Robert Kubica NIE dla kibiców w PIT LANE PARKU

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kreciku Pn maja 08, 2006 10:09  Robert Kubica NIE dla kibiców w PIT LANE PARKU

Wybrałem się na Nurburgring na cały weekend w nadziei na spotkanie, krótką rozmowe, zdjęcie lub chociażby autograf naszego kierowcy.
Dojechaliśmy na tor w czwartek o 15.00 i o tej właśnie porze zaczęto wpuszczać ludzi do boksów, po 10 minutach stania w kolejce weszliśmy.
Oczywiście wszystko przygotowane dla ludzi, pełen profesjonalizm.
po przejściu przez całe boksy wsiadaliśmy do autokarów, które to wraz z kierowcami obwoziły nas po torze objaśniając na którym zakręcie jaka prędkość itp.
Po tych wrażeniach które zakończyły się ok 18.00 udaliśmy się do PIT LANE PARKU BMW gdzie ok 19.00 miało nastąpić otwarcie. Zjechały się sławy ( Ecclestone, Haug, Jordan, Mosley itp.)
Ok 19.30 była prezentacja kierowców był też oczywiście i polak oblegany przez fotoreporterów, wywiady itd itd.
Po zakończonej imprezie udaliśmy się do hotelu i w nadziei na spotkanie Roberta przyjechaliśmy już rano następnego dnia do Parku.
Ale niestety nie było go w piątek, byli Żak, Nick, S. Vettel i D. Muller, to samo było także w sobotę.
od kibiców z dużym polskim transparentem (pozdrawiamy) dowiedzieliśmy się że RK będzie miał swój szoł w niedziele o 9:15 rano i wydało się nam to dziwne bo PIT LANE PARK otwierają o 10.00, ale ok, udaliśmy się nastepnego dnia rano i oczywiście Kubica miał swój szoł ale dla VIPów. Zakończył się o 10.00, pomachał do nas i szybko wyszedł tylnym wejściem i pojechał.
Obsługa na pytanie czy RK będzie jeszcze mówiła " SORRY"

W sobote RK wręczał jeszcze puchar w Formule BMW

Podumowując wyjazd: Super, ale lekki niedosyt pozostał.
Prędzej dostałeś autograf Schumachera niż Kubicy.

Aha , jazdy pokazowe F1 wykonywał w głównej mierze DIRK Mueller (WTCC)

Vettel jeździł Formułą BMW.

Jeśli ktoś był i też to odczuł oraz zna angielski dobrze - to może napisać coś do BMW, ja napisałem po niemiecku,

Na więcej pytań odpowiem potem, teraz idę spać, jechałem 12 godzin i jestem trochę zmęczony,

Jak ktoś chce zdjęcia to mam ponad 200 mb może podjechać do mnie do poznania i nagram mu płytkę , nie umieszczę ich jednak na żadnej stronie bo musiałbym każde zmniejszać a nie mam niestety tyle czasu,
czas wracać do rzeczywistości

pozdrawiam wszystkich kibiców
Krecik
kreciku
 

Postprzez Mariusz Pn maja 08, 2006 11:01  

Drogi kreciku mamy już na forum oddzielny temat o Robercie Kubicy, ale ponieważ Twój post nie dotyczy tego, co można zobaczyć w TV tylko bezpośrednich wrażeń, myślę że nie należy go zamykać. Poza tymjak któryś z moderatorów uzna, to można wątek przerzucić do działu Off Topic, ale ja się od tego umywam. To tyle uwag 'techniczny'.

Jeśli zaś chodzi o to, co nam zaprezentowałeś to myślę, że logicznym jest, iż Kubica w piątek nie pokazuje się w Pit Lane Park. Wówczas ma pracę i musi sie skoncentrować na jazdach testowych na treningach. W czwartek, sobotę i niedzielę jest "wolny", więc prawdopodobnie wtedy powinien się udzielać dla kibiców.

Miałes pecha, bo Ecclestone po raz pierwszy był w Pit Lane Park. Czytałem o tym na jednym z serwisów anglojęzycznych. Inne sławy też tam były, a wiec dział PR zespołu BMW koncentrował się właśnie na vipach, a nie na zwykłych szaraczkach. Takie jest życie.

Raczej nikt z nas nie udzieli Ci odpowiedzi, dlaczego Kubica tak mało występował na Nurburgringu w tym centrum rozrywki dla fanów. A to, że byli tam inni zawodnicy nie zwiąani ściśle z zespołem BMW Sauber F1 Team to żadna nowość. Każdy team skupia wokół siebie kilku(~nastu) młodych zawodników, z których kiedyś któryś może awansować do F1.

Takie sprawy najlepiej zgłaszać chyba działowi PR odpowiedniej firmy, czyli w tym wypadku zespowi BMW w F1. Cóż mogę powiedzieć więcej: i tak miałeś szczęście, że byłeś na GP. Nie każdy może na to liczyć. Pozdrawiam serdecznie!
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez im9ulse Pn maja 08, 2006 12:18  

kreciku napisał(a):Jak ktoś chce zdjęcia to mam ponad 200 mb może podjechać do mnie do poznania i nagram mu płytkę

moze wrzucisz cociekawsze na rapidshare.de ???
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Iza Pn maja 08, 2006 13:22  Re: Robert Kubica NIE dla kibiców w PIT LANE PARKU

kreciku napisał(a):od kibiców z dużym polskim transparentem

Nie wiem czy to Ci sami, ale rzeczywiście widziałam przed wyścigiem na RTLu, gdy pokazywano trybuny, polską flagę z napisem Robert Kubica :)

Sory za OT.
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez kreciku Pn maja 08, 2006 13:28  

Tak pewnie ci sami, byli tylko jedni z transparentem i parę z flagami.
w niedziele o 11.00 w PitLaneParku byla konferencja dla kibiców z Nickiem i oni stali 4 metry przed nim z tym wielkim transparentem Robert Kubica.
Nick udawał że nie widzi ;)

Ale ludzi z polski było muszę przyznac dużo

A co do wrzucenia na serwer to postaram się jutro
kreciku
 

Postprzez chmiel Pn maja 08, 2006 16:17  

Nic nie wspomniałeś o wyścigu. Oglądałeś go z trybun :?:

Co do Kubicy, lekki niedosyt został, ale jak napisałeś było super, więc gratuluje udanego wyjazdu.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez kreciku Pn maja 08, 2006 16:36  

Oczywiście, że z trybun, a ściślej z trybuny T7 całej,
generalnie super, ale nie wygrała ta osoba która miała wygrać :)
Byłem już 3-eci raz na wyścigu i uważam że bardzo ważne jest by mieć telebim przed sobą, bo po boksach gubisz kolejność zajmowanych miejsc.

a co do organizacji to powiem że u nas nigdy nie będzie formuły 1.

Nie będziemy umieli jej zorganizować, nie będzie parkingów na 100.000 aut.
nie zamkną dróg po wyścigu i nie zrobią jednokierunkowych tak jak jest tam
(przed wyścigiem jest to droga dwukierunkowa z dwoma pasami a po wyścigu jednokierunkowa z 4-ema pasami dla wyjeżdżających z toru)

Nawet na najdalszej trybunie masz w promieniu 1 minuty piechotą, toalety, stoiska z jedzeniem, lodami itp.

to co zobaczyłem widziałyby u nas tylko VIPy które nie mają pojęcia o F1 i wszystko by było zagrodzone dla zwyklaków.
kreciku
 

Postprzez Bucu Pn maja 08, 2006 18:12  

Rowniez gratuluje!! sam bym sie wybral ale z powodow finnansowych pozostaje transmisja w TV4 :-?
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez viertolcia Pn maja 08, 2006 18:44  

a ja bym chciał gacie w niebieske ciapki z azbestu, i cóż z tego wynika?
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ylid Pn maja 08, 2006 19:30  

viertolcia napisał(a):ja bym chciał gacie w niebieske ciapki z azbestu, i cóż z tego wynika?


Wynika z tego że byłby zbyt na gatki z azbestu, pod warunkiem, że byłby niebieskie i w ciapki :-D .
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Pussik Wt maja 09, 2006 1:12  

Viertolcia, azbest jest niezdrowy, po co ci taki item? :(

Gratuluje kolejnej wycieczki.

Ja również mogę sobie pomarzyć, bo Polska to juz taki kraj, że wyrwać się jest trudno bo nie ma za co.


[mod="Mariusz"]Możecie wszyscy chodzić w stringach w różowe kropeczki, ale proszę nie zaśmiecajcie tematów ściśle zwiazanych z wyścigami Formuły 1.[/mod]
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez gregoff Wt maja 09, 2006 11:26  

Kubica ma za zadanie pracować nad rozwojem auta a nie rozdawać autografy kibicom (co możę robić w swoim wolnym czasie) więc nic dziwnego, że nie miał czasu dla was.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez dex Wt maja 09, 2006 11:49  

gratulacje , super tak wyjechac sobie na wyscig :) , przez pewien urywek transmisji widzialem transparent z polska flaga :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez viertolcia Wt maja 09, 2006 13:50  

Po Indy 2005 w F1R był artykuł o tym jak uatrakcyjnić F1 i powoływano się właśnie na NASCAR gdzie każdy kierowca w ciągu weekendu musi poświecić ileśtam czasu na rozdawanie autografów.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gregoff Wt maja 09, 2006 14:45  

viertolcia napisał(a):Po Indy 2005 w F1R był artykuł o tym jak uatrakcyjnić F1 i powoływano się właśnie na NASCAR gdzie każdy kierowca w ciągu weekendu musi poświecić ileśtam czasu na rozdawanie autografów.



<lol> Bardzo fajnie, ale i tak dla 99% kibiców to niczego nie zmienia.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron