Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Dasqez N lut 06, 2011 23:50  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Ja wysyłałem kiedyś pocztówki do USA do klubów NFL i wszystkie doszły, bo dostałem kilka gadżetów. Ale wiadomo, na kartce za dużo nie napiszesz, dlatego ja preferuję list.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gofer Pn lut 07, 2011 0:10  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Jestem głąbem, chciałem usunąć profil który stworzyłem później na tym koncie co strone i co sie okazało? Samą stronę można założyć bez konta, ale już usuwając konto usuwasz też stronę. Booooże. Przepraszam wszystkich za to. Tutaj jest nowa strona identyczna jak stara http://www.facebook.com/pages/Zyczenia- ... 2314984827. Troche ludzi już się dzięki temu dowiedziało o akcji i mam nadzieje, że mimo tej głupoty, którą zrobiłem jeszcze więcej się dowie.

http://www.facebook.com/pages/Zyczenia- ... 2314984827

Proszę zedytujcie pierwszy post. Puśćmy to w obieg na FB jeszcze raz.
Gofer
 
Dołączył(a): Śr mar 14, 2007 15:46

Postprzez Ducsen Pn lut 07, 2011 0:20  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Dajcie sobie siana. Co komu to da, ze poslecie te kartki? Pewnie nawet nikt ich nie odczyta. Zamiast tego kase na przesylke walnelibyscie na biednych i bylby wiekszy pozytek. Otworzcie oczy.
Avatar użytkownika
Ducsen
 
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 22:51
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 9995544

Postprzez Endrju Szopen Pn lut 07, 2011 0:21  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Ducsen napisał(a):Dajcie sobie siana. Co komu to da, ze poslecie te kartki? Pewnie nawet nikt ich nie odczyta. Zamiast tego kase na przesylke walnelibyscie na biednych i bylby wiekszy pozytek. Otworzcie oczy.


Twój avatar świetnie by pasował jako komentarz do tego co żeś właśnie napisał.

Jeszcze raz - dobranoc wszystkim :)

Chociaż na biednych też można coś wysłać. Potrzebujących. Tak razem, z okazji tego, że z RK nie jest źle ;)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Ducsen Pn lut 07, 2011 0:28  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Oh, bo wszyscy jestesmy teraz wielkoduszni. Przykro mi z powodu tego co sie stalo, bardzo, ale to ze wysle do Enstone jakas kartke nic nie zmieni dla mnie, dla Roberta, jego rodziny, ani Renault. Co przez to mozna udowodnic? Jaki z tego bedzie pozytek? Zaden. Chocbyscie wierzyli, ze Robert osobiscie bedzie na te wasze kartki odpisywal, bo nie ma nic innego do roboty. Zamiast tego lepiej sie pomodlic.
Avatar użytkownika
Ducsen
 
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 22:51
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 9995544

Postprzez slipstream Pn lut 07, 2011 7:14  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Jak się myśli tak jak sugeruje avatar to cóż począć... Oczywiście ze nikt nie oczekuje odpowiedzi, wymienienia z imienia czy czegokolwiek. Zwykłą ludzka potrzeba okazania wsparcia i jeśli ktoś przy tym miałby żałować tych ledwo kilku złotych i tylko dlatego zrezygnować to jest to prostu małe. Akurat w tym momencie mało kto myśli o tak żałosnych materialnych pobudkach jak koszta czy otrzymanie czegoś w zamian.
Internet przy tym sprawił to, że wszelkie życzenia czy słowa wsparcia stały się... takie zwykłe. I sprawił to ze wielu myśli o wysłaniu kartki jak o zwykłej makulaturze, a jest zupełnie inaczej. papier jest dużo bardziej szczery, bo oznacza że ktoś poświęcił odrobinę czasu iż robił to zupełnie szczerze. Wpisać "powodzenia" czy "trzymaj się" na jakiejś stronie dzisiaj każdy głupi potrafi, a czas na zrobienie tej "głupiej" kartki i jej wysłanie znajdą tylko ci, którzy naprawdę chcę. Bo oczywiste ze jak dla kogoś to za drogie i uważa ze bez sensu to po prostu tego nie zrobi, tylko przy tym wypominanie innym że robią inaczej bo tak chcą jest tym bardziej słabe i dowodzi małostkowości.
I tak, ludzie potrafią i tym bardziej w dobie internetu doceniają takie gesty, chyba ze ktoś jest już zatraconym w dzisiejszym bezdusznym standardzie i papier jest dla niego tylko makulaturą.

Ale co najważniejsze w takich sytuacja to to, żeby każdy zrobił tak jak uważa i pozostał w zgodzie z samym sobą. Wytykanie innym ze mają chęć czy potrzebę zrobić to inaczej jest mega żenujące i wcale nie buduje autorytetu jaki to ktoś jest "mondry" bo uważa to za głupie i niepotrzebne. Nie podoba się komuś taki pomysł, to nie wysyła. Proste. A nie zaczyna szydzić dodatkowo w swojej małostkowości z innych.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Don Pedros Pn lut 07, 2011 9:14  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

slipstream napisał(a):J........ I sprawił to ze wielu myśli o wysłaniu kartki jak o zwykłej makulaturze, a jest zupełnie inaczej. papier jest dużo bardziej szczery, bo oznacza że ktoś poświęcił odrobinę czasu iż robił to zupełnie szczerze. Wpisać "powodzenia" czy "trzymaj się" na jakiejś stronie dzisiaj każdy głupi potrafi, a czas na zrobienie tej "głupiej" kartki i jej wysłanie znajdą tylko ci, którzy naprawdę chcę. ......

Masz slipstream 100% racji.
Czym innym jest klepanie w klawisze, a czym inny poważne zaangażowanie, poświęcenie własnego czasu. Takie kartki, z pewnością będą namacalnym, nie wirtualnym dowodem naszego wsparcia, potwierdzeniem naszej wiary w siłę i determinację Roberta w walce o powrót do zdrowia. Códów nie uczynią, ale może w jakim stopniu dopomogą Robertowi, będzie wiedział, że wielu z nas jest teraz z nim i życzy mu siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Siła i determinacje będzie mu teraz bardzo potrzebna, niech wie, że ma w nas oparcie.
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Flaczek Pn lut 07, 2011 16:35  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Inicjatywa z innego forum:
http://robertjestesmyztoba.wordpress.com/2011/02/06/odnas/#comment <-- życzenia, które mają zostać przekazane Robertowi
A tutaj można nadsyłać zdjęcia do mozaiki na plakat do Roberta:
fani_dla_roberta@op.pl

Rozmiar zdjęcia: 1 cm na 2 cm (szer x wys)
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez ger@ Pn lut 07, 2011 16:45  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Ja już swoją kartkę z Krakowa wysłałem :) Mam świadomość, że Robert jej na 99% nie przeczyta, ale jak zobaczy wielką górę pocztówek od swoich fanów to myślę, że zrobi mu się całkiem miło :D mam taką nadzieję ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ger@
 
Dołączył(a): Wt mar 24, 2009 16:04
Lokalizacja: http://www.GeneRally.pl
GG: 6245919

Postprzez SirKamil Pn lut 07, 2011 16:49  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

del
Ostatnio edytowano Wt sty 17, 2012 1:13 przez SirKamil, łącznie edytowano 3 razy
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez kamil__8716 Pn lut 07, 2011 16:50  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Ja juz wyslalem ,ale kurcze jak tu czytam ze mozna by bylo zdjecia dolaczyc to troche zaluje ze tego nie zrobilem bo mam kilka fotek z GP wegier z 2008:). Wyslalem tylko pocztowke z mojego miasta i napisalem ze zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia itp :)
kamil__8716
 
Dołączył(a): So kwi 17, 2010 17:44

Postprzez Flaczek Pn lut 07, 2011 16:51  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez kamil__8716 Pn lut 07, 2011 16:53  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Wyslalem po d taki adres co podal Flaczek tylko zamiast England napisalem UK
kamil__8716
 
Dołączył(a): So kwi 17, 2010 17:44

Postprzez slipstream Pn lut 07, 2011 18:19  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Spokojnie, nie ma paniki. Royal Mail raczej wystarczy Enstone i Numer Oxfordu. Najwazniejsze w sumie to Enstone
oraz OX7 4EE, a z resztą będzie dobrze.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Damos Pn lut 07, 2011 18:37  Re: Akcja wysyłanie kartek do Roberta !

Wystarczy sam kod i informacja, ze to w UK. Tam każdy budynek ma swój kod.
Wejdźcie na http://maps.google.com/
i wpiszcie w polu wyszukiwania: OX7 4EE, UK
od razu znajdzie odpowiednie miejsce odległe od Enston o 6 km drogą i 4 km w linii prostej.

W UK kod pocztowy jest najważniejszy (ew. jeszcze adres wewnątrz budynku).
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron