Robert Kubica w DTM

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez wogx N mar 01, 2020 20:36  Re: Robert Kubica w DTM

Obrazek

BTW. Ktoś wie jak wyglądała ostatnia konferencja pod względem możliwości zdobycia autografów? @Europejczyk - może Ty mógłbyś się podzielić jakąś cenną wskazówką na ten temat? :-D
Ostatnio edytowano N mar 01, 2020 21:33 przez wogx, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez cravenciak N mar 01, 2020 21:33  Re: Robert Kubica w DTM

No ładne to to... Ino Fiesta w 2015 i 2016 też była ładna... Żeby nie skończyło się podobnie.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Europejczyk Pn mar 02, 2020 7:23  Re: Robert Kubica w DTM

Mnie osobiście na ostatniej konferencji nie było, bo nie miałem możliwości jechać tam, lecz moich dwóch znajomych było.
Trzeba było mieć przepustkę żeby wejść do środka. To też nie gwarantowało sukcesu, ponieważ w środku i tak był dosyć spory tłum ludzi. RK robił wszystko "na szybko" i w zasadzie trzeba było mieć farta, żeby dorwać Roberta i żeby jeszcze się na sekundę zatrzymał. Robert rozdał łącznie może kilka autografów. Nie było za to większych problemów z Giovinazzim, który jak już wiem od dawna jest bardzo sympatyczny i nie był aż tak zajęty jak Robert. Podobnie z Panem Vasseur'em. Kimi jak to Kimi - ma wszystkich i wszystko gdzieś :D

Dzisiaj będzie z kierowców F1 sam Robert i spodziewałbym się raczej podobnej sytuacji jak ostatnio - zalatany Robert bez czasu, a jak już się na 10 sekund zatrzyma to rozda ze 3 autografy i pójdzie dalej. No i dzisiaj też trzeba mieć wejściówkę.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez wogx Pn mar 02, 2020 7:51  Re: Robert Kubica w DTM

Czyli szanse są marne... W każdym razie jestem już na miejscu, przygotowania trwają, jest nawet łódź motorowa z logiem Orlenu! Dwie rajdówki, łódź i auto DTM są przykryte plandekami. Do tego terenowa Toyota Hilux, Ford Raptor, rajdowe Polo i Fiesta, quad, dwa motocykle terenowe, dwa żużlowe, dwa gokarty...
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez Europejczyk Pn mar 02, 2020 8:40  Re: Robert Kubica w DTM

Powodzenia :) Kto wie, może się uda - :grin: a raczej na pewno jak się postarasz. Trzeba być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i czasami mocno się przepychać :grin: Będzie cały Orlen Team więc praktycznie kierowców więcej... Ludzie będą "łapać" też tych innych, więc teoretycznie o Roberta może być łatwiej. Trudno powiedzieć.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez DamianF Pn mar 02, 2020 16:47  Re: Robert Kubica w DTM

Co za szopka polityczna...
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez daijiro Pn mar 02, 2020 17:19  Re: Robert Kubica w DTM

Wole te szopkę i Kubice w DTM, niż brak szopki i Kubice na rowerze.
daijiro
 
Dołączył(a): Śr lis 29, 2017 8:55

Postprzez Kazik Pn mar 02, 2020 17:20  Re: Robert Kubica w DTM

Mi najbardziej podobał się ten prezydent Andrzej WÓDA (ale Endrju niestety się poprawił). 8-) Brawo.
BM-ka ładna oczywiście.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Europejczyk Pn mar 02, 2020 18:08  Re: Robert Kubica w DTM

Robert był dzisiaj łatwy do złapania, kolega zdobył chyba 6 autografów.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez wogx Pn mar 02, 2020 19:05  Re: Robert Kubica w DTM

Ja niestety wracam z niczym. Koło 12 zostałem wyproszony z gmachu "w związku z przygotowaniami do prezentacji", po czterech godzinach stania w deszczu raz pod jednym, raz pod drugim wejściem odpuściłem sobie czekanie na koniec konferencji, byłem pewien, że Robert szybko wsiądzie w auto i odjedzie. Większa część zaproszonych gości wchodziła głównym wejściem, nie natknąłem się tam tylko na Kubicę i prezydenta. Cały ORLEN Team poza Robertem był na miejscu koło 8-9 rano, później pojechali nagrywać reklamy.
Wiesz może o której godzinie kolega zdobył autografy?
Avatar użytkownika
wogx
 
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 19:49

Postprzez Europejczyk Pn mar 02, 2020 20:32  Re: Robert Kubica w DTM

Między godziną 16-17, tyle że on był w środku. Zdobył zaproszenie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez maciejo195 Wt mar 03, 2020 14:22  Re: Robert Kubica w DTM

DamianF napisał(a):Co za szopka polityczna...


Szczerze to nawet niech Duda jeździ drugim BMW w DTM'ach. Najważniejsze, że coś się rusza w temacie. A ekipa Orlen Teamu jeszcze nigdy nie była tak mocna i liczna. Fajnie, że Robert nie odmówił udziału w tej "szopce". Gdyby nie wypadek i byłby mistrzem F1 wszystko wyglądało by inaczej to wszyscy wiedzą, a jest jak jest. Ludzie wszędzie na forach i portalach widzą tylko polityke. A nie widzą lub nie chcą widzieć ile dobrego dzieje się w strefie sportowej tej "szopki". Przykre.
Tak jak kolega pisał lepiej Roberta mieć w szopce niż na rowerze :)
maciejo195
 
Dołączył(a): N gru 20, 2009 23:14
Lokalizacja: Kielce - blisko Toru Kielce :D

Postprzez Saruto Wt mar 03, 2020 23:14  Re: Robert Kubica w DTM

DamianF napisał(a):Co za szopka polityczna...

Ja sobie wmawiam, że się obudzili wreszcie ;) Przecież coraz mniej osób ma telewizor. Więc lepiej promować się w sporcie. W mediach kupę ugrają jeśli nie jest to związane ze sportem.
Tak przynajmniej lecą na bogato a przecież stać ich na to.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez qTeck Śr mar 04, 2020 9:26  Re: Robert Kubica w DTM

maciejo195 napisał(a):
DamianF napisał(a):Co za szopka polityczna...


Szczerze to nawet niech Duda jeździ drugim BMW w DTM'ach. Najważniejsze, że coś się rusza w temacie. A ekipa Orlen Teamu jeszcze nigdy nie była tak mocna i liczna. Fajnie, że Robert nie odmówił udziału w tej "szopce". Gdyby nie wypadek i byłby mistrzem F1 wszystko wyglądało by inaczej to wszyscy wiedzą, a jest jak jest. Ludzie wszędzie na forach i portalach widzą tylko polityke. A nie widzą lub nie chcą widzieć ile dobrego dzieje się w strefie sportowej tej "szopki". Przykre.
Tak jak kolega pisał lepiej Roberta mieć w szopce niż na rowerze :)

Jakoś 15 lat temu, kiedy ważyły się dalsze losy jego kariery nikt takich szopek nie organizował. Za to dziś wszyscy chcą tylko odcinać kupony od gotowych produktów. Niby naturalne ale jednocześnie smutne bo wolałbym widzieć podobne zaangażowanie w próbę wyłowienia młodych talentów. Przy takiej polityce za parę lat wrócimy do punktu wyjścia, białej plamy na mapie wszelkiej maści serii wyścigowych.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez kemot Śr mar 04, 2020 11:42  Re: Robert Kubica w DTM

qTeck napisał(a):
maciejo195 napisał(a):
DamianF napisał(a):Co za szopka polityczna...


Szczerze to nawet niech Duda jeździ drugim BMW w DTM'ach. Najważniejsze, że coś się rusza w temacie. A ekipa Orlen Teamu jeszcze nigdy nie była tak mocna i liczna. Fajnie, że Robert nie odmówił udziału w tej "szopce". Gdyby nie wypadek i byłby mistrzem F1 wszystko wyglądało by inaczej to wszyscy wiedzą, a jest jak jest. Ludzie wszędzie na forach i portalach widzą tylko polityke. A nie widzą lub nie chcą widzieć ile dobrego dzieje się w strefie sportowej tej "szopki". Przykre.
Tak jak kolega pisał lepiej Roberta mieć w szopce niż na rowerze :)

Jakoś 15 lat temu, kiedy ważyły się dalsze losy jego kariery nikt takich szopek nie organizował. Za to dziś wszyscy chcą tylko odcinać kupony od gotowych produktów. Niby naturalne ale jednocześnie smutne bo wolałbym widzieć podobne zaangażowanie w próbę wyłowienia młodych talentów. Przy takiej polityce za parę lat wrócimy do punktu wyjścia, białej plamy na mapie wszelkiej maści serii wyścigowych.

Coś muszą kombinować, jak na razie jeszcze skoki narciarskie coś tam przyciągają jeszcze ludzi do TV, ale to się może szybko skończyć.
Stoch jest już spełniony, w tym roku 33 lata, a forma dosyć nierówna i może po mistrzostwach ogłosić, że odchodzi, Żyła jest ten sam rocznik, ale "Huehue" może jeszcze poskacze, zostaje Kubacki, który kilka lat jeszcze może pociągnąć kadrę, ale równie dobrze, już w następnym sezonie może się wypalić (czego mu oczywiście nie życzę).
Wolny miał być skoczkiem, który w końcu zacznie osiągać dobre wyniki, ale na razie się nie zanosi.
W piłce nożnej jest jeszcze gorzej, bo nasi jako reprezentacja narodowa nie imponuje, a Lewandowski też już młodzikiem nie jest...

Więc dobrze, że coś kombinują, to DTM, to może ten angaż w F1 Roberta na etatowego na 2021 #niebieskiemigdały :D
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron