Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk Pn paź 30, 2023 9:00  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk napisał(a):Zadam pytanie, na które w sumie znalazłem odpowiedź w tym temacie, ale obawiam się, że może być... nieaktualne...

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zbiera autografy :)

Do teamów F1, po długim weekendzie będę wysyłał list, jednak chciałbym autografy kilku kierowców "nie z F1" i chciałbym spróbować poprzez e-mail . Wysłałem je już z jakieś 2 dni temu tylko... Nie dostałem odpowiedzi...


Tak to już bywa, że nie odpisują na email i po prostu wysyłają... ?



Jak ten czas szybko leci... 10 lat temu - 31 października 2013 roku napisałem ten post. Był to mój pierwszy post odnośnie autografów, a maile do zespołów aby otrzymać karty wysłałem 28 października 2013. Oficjalnie wtedy zacząłem kolekcjonować autografy. Dzisiaj, po dziesięciu latach mam kilka tysięcy autografów w kolekcji (muszę kiedyś policzyć, ale na pewno ponad 5k) i 17 wyjazdów na różnego rodzaju wyścigi na koncie - F1, FE, Indycar... Na forum aktualizacji już nie wrzucam, ponieważ prawie nikt tutaj nie zagląda. Wiele się w moim życiu przez ten czas zmieniło, ale kolekcjonuję nadal z taką samą pasją jak na początku. Nowy rok przyniesie kolejne wyjazdy (mam mały zarys planów na 2024) i mam nadzieje kolejne autografy :).
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Pn sty 29, 2024 7:37  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No cóż, miesiące mijają... Forum w jakim stanie jest każdy widzi... ale ja działam dalej :-D

Na koniec roku liczyłem autografy w kolekcji. Wyszło mi ponad 5500 autografów od samych kierowców F1. W 10 lat daje to około 550 autografów rocznie. Kurcze, sam nie sądziłem, że aż tyle tego jest :-D Pomału planuję wyjazdy na rok 2024. W zasadzie część jest już zaplanowana i na niektóre eventy mam już bilety.. Pozostaje czekać :)

Kwiecień - ELMS w Hiszpanii
Maj - WEC W Belgii
Sierpień - Minardi Days we Włoszech
Listopad - F1 w Katarze

Bardzo mocno jeszcze myśle nad Finali Mondiali w październiku, ale jeszcze troche czasu do namysłu mam.
Planowałem jeszcze w tym roku GP Monaco, aaaale ceny mnie zwaliły z nóg i jak na razie dałem sobie spokój. Może następnym razem.
Po każdym evencie będę tutaj wrzucał aktualizacje :D

Tymczasem zapraszam

http://formula1autographs.com/3/latest
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt kwi 16, 2024 8:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Witaaaajcie,

Wczoraj wróciłem z ELMS w Barcelonie.
Spotkałem tam wiele znakomitości, w tym po raz kolejny Roberta Kubicę :)
Autografów na stronę jeszcze nie dodałem, ale zdjęcia z kierowcami już są.

www.formula1autographs.com

Można je znaleźć wchodząc w zakładkę Photos i klikając w wyścig ELMS :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość