłącznie moje decyzje" "Nikt mi nic nie będzie". Nie znam żadnego innego kierowcy, który by tak nadużywał tej formy wypowiedzi, nawet taki Hamilton nie wypowiada się tak często w ten sposób. Wiem że dla wielu to wręcz imponuje, taki kierowca z własnym zdaniem, tylko w sumie, gdzie go doprowadziło to własne zdanie? Na samo dno F1 w którym przyszło mu pływać. Bo przecież nikt nie ma mu prawa zabronić startować w rajdach. Nawet nie tyle zabronić, co mówić, że to niebezpieczne i kuszenie losu to już było "nikt nie będzie mówił co robić". Potem jakieś dziwne historie z własnym zespołem w rajdach bo przecież jak startować to na własnych warunkach, a nie że ktoś da auto, ale będzie wymagał cokolwiek w zamian i stawiał jakieś warunki. Czasem żeby coś osiągnąć warto jednak posłuchać innych, a nie zgrywać niezależną Alfę i Omegę.

Tak, to jest ten pomnik pana kierowcy który wali się przede mną bardzo, i to wcale nie z powodu wyników na torze. A teraz śmiało, możecie się po mnie przejechać, ale musiałem to z siebie wyrzucić, więc lepiej mieć to z głowy.



Ja mam tylko jedno pytanie. Po co uporczywie piszesz w kółko "pan kierowca" o Kubicy? Jako Moderator powinieneś innym dawać przykład a wg. mnie sam w sposób nieelegancji prowokujesz fanów Roberta. Zachowujesz się w sposób jaki nie przystoi na to forum. I nie chodzi mi o ten konkretny wpis tylko w kółko piszesz "pan kierowca" co może zostać odebrane jako obelżywe i pogardliwe określenie.
tomek evo
 
Dołączył(a): Wt lip 04, 2017 14:45

Postprzez slipstream Wt paź 15, 2019 11:15  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

No przecież to nie ja wymyśliłem sobie określenia "pan kierowca" jako uznanie kunsztu i talentu Kubicy używanego w kółko przez jego fanów.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez J.P.S. Wt paź 15, 2019 11:47  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Ale to jest właśnie kwintesencja tej "dyskusji". Slip napisał posta o Kubicy, gdzie nie wspomniał o Williamsie a tu pierwsza odpowiedź o tym jak bardzo źle jest zarządzany Williams. :???:
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez idylla Wt paź 15, 2019 12:11  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

Przypomne ci ze ten watek dyskusji zaczal sie od stwierdzena jak to komus jest zal obydwu zespolow i jak to one beda hejtowane w przyszlosci, jakze w domysle nieslusznie
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez feels3 Wt paź 15, 2019 12:48  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

slipstream napisał(a): Czasem żeby coś osiągnąć warto jednak posłuchać innych, a nie zgrywać niezależną Alfę i Omegę.


Abstrahując od reszty, osiągnięć w motorsporcie nie można mu odmówić. "Coś" tam osiągnął.
feels3
 
Dołączył(a): Śr gru 13, 2017 18:19

Postprzez Phaedra Wt paź 15, 2019 21:23  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

W seriach juniorskich z mało wymagającymi konkurentami to i owszem "Coś" tam osiągnął. Ale gdyby nie wsparcie finansowe właściciela Epsilon Joan'a Villadelprat'a i swojego menago to był by w 4 literach jak wielu utalentowanych bez kasy.


idylla napisał(a):Przypomne ci ze ten watek dyskusji zaczal sie od stwierdzena jak to komus jest zal obydwu zespolow i jak to one beda hejtowane w przyszlosci, jakze w domysle nieslusznie

Ja, kiedy do (Kogoś) kogoś się odnoszę piszę zawsze z dużej litery i używam polskich znaków. Wy tam w Izraelu może i macie z tym problem ale poprawcie to, bo widać.

down. Dziękuje za zwrócenie uwagi, wrodzona, przesadna kurtuazja.
Ostatnio edytowano Wt paź 15, 2019 21:37 przez Phaedra, łącznie edytowano 1 raz
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez J.P.S. Wt paź 15, 2019 21:29  Re: Robert Kubica w F1 od 2019 - dyskusja ogólna

O ile Ci od biedy ujdzie, tak już Kogoś jest niepoprawne językowo. Tylko druga osoba, jeśli zwracasz się bezpośrednio. Chyba, że mówisz o Bogu.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości