Nasze koszulki związane z F1 (motorsportem)

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez manieq N lip 03, 2016 15:56  Nasze koszulki związane z F1 (motorsportem)

Cześć. Od dawna poszukuje sobie jakiejś fajnej koszulki związanej z F1, bądź ogólnie motorsportem, jednak zwykle pojawia się problem ceny, która jest oczywiście zachodnia, dodatkowo koszulki teamowe to przeważnie miejsce dla sponsorów, więc można zostać jedynie dodatkową reklamą, za co jeszcze trzeba sporo zapłacić.
Fajne motywy można znaleźć w sklepie WTF1(http://www.shotdeadinthehead.com/nsearch?page=4&keywords=WTF1&utm_source=WTF_EP_SD_HP&utm_medium=LN&utm_content=MP&utm_campaign=WTF%20Shop%20Button%20Top%20Nav&pushnav=menu), jednak nadal trzeba zapłacić stówę za koszulkę. Tak więc pomyślałem sobie, że moglibyśmy założyć swój sklep np. na cupsell.pl i dzielić się nawzajem swoimi grafikami, które potem nosilibyśmy dumnie na koszulkach. Na ten czas nie dysponuje swoimi pracami (chociaż planuję jakieś wykonać w to lato :smile: ), ale wiem że na forum jest wiele uzdolnionych osób, które jeżeli tylko miałyby na to ochotę, mogłyby się podzielić swoimi pracami.
Oczywiście nie zamierzam na tym zarabiać, po prostu zrodziła mi się taka idea w głowie, która mogłaby być fajna dla naszej społeczności.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość