Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jimmy0555 Wt paź 15, 2013 10:44  Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Żeby nie było bałaganu na całym forum, postanowiłem założyć temat, w którym będziemy dyskutowali o możliwym powrocie Roberta do F1, przedstawiali argumenty, wklejali cytaty itp. Jeżeli adminom/ modom nie podoba się temat, to proszę go usunąć, czy przenieść do kosza :D
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Jimmy0555
 
Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 13:15

Postprzez Endrju Szopen Wt paź 15, 2013 10:58  Odp: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Miejmy nadzieję, że chociaż tutaj dyskusja na ten temat będzie merytoryczna, a nie oparta na skrajnym fanatycyzmie i wymyślony rzeczach ot tak, z powietrza. Jeśli jednak konsekwentnie niektórzy będą podawać setki terminów jego powrotu, bo myślą, że tak będzie i tylko dlatego, by potem podawać kolejne setki terminów, kiedy wcześniejsze nie wypalą - to wtedy istnienie tematu nie ma sensu, bo już za duży jest bałagan w innych miejscach, bo niektórzy byliby w stanie powiedzieć, że Robert powróci do F1 nawet jakby oficjalnie temu zaprzeczył, bo przecież trzeba umieć czytać między wierszami, obserwować sytuację i jak nie można wierzyć w jego powrót...

Dlatego niech będzie spokojnie i bez przesady ;-)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kazik Wt paź 15, 2013 11:24  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Jest już z dziesięć tematów o Robercie na forum więc nie za bardzo jest sens tworzyć następny.
Tym bardziej, że za chwilę R.K.może ogłosić swoje plany rajdowe na przyszły rok więc o czy tu dyskutować?
W/g mnie temat do zamknięcia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Europejczyk Wt paź 15, 2013 15:00  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Według mnie temat jest OK, co chwile jest poruszany Roberta powrót w sezonie ogórkowym i jest bałagan, a tak to wszystko będziemy pisać tutaj ;) . Nawet jak Robert ogłosi swoje plany dotyczące WRC na przyszły sezon, to przecież są jeszcze jakieś szanse na sezon 2015 :lol:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Shaitan Śr paź 16, 2013 16:11  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Też uważam, że temat jest OK. Dziwiłem się dlaczego takowego nie było przez te miesiące.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez SebaSTI Śr paź 16, 2013 16:45  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Wystarczy jak Robert startuje w jakims rajdzie to zaczynaja uzytkownicy wypisywać to w tematach "Starty Roberta Kubicy w rajdach" i "O Robercie Kubicy w mediach" więc darujcie sobie robienia kolejnego tematu...
Avatar użytkownika
SebaSTI
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 19:12
Lokalizacja: Matysówka_Rzeszów

Postprzez Europejczyk Śr paź 16, 2013 17:19  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Piszą właśnie w tych tematach o jego powrocie, ponieważ może nie ma właśnie do tego odpowiedniego tematu ? ;)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez FM WMR Śr kwi 19, 2017 20:54  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

No to Robcio narobił smaka kibicom.Tylko jak zwykle pytanie o co tu chodzi,sprawdzian fizyczno psychiczny?A niby co innego,normalnie po 6 latach człowiek bez ambicji i potrzeby działania brałby każdą okazję jazdy w ciemno i jechał,a co robi On?Odrzuca wszystkie propozycje i wszystko wskazuje ,że chce wrócić do królowej.No szacun cholercia.W którymś momencie też mi się udzieliło wierzenie w zapomnienie o powrocie,ale teraz już wiem,że ten człowiek nie spocznie dopóki jego marzenia się nie spełnią i nie ma co skreślać kolesia ,bo coś czuję,że jeszcze za wcześnie.
Trochę to wszystko bezsensu,ta rezygnacja z WEC,teraz ten test,ktoś coś wie co z jego "prawkiem"? No raczej dla frajdy tego nie zrobił .Chyba prędzej niż później można się spodziewać wizyty Roberta w padocku F1.
F1 jest jak życie.Jedni mają talent,drudzy kasę.
FM WMR
 
Dołączył(a): Wt gru 09, 2014 12:58
Lokalizacja: okolice

Postprzez cwiek Śr kwi 19, 2017 23:32  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Radziłbym zejść na ziemię i najzwyczajniej w świecie poczekać na rozwój wydarzeń :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez quickNick Cz kwi 20, 2017 13:58  Re: Odp: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Endrju Szopen napisał(a):Miejmy nadzieję, że chociaż tutaj dyskusja na ten temat będzie merytoryczna, a nie oparta na skrajnym fanatycyzmie i wymyślony rzeczach ot tak, z powietrza


Co to jest FANATYCYZM?
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez konchma Cz kwi 20, 2017 14:00  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

A jak mu się nie uda, to proponuję nowy temat "Odejście Roberta od powrotu do F1" :-)
Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Postprzez Endrju Szopen Cz kwi 20, 2017 14:33  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

quickNick napisał(a):
Endrju Szopen napisał(a):Miejmy nadzieję, że chociaż tutaj dyskusja na ten temat będzie merytoryczna, a nie oparta na skrajnym fanatycyzmie i wymyślony rzeczach ot tak, z powietrza


Co to jest FANATYCYZM?

Nie pamiętam, było to ponad trzy i pół roku temu, operowałem wtedy w innej strefie mózgowej.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Woolf Cz maja 25, 2017 12:08  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Tak zupełnie teoretyzując, bo nie wsadzam Roberta do kokpitu F1, czy przy obecnych przepisach uzyskałby on w ogóle superlicencję?
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez bartoszcze Cz maja 25, 2017 12:29  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

@Sir Wolf
Zupełnie teoretyzując, to dawny posiadacz superlicencji nie podlega wymogom punktowym - natomiast jeśli superlicencja nie była odnawiana w ciągu ostatnich 3 lat, to formalnie FIA powinna ocenić, że taki kierowca wykazywał ostatnio w regularny sposób znakomite zdolności w single-seaterach ("the driver must be judged by the FIA to have recently and consistently demonstrated outstanding ability in single-seater formula cars").
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez gregoff Wt cze 06, 2017 17:36  Re: Powrót Roberta do F1- dyskusja ogólna!

Pytanie jest raczej o test 5 sekund (tyle chyba to trwało) oraz ogólne warunki motoryczne bardzo wymagające w F1. Jednak samo to, że spokojnie poradzi sobie za kierownica to chyba od jakiegoś czasy jest jasne, ale jak sam mówił Robert nie wiadomo czy na wszystkich torach.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Następna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron