Robert Kubica NIE dla kibiców w PIT LANE PARKU

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kreciku Wt maja 09, 2006 15:26  

gregoff napisał(a):Kubica ma za zadanie pracować nad rozwojem auta a nie rozdawać autografy kibicom (co możę robić w swoim wolnym czasie) więc nic dziwnego, że nie miał czasu dla was.



NO nie zgodzę się z Tobą , ponieważ Davidson miał czas, Jani tez miał czas i jeszcze paru innych
kreciku
 

Postprzez gregoff Wt maja 09, 2006 18:10  

Nie wiem, jak tam mają styl pracy w innych zespołach, może w BMW mają inny styl pracy.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER Wt maja 09, 2006 19:53  

gregoff napisał(a):Kubica ma za zadanie pracować nad rozwojem auta a nie rozdawać autografy kibicom

Pomyślmy np. jakby na weekend pojechali Polscy dziennikarze. Nie wyobrażam sobnie tego, ale myślę, że odeszliby z kwitkiem.
:-D
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez RENO Wt maja 09, 2006 20:23  

A ja jestem ciekawy kto kręci materiał na wywiady z Robertem, przecież jescze ani razu nie był pokazany żaden dziennikarz z nim tylko sam gada do mikrofonu. Cio przesyłają mu mailem albo smsem na jakie pytani ma odpowiadać. Poztaym ostatnio widziałęm jak w boksach rozmawiała z nim jedna z Niemieckich dziennikarek ta taka fajna dupeczka :) Franci czy jak jej tam to może puszczą coś przy okazji treningów w piątek na N-TV czy RTLu . Pozatym myśle że jak kubica bedzie startował w 2007 roku to powinno być tak że wysyłają polskiego dziennikaraz na każdy wyścig tak jak niemcy i np gadają z nim zaraz przed startem,ale rónież z innymi ważnymi osobami z F1, kto ogląda RTL przed wyścigiem to wie o co chodzi
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Rufus Wt maja 09, 2006 20:54  

SPIDER napisał(a):Pomyślmy np. jakby na weekend pojechali Polscy dziennikarze.


Jeżdżą i mają się dobrze.
Rufus
 

Postprzez Pussik Wt maja 09, 2006 21:45  

SPIDER napisał(a):
gregoff napisał(a):Kubica ma za zadanie pracować nad rozwojem auta a nie rozdawać autografy kibicom

Pomyślmy np. jakby na weekend pojechali Polscy dziennikarze. Nie wyobrażam sobnie tego, ale myślę, że odeszliby z kwitkiem.
:-D


Przecież Borowczyka z kwitkiem odesłali (wtedy co Robert pisał maila do swojego inżyniera, by ten skoczył po coś do jedzenia [banana])
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez RENO Wt maja 09, 2006 22:21  

Pussik napisał(a):Przecież Borowczyka z kwitkiem odesłali (wtedy co Robert pisał maila do swojego inżyniera, by ten skoczył po coś do jedzenia [banana])


to był sms do jego manago- Daniela :-(
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron