Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez huberts Pn cze 17, 2019 20:28  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Witajcie,
miałem jechać na Hungaro ale nie wyjdzie.
Mam rezerwację na 2 pokoje 2 osobowe i jeden 3 osobowy w Hotelu Arcadia w Budapeszcie.
Cena za pobyt od piątku do poniedziałku to dla 3 pokoi łącznie 1500 Euro.
Mam odwołanie bezpłatne rezerwacji do 15 lipca.Będę czekał do 1 lipca, potem odwołuję. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę odstąpić.
M
huberts
 
Dołączył(a): N cze 21, 2009 14:52

Postprzez _Sanchez_ Pn lip 01, 2019 12:49  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

sabat napisał(a):Powiedzcie mi jak to jest z wejściem na tor w czwartek? mam bilet na Red Bull Ring na cały weekend GP, ale czy warto już być w czwartek? Coś można zobaczyć pozwiedzać?


We czwartek wszystkie (poza główną) trybuny są otwarte cały dzień. Można wszędzie wejść, obejść, posiedzieć, zobaczyć gdzie warto być, gdzie jaki widok etc. Około 15:30 jest możliwość wejścia na główną trybunę (uwaga - sprawdzane są plecaki, nie można wnosić niczego w puszkach, oraz dużych butelkach). Stąd przedostajemy się (partiami) na Pitlane, przesuwamy się przed garażami wraz z tłumem w kierunku wyjazdu z alei serwisowej, a stąd poza tor wychodzimy w okolicach F1 Fan Zone (pierwszy zakręt).

Jeśli chodzi o dostępność Fan Zone, to we czwartek chyba jeszcze nie jest czynna (jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi).

P.S. Obecnie można ponoć już zamawiać bilety na rok 2020 z 20% zniżką (taką informację wyświetlali na torze).

P.P.S. Jeden z lepszych torów dla kibica. W miarę blisko z Polski, tor o dużej widoczności i krótkiej pętli. Polecam !
_Sanchez_
 
Dołączył(a): So wrz 08, 2018 22:26

Postprzez Tatabasi Cz lip 18, 2019 12:17  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Dzień dobry wszystkim :-)

Mam mały problem i zastanawiam się czy się w ogóle tym przejmować. Kupiłem bilet na Hungaro. Mam go w ręku. Ale sprzedawca twierdzi że go anulował, bo nie dopłaciłem mu całej kwoty w terminie i może mi go sprzedać jeszcze raz, ale drożej. Jest taka możliwość żeby anulować już wydany bilet? Czy po prostu próbuje mnie naciągnąć na dodatkową kasę?
A może jest jakaś możliwość weryfikacji ważności biletu zdalnie u organizatora?
Tatabasi
 
Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 10:51

Postprzez michael85 Wt lip 30, 2019 11:05  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Koledzy mam takie małe pytania. Pewnie już się to przewijało ale chciałbym od kogoś z pierwszej ręki (kto jeździ) zasięgnąć informacji. Chodzi oczywiście o wyjazd do Budapesztu. Naszła mnie ostatnio taka myśl i nie mogę się od niej uwolnić. Chciałbym zabrać dziewczynę i pojechać na sam wyścig dodatkowo plus mam taki że ona mieszka pod granicą z Czechami więc Budapeszt to jakieś 400 kilka km.

1. czy warto kupić te najtańsze bilety za 80 - 90 Euro - niestety za późno podjąłem decyzję i biletów na trybuny srebrnych i brązowych brak, a ja też nie chcę wydać nie wiadomo ile pieniędzy .
2. gdzie się ewentualnie ustawić żeby coś zobaczyć. Czytałem że telebimów tam nie ma.
3. gdybym jechał i chciał wrócić tego samego dnia autem o której powinno się być na torze żeby mieć jako takie miejsce?
4. czy na torze są parkingi/ile kosztują czy nie będzie problemu z autem?
5. czy na torze kupić bilety czy może braknąć i lepiej przez sieć? Jeśli przez sieć to gdzie?
michael85
 
Dołączył(a): N lut 03, 2008 23:58

Postprzez Europejczyk Wt lip 30, 2019 11:10  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

1. czy warto kupić te najtańsze bilety za 80 - 90 Euro - niestety za późno podjąłem decyzję i biletów na trybuny srebrnych i brązowych brak, a ja też nie chcę wydać nie wiadomo ile pieniędzy.
Jak będziesz na torze od samego rana i się cały dzień nie będziesz ruszał z miejsca to tak :lol: Poszukaj na grupach na FB na temat wyjazdów na F1, bardzo dużo ludzi ma na sprzedaż bilety na trybuny.
2. gdzie się ewentualnie ustawić żeby coś zobaczyć. Czytałem że telebimów tam nie ma.
Nie miałem biletów na trawie.
3. gdybym jechał i chciał wrócić tego samego dnia autem o której powinno się być na torze żeby mieć jako takie miejsce?
Tor otwierają od godziny 7, więc najlepiej być jak najwcześniej.
4. czy na torze są parkingi/ile kosztują czy nie będzie problemu z autem?
Ja bym pomyślał nad zostawieniem auta gdzieś na mieście i pojechanie darmowym autobusem na tor. Korki jadąc autem to prawdziwy dramat... Szybciej się idzie niż jedzie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez michael85 Śr lip 31, 2019 11:30  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Dziękuję za odpowiedzi. Ostatnie pytanie mam nadzieję ;)

Jak rozpoznać prawdziwy bilet żeby nie dać się nabrać na jakieś oszustwo?
michael85
 
Dołączył(a): N lut 03, 2008 23:58

Postprzez rocque Śr lip 31, 2019 13:08  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

michael85 napisał(a): 2. gdzie się ewentualnie ustawić żeby coś zobaczyć. Czytałem że telebimów tam nie ma.

Obszar krzyżyka to wzgórze i jak dobrze się tam ustawisz to da się jakoś dojrzeć telebim, widać też całkiem spory fragment toru. Oglądałem tam kwalifikacje w zeszłym roku i nie wiem jak byłoby w sobotę gdyby nie ulewa, ale w niedzielę pewnie jest to bardzo oblegane miejsce.
Początek długiej strzałki - możliwe, że trzeba się cofnąć, bo im dalej w tył tym jest wyżej, ale gdzieś z tamtej okolicy można zobaczyć fragment toru za zakrętem 1. Niedaleko jest też brama na tor, więc jak chcesz dostać się w okolice podium po wyścigu to idź sobie trochę wcześniej zająć miejsce w miarę niedaleko od wejścia.
https://abload.de/img/map_large64kk1.jpg
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez michael85 Śr lip 31, 2019 21:10  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Dzięki piękne za cenne informacje. Przyszło mi na myśl jeszcze jedno... spał ktoś z Was i może polecić jakieś miejsce na nocleg w Budapeszcie lub okolicach?
Zacząłeś się rozglądać tak jak radził @Europejczyk i faktycznie sporo biletów jest w sieci. Silver są całkiem atrakcyjne. Czy na Silver (trybuna) można przyjechać np. na godz 13 i nie będzie problemu z miejscem? Rozumiem że nie powinno być.
michael85
 
Dołączył(a): N lut 03, 2008 23:58

Postprzez Europejczyk Śr lip 31, 2019 21:16  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Co do noclegu to ciężki teraz temat, wszystko co fajne jest zarezerwowane od kilku miesięcy... a i ceny kilka dni przed są bardzo zawyżone.

Co do miejsc na trybunie to każde miejsce jest numerowane i nie ma szans aby ci je ktoś zajął.
Osobiście polecam trybunę Silver 4 lub RedBull... dwie najlepsze.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez marcin.p90 Cz sie 01, 2019 12:30  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Orientujecie się czy w czwartki również jeździ darmowy autobus na tor? Wiem, że od piątku jeździ z Örs vezér tere, ale o czwartku nie ma żadnej wzmianki.
marcin.p90
 
Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 16:42

Postprzez Europejczyk Cz sie 01, 2019 14:56  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Nie jeździ
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez marcin.p90 So sie 03, 2019 11:41  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ktoś z forum na sektorze C w Bronze 1 dzisiaj jest? :)
marcin.p90
 
Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 16:42

Postprzez Europejczyk So sie 03, 2019 12:50  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ja silver 3 w tym roku :grin:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez marcin.p90 So sie 03, 2019 14:34  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Lepsze widoki niż na Bronze 1? Masz porównanie? :P
marcin.p90
 
Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 16:42

Postprzez rno2 Wt sty 07, 2020 9:25  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Będę w Barcelonie na przełomie lutego i marca. Mam w planach wpadnięcie na tor podczas ostatniego dnia testów (28.02.2020 r.). Na internecie pojawiły się bilety (Grandstand, 25 euro za dzień).
Pytanie do osób, które miały już wcześniej okazję być na przedsezonowych testach: Kupować bilety online, czy spokojnie mogę kupić przy wejściu na tor? Czy cena będzie taka sama?
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron