Przygoda na Hungaroringu

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez --- Pn maja 15, 2017 16:45  Re: Przygoda na Hungaroringu

No w tym artykule co znalazłem jest napisane, że raczej Whitingiem Euro F3 :) A co do mojego błędu jak nie znalazłem żadnego wyszukiwania Tamas Zettner Jr za wyjątkiem profilów na różnych portalach społecznościowych, to założyłem, że Zettner i Zettner Jr to ta sama osoba ... :P A co do zdjęcia, to w tych okularach faktycznie trudno na pewniaka zidentyfikować w tych przeciwsłonecznych okularach ...

-- Pn maja 15, 2017 17:47 --

No w tym artykule co znalazłem jest napisane, że raczej Whitingiem Euro F3 :) A co do mojego błędu jak nie znalazłem żadnego wyszukiwania Tamas Zettner Jr za wyjątkiem profilów na różnych portalach społecznościowych, to założyłem, że Zettner i Zettner Jr to ta sama osoba :P

-- Pn maja 15, 2017 17:54 --

No w tym artykule co znalazłem jest napisane, że raczej Whitingiem Euro F3 :) A co do mojego błędu jak nie znalazłem żadnego wyszukiwania Tamas Zettner Jr za wyjątkiem profilów na różnych portalach społecznościowych, to założyłem, że Zettner i Zettner Jr to ta sama osoba :P
---
 
Dołączył(a): So mar 26, 2016 15:13

Postprzez bartoszcze Pn maja 15, 2017 18:18  Re: Przygoda na Hungaroringu

Wiem, wyszukiwarki dziwnie prowadzą :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez FM WMR Śr maja 17, 2017 18:39  Re: Przygoda na Hungaroringu

@Bartoszcze(nie chciał bym ,żeby zabrzmiało to jak przechwalanie się),al może masz jakieś namiary na nocleg w okolicy toru ,bo termin wyścigu całkiem przypadkiem zbiegł się z moimi planami urlopowymi,więc nie omieszkam skorzystać z możliwości wybrania się na GP.
F1 jest jak życie.Jedni mają talent,drudzy kasę.
FM WMR
 
Dołączył(a): Wt gru 09, 2014 12:58
Lokalizacja: okolice

Postprzez bartoszcze Śr maja 17, 2017 18:42  Re: Przygoda na Hungaroringu

Mieszkałem w centrum Budapesztu, więc pewnie Cię to nie urządza. Jeśli chcesz szczegółów, to na PW.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości