Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk Cz lut 13, 2020 10:01  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Może nie F1, ale bez sensu zakładać nowy temat.

https://tickets.dtm.com/shop?wes=8ec746 ... extstate=2

Jest to strona z biletami na DTM.
Skupmy się na wyścigu na Lausitzring.
Mamy tam dostepne zwykłe bilety na każdy dzień osobno oraz na cały weekend.
Dostępne też są bilety VIP w tej zakładce

https://tickets.dtm.com/shop?shopid=116 ... extstate=4

Ktoś wie co w takim pakiecie się znajduje ?
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez bodi Cz lut 13, 2020 12:51  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Podobno to takie Monako w DTM. Z tego co się dowiedziałem to jedyne i sensowne miejsca są już wyprzedane a reszta bez szału.
bodi
 
Dołączył(a): Cz lip 27, 2017 11:04

Postprzez Saruto Cz mar 05, 2020 8:08  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Fajny tor ;) Z głównej trybuny widzisz prawie cały wyścig. Natomiast jeśli chodzi o jakieś atrakcje, to w porównaniu do F1 bez szału. Jak byłem, to była wystawa Ducati i chyba tyle ciekawostek.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez michael85 Pn lip 26, 2021 10:29  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Cześć. Wybiera się ktoś na GP Węgier AD 2021? Może podpowiecie jak najlepiej dojechać własnym autem, którymi drogami? Ruszam z Katowic. Auto zostawić w hotelu czy jechać pod tor i tam zaparkować?
michael85
 
Dołączył(a): N lut 03, 2008 23:58

Postprzez lubczyk Wt lip 27, 2021 8:12  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Polecam transport z hotelu na tor samochodem. Jesli dojezdzal bys pociagiem lub autobusem to scisk gwarantowany. O ile sam autobus podjezdza pod tor, natomiast z pociagu bedziesz mial spacer okolo 20 minut. Generalnie z parkingiem nie ma problemu, zawsze jest gdzies miejsce, oczywiscie platne. Ja polecam parkingi przy bramie 3, jest tam doby widok na tor i bez problemu wyjedziesz bez korkow po wyscigu. https://www.google.com/maps/place/47%C2%B034'55.6%22N+19%C2%B015'31.3%22E/@47.5821179,19.2581358,19z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d47.5821173!4d19.2586826
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Europejczyk Wt lip 27, 2021 9:54  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Na tor zawsze jeżdżę autobusem. Jeśli wybierzesz się na tor wcześnie wcale nie ma takiego ścisku, bo ludzi czekających nie ma aż tak dużo no i autobusy podjeżdżają dosłownie co kilka minut. Gorzej w drugą stronę - TO fakt ścisk + godzinna kolejka do busa gwarantowana. No ja zazwyczaj wracam tez busem... Chyba, że jest się z kim zrzucić to warto wziąć taxi do najbliższego metra.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez krzych Wt lip 27, 2021 10:29  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Trzeba tez chyba brać pod uwagę fakt, że autobusy mogą ze względów epidemiologicznych nie kursować wypakowane do pełna. Chociaż nie wiem jak tam z obostrzeniami i czy ktoś je respektuje.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez michael85 Wt lip 27, 2021 17:38  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

lubczyk napisał(a):Polecam transport z hotelu na tor samochodem. Jesli dojezdzal bys pociagiem lub autobusem to scisk gwarantowany. O ile sam autobus podjezdza pod tor, natomiast z pociagu bedziesz mial spacer okolo 20 minut. Generalnie z parkingiem nie ma problemu, zawsze jest gdzies miejsce, oczywiscie platne. Ja polecam parkingi przy bramie 3, jest tam doby widok na tor i bez problemu wyjedziesz bez korkow po wyscigu. https://www.google.com/maps/place/47%C2%B034'55.6%22N+19%C2%B015'31.3%22E/@47.5821179,19.2581358,19z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d47.5821173!4d19.2586826


Mam auto ale właśnie nie wiem jak będzie lepiej. Nigdy nie byłem w Budapeszcie. Hotel Duna Party Pansio wynająłem mega tanio z soboty na niedzielę ale na jedną noc i potrzebuję jeszcze z piątku na sobotę coś znaleźć także jeśli ktoś zna jakiś fajny nie za drogi hotel to proszę o namiar.
Jaki jest koszt parkowania pod torem? Kiedyś czytałem że parking za darmo jak masz bilet na GP. euro czy forinty?

Europejczyk napisał(a):Na tor zawsze jeżdżę autobusem. Jeśli wybierzesz się na tor wcześnie wcale nie ma takiego ścisku, bo ludzi czekających nie ma aż tak dużo no i autobusy podjeżdżają dosłownie co kilka minut. Gorzej w drugą stronę - TO fakt ścisk + godzinna kolejka do busa gwarantowana. No ja zazwyczaj wracam tez busem... Chyba, że jest się z kim zrzucić to warto wziąć taxi do najbliższego metra.


Wcześnie czyli o której? Znajdę gdzieś rozkład skąd jeżdża te autobusy? Jeśli można autem to jednak chyba wybiorę auto bo będzie łatwiej dojechać z Hotelu na tor.

Jak się porozumiewać? We Włoszech nie miałem problemu bo angielski trochę znam i sporo słów z Włoskiego więc czułem się świetnie ale Węgier trochę się obawiam od strony takiej właśnie kontaktu i zrozumienia tego co jest napisane np. na przystankach mimo że to nasi sprzymierzeńcy.

Z góry dziękuję za wszelkie cenne sugestie bo czasu już nie zostało wiele. :-D
michael85
 
Dołączył(a): N lut 03, 2008 23:58

Postprzez bodi So lip 31, 2021 6:16  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Byłem w 2019 i mając karnet na cały weekend z tego co kojarzę to parking był za darmo. Z parkowaniem nie było problemu. Miejsc do wyboru jest dużo. W niedzielę aby uniknąć korków samochód zostawiłem na średnio dużym parking koło jakiegoś mini marketu. Jedyny minus to było trzeba trochę podejść z buta ale to tak było znacznie szybciej niż wyjeżdżające samochody z parkingów przy torze. Wyjazd na autostradę od marketu praktycznie bez żadnych korków.
bodi
 
Dołączył(a): Cz lip 27, 2017 11:04

Postprzez otaku1 Śr wrz 28, 2022 21:19  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Na Hungaroringu polecilibyście bardziej trybunę Gold 4 czy Super Gold?
Avatar użytkownika
otaku1
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 9:50

Postprzez Europejczyk Cz wrz 29, 2022 8:38  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Każda jest lepsza od Super Gold ;) Mówię poważnie.
Jak ktoś chce widzieć co się dzieje w boksach itd to spoko (chociaż widok i tak jest ograniczony przez barierki), ale pod względem wyścigu wszystkie trybuny na prostych startowych są po prostu najgorsze. Oprócz startu, który trwa 5 sekund nie dzieje się tu nic. Cały wyścig widzisz tylko jak bolidy przed tobą po prostu przemykają, nic więcej :???: Najlepsze są trybuny właśnie przy pierwszym/ostatnim zakręcie lub np super jest trybuna Silver 4. Kiedyś mierzyłem czas to każdy bolid widać tam przez jakieś 30 sekund bez przerwy, co daje nam widok mniej więcej na 1/3 toru. Osobiście na 2023 rok wziąłem trybune Bronze 2... Z czystej ciekawości. Nigdy tam nie siedziałem. Postanowiłem, że spróbuję.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk N lip 09, 2023 11:59  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Hej,


Wyjazd na GP Monaco w tym roku mi nie wypalił niestety... Mimo, ze pół roku wcześniej wszystko wykupione :( No ale takieżycie niestety. Skończyło się tylko na FE w Berlinie oraz... Wybieram się na GP Węgier. Kilka lat temu pisałem relacje z wyjazdów - każdy dzień osobno ze spotkań z kierowcami itd. Pomyślałem, że może do tego wrócę podczas tego GP. Pytanie tylko, czy ktoś by to tutaj w ogóle czytał ? Bo tak pisać dla samego siebie to mi się chyba nie chce :???:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk N lip 16, 2023 21:03  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ja już w Budapeszcie, ale z pisaniem dam sobie spokój. Chyba szkoda czasu :twisted:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Pieczar Śr paź 11, 2023 11:50  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wyjazd na GP Monaco w tym roku mi nie wypalił niestety...

Jaką trybunę planowałeś w Monako? Mam nadzieję, że nie general admission, bo z niej mało co widać :-P Miałem okazję być w Monako 2 razy - raz na F1 w 2016 (właśnie na general admission) i raz na Historic GP rok temu. Chyba najlepsza trybuna to K na zakręcie Tabac - widok od szykany za tunelem aż do basenu :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość