Kubica w bolidzie od gp USA?

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mkpol N maja 14, 2006 17:56  Kubica w bolidzie od gp USA?

http://motosport.interia.pl/news?inf=747768

a szczegolnie ostatni akapit

W ostatniej chwili:

W światku F1 pojawiła się plotka, że zaraz po GP Kanady w składzie teamu BMW Sauber zajdą zmiany personalne. Miejsce Jacquesa Villeneuvea już od GP USA miałby zająć Polak Robert Kubica. Mario Theissen, dyrektor BMW Motorsport wprawdzie tego nie potwierdził, ale także i nie zaprzeczył. A więc...

Z doswiadczenia wiem ze w naszych portalach (jak i gazetach) napisza najwieksza nawet bzdure byle tylko zwiekszyc klikalnosc (sprzedaz), dlatego chcialbym spytac czy ktos ma jakies rzetelne informacje na temat
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez 5cuderi4 N maja 14, 2006 18:03  

W dzisiejszej relacji F1 w TV4 był krótki wywiad z Dr Theissenem i padło pytanie o udział Kubicy w wyścigu GP ale odpowiedział z uśmiechem, że "nie ma zdania na ten temat"(czy coś w tym stylu). Tylko ciekawe co ten uśmiech miał znaczyć. Niewiadomo co o tym myśleć. Ale coś musi w tym być.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez RENO N maja 14, 2006 18:07  

Hmm w tym jego uśmiechu coś było, ale tak plotki plotkami, co do kubicy lubią sie sprawdzać tak jak te przed jego zatrudnieniem, ale czemu tak wcześno mieli by zastąpić J.V, to bedzie dopiero 10 wyścig sezonu..., pozatym jestem ciekawy z czyich ust na paddocku wyszła ta plotka??
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Adriannn N maja 14, 2006 18:20  

Te informacje to wsadźcie się w dupe!!!! Tego już słuchać nie idzie! Kubica to on już jeździ od GP San Marino!

P.S Przepraszam za słownctwo.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez W N maja 14, 2006 18:30  

Adriannn napisał(a):Kubica to on już jeździ od GP San Marino!

Żałosne to już jest.

mkpol napisał(a):chcialbym spytac czy ktos ma jakies rzetelne informacje na temat

Gdybyśmy coś wiedzieli, to byłoby w newsach na stronie głównej.

Szanuję i rozumiem intencję założonego tematu, ale w zasadzie nie ma za bardzo o czym pisać.
Polskim gazetom nie należy wierzyć. Portale też nawet nie wiedzą co to byl Sauber, więc nie ma się czym podpuszczać.
:)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez RENO N maja 14, 2006 18:31  

Spokojnie Adriann coś się tak zdenerwował, wiadomo plotki plotkami, ale czemu nie można porozmawiać o nich, w plotkach zawsze jest jakieś ziarno prawdy, a pozatym to chyab dobrze jak się mówi o naszym kierowcy na Paddocku oznacz to że ludzie widzą co potrafi i obserwują go.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Adriannn N maja 14, 2006 18:37  

Reno.Dobrze że oni o Robercie mówią.Chodzi mi tylko o te wszystkie portale i gazety wypisują że jest szansa że w tym GP wystartuje.I tak jest od GP San Marino.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez RENO N maja 14, 2006 18:41  

Adriannn napisał(a):Chodzi mi tylko o te wszystkie portale i gazety wypisują że jest szansa że w tym GP wystartuje.I tak jest od GP San Marino.


Tak jak wszystkie media szukają taniej sensacji za wszelką cenę.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Adriannn N maja 14, 2006 18:42  

I tego słuchać nie idzie tych mediów.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez Mariusz N maja 14, 2006 18:45  

Kubica w bolidzie od gp USA?

Interia nie jest raczej dobrym źródłem informacji o F1.

Adriannn napisał(a):Te informacje to wsadźcie się w dupe!!!! Tego już słuchać nie idzie! Kubica to on już jeździ od GP San Marino!

Słownictwo trochę ostre, ale oddaje całkowicie sens idei.

Jeśli mogę coś powiedzieć ze swojej strony to pozwolę sobie zacytować podpis przedmówcy: "Nadzieja matką głupich"

Będzie się ścigać w F1 kiedyś na pewno, ale póki co... testuje.

Poza tym temat o Kubicy już mamy i odsyłam właśnie tam.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640


Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron