Robert Kubica w DTM

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pawcioco Wt sie 25, 2020 14:58  Re: Robert Kubica w DTM

Ja to się zastanawiam jak to by w końcu było z drugim samochodem, bo raz mówi się że więcej danych i łatwiej, a później że drugie auto to spory kłopot dla niedoświadczonej ekipy. Znając życie obie wersje byłyby używane w zależności od wyników
Pawcioco
 
Dołączył(a): Pt mar 25, 2016 13:41

Postprzez Kazik Wt sie 25, 2020 15:42  Re: Robert Kubica w DTM

No nie wiem jak będzie wyglądał ten sezon DTM w wykonaniu RK ale przypomniało mi się, że taki kierowca jak Witalij Pietrow (Vitaly Petrov) znany z F1 przez jakiś czas bo punkty nawet zdobywał przecież i nawet na podium stał jak już Roberta nie było- po jednym sezonie w DTM był jedynym kierowcą w stawce 2014, który nie zdobył ani jednego punktu mając do dyspozycji niefabrycznego Mercedesa i zakończył karierę po tym fakcie w tej serii.
A w międzyczasie:
Cezary Gutowski-4 godziny temu

"Z hejterami nie mam zamiaru walczyć. Po prostu nie chcę u siebie bydła - to raz - a dwa, nie będę akceptował pretensji do mnie i pomówień. Nie w moich mediach. I tak mają szczęście, że nie mam czasu na pierdoły i nie załatwiam tego z prawnikiem, bo te pomówienia są karalne prawnie
pozdro! "

I tak to leciało. 8-) Nie ryzykujcie z tym dziennikarzem na YT w komentarzach pod Vlogiem. Przestrzegam. :wink:
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez konchma Wt sie 25, 2020 16:06  Re: Robert Kubica w DTM

Idę na YT powk..wiać Gucia
Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Postprzez Pawcioco Wt sie 25, 2020 17:19  Re: Robert Kubica w DTM

Dzisiaj będzie jazda w hateparku na kanale sportowym, aż jestem ciekaw jak zareaguje na pewne telefony.
Pawcioco
 
Dołączył(a): Pt mar 25, 2016 13:41

Postprzez kubas33 So wrz 05, 2020 13:35  Re: Robert Kubica w DTM

Brawo Robert!
Wygląda na to, że udało się chociaż trochę poprawić samochód i mamy pierwszy punkt.
Realizator i mechanicy do zmiany - przed pitstopem Robert jechał sekundę za Van Lindenem, który zakończył wyścig na 7 miejscu a pitstop o 8 sekund dłuższy niż on...
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez sneer So wrz 05, 2020 13:45  Re: Robert Kubica w DTM

No, ten zespół to jest jakiś dramat. Jakby im płacili za sabotaż.... Ale cieszmy się z punktów. Choć są one głównie dzięki rozbijaniu się FSC na torze.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik So wrz 05, 2020 13:52  Re: Robert Kubica w DTM

sneer napisał(a):Ale cieszmy się z punktów. Choć są one głównie dzięki rozbijaniu się FSC na torze.

No i dzięki pechowi Greena ale mimo to jakby nie było-najlepszy wyścig RK w tym sezonie zakończony pierwszym i może nie ostatnim punktem. Końcówka wyścigu w wykonaniu RK była optymistyczna. :dobrze:
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kubas33 So wrz 05, 2020 14:23  Re: Robert Kubica w DTM

Według Roberta gdyby nie pitstop była szansa na 6-7 miejsce
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez sneer So wrz 05, 2020 17:24  Re: Robert Kubica w DTM

No i jeszcze kwestia wyprzedzania zespołowego. Cóż, zobaczymy jutro.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cravenciak So wrz 05, 2020 20:32  Re: Robert Kubica w DTM

Kubica kolejno w S1, S2 i S3 uzyskał siódmy, szósty i trzeci czas. W całym wyścigu odnotował piąty najlepszy rezultat, chyba naprawdę jest postęp. Obsługa pitstopu do wymiany, w poważnej firmie po tylu wpadkach, tym razem w efekcie dającej utratę 7 punktów, gagatków posyła się na przymusowy urlop...
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez maczala1 N wrz 06, 2020 9:51  Re: Robert Kubica w DTM

Ja tam już mam odpowiedź, czy Kubek potrafi jeszcze jeździć na dobrym poziomie, a całą epopeję wieszcza forumowego o tym, że to już tylko styrany życiem emeryt rozmieniający się na drobne, odkładam na półkę pod tytułem "baśnie i legendy" :D
Niestety tak się wszystko potoczyło, że w ostatnich latach jeździ/jeździł w bardzo słabych ekipach, w których nawet aktualny mistrz nie zawsze by coś pokazał. Kiedy jednak już dogada się trochę z samochodem, to potrafi zaprezentować tempo, regularność i ładne wyprzedzania.
Niezły vlog Aldony ze szczegółami wczorajszego wyścigu ...
https://www.youtube.com/watch?v=p7sLa32hL1U
Ostatnio edytowano N wrz 06, 2020 9:59 przez maczala1, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
maczala1
 
Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:38

Postprzez cravenciak N wrz 06, 2020 9:52  Re: Robert Kubica w DTM

P10 w kwalach po solidnym, poskładanym (pierwszy raz od miesięcy) okrążeniu.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez sneer N wrz 06, 2020 12:28  Re: Robert Kubica w DTM

Następni "miszczowie" kierownicy....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cravenciak N wrz 13, 2020 10:19  Re: Robert Kubica w DTM

Po wczorajszym beznadziejnym dniu (strata prawie 2 sek. do lidera w kwalifikacjach i średnio 2 sekundy straty na okrążeniu do 15-go kierowcy w wyścigu, Robert ostatni), dzisiaj Kubica magicznie znajduje 0.6s i kończy sesję na P9 w kwalifikacjach.

Sobota kwalifikacje: 1:48.450
Niedziela kwalifikacje: 1:47.861

Wczoraj ponoć w zespole było duże napięcie po wyścigu (pitstop Roberta trwał prawie 13 sekund), a sam Kubica miał bez słowa wyjść garażu.

Czekamy na dzisiejszy wyścig, oby przełomowy.

Komentarz Roberta po kwalifikacjach:

„Z pewnością jest dziś więcej przyczepności, a my zmieniliśmy parę rzeczy. Wciąż nie jestem przekonany, jak będzie w wyścigu, ale feeling w aucie jest znacznie lepszy” (C.G.)

EDIT:

Bardzo solidny wyścig, dobre równe tempo na całym dystansie. Beznadziejny (10,5s) pitstop i wyjazd za Glockiem/Auerem zaważył o braku punktów.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Kazik N wrz 13, 2020 13:52  Re: Robert Kubica w DTM

cravenciak napisał(a):
Bardzo solidny wyścig, dobre równe tempo na całym dystansie. Beznadziejny (10,5s) pitstop i wyjazd za Glockiem/Auerem zaważył o braku punktów.

Co prawda z Glockiem sobie poradził potem ale jeżeli już mówimy o czasie pit stopu, (który Mikołaj uznał za nie najgorszy) to nie wiem też ile stali Auer i Eng bo tylko dzięki nim RK miał znowu szansę na 1 punkt za 10-te miejsce. Generalnie też uznaję ten wyścig za dobry-diametralnie inny ni ten wczorajszy. W czołówce ciekawie bo Frijns myśli o tytule jednak.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości