Gdzie można nabyć gadżety F1?

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez makos_bmw Śr lut 22, 2006 2:24  

Zarejstrowałem się i nic mi nie przysłali, zarejestrowałem się tuż po starcie akcji czyli byłem jednym z pierwszych więc wątpię żeby już wtedy wyczerpał się limit zgłoszeń :x Moja dziewczyna ma też czapeczkę BMW Williams więc też się zarejestrowała i też lipa :x A Wy dostaliście jakiegoś maila po rejestracji?
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez fox86 Śr lut 22, 2006 12:04  

Tak dostałem maila po rejstracji. W mailu był załącznik z takim jakby listem, ale dla nic to jest kupon. Sprobujcie jeszcze raz sie zarejstrować! Powodzenia
Avatar użytkownika
fox86
 
Dołączył(a): N sty 01, 2006 20:14
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Witek So lut 25, 2006 12:28  

Czyżby zmiana wizerunku firmy... :-) Chyba nieźle się pokłócili z Williamsem :-)
Avatar użytkownika
Witek
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 10:53
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Maniuś[McLaren] So lut 25, 2006 18:45  

fox86 napisał(a):Tak dostałem maila po rejstracji. W mailu był załącznik z takim jakby listem


To prawdopodobnie był voucher, który misisz wydrukować i zanieść do dealera BMW. Czy przy rejestracji podawałeś adres jakiegoś?

http://www.bmw-sauber-f1.com/en/70_pitshop/FAQ_en.pdf
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez fox86 N lut 26, 2006 13:15  

Tak, tam trzeba było wybrać salon d którego sie zgłosić. A ten list to voucher na 100% :) nawet załącnik był podpisany jako "Your voucher" :)
Avatar użytkownika
fox86
 
Dołączył(a): N sty 01, 2006 20:14
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez marcjan86 N lut 26, 2006 13:37  

mnie to na jakąś lipe wygląda bo nie moge sie zalogować... jak wybieram kraj, to jakieś pierdoły się pokazują.... chyba ta akcja już się zakończyła :-(
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez makos_bmw N lut 26, 2006 14:46  

Lipa jakaś. Wybrałem salon w Zielonej Górze, zarejestrowałem się 5 minut po starcie akcji wymiany czapek i żadnego voucher nie dostałem. Na mojego maila do BMW jakiś pan mi odpisał, że brak potwierdzenia oznacza wyczerpanie zapasów czapek... 5 minut po starcie akcji? To ile tych czapek mieli? 15?
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez marcjan86 N lut 26, 2006 14:51  

hehehe... myślę makos, że to poprostu taka ściema, rzucili ze 2 czapki zeby promocje sobie zrobić i nic więcej :evil: :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez makos_bmw N lut 26, 2006 15:52  

marcjan86 napisał(a):hehehe... myślę makos, że to poprostu taka ściema, rzucili ze 2 czapki zeby promocje sobie zrobić i nic więcej


Też tak myślę... A już łudziłem się, że BMW naprawdę chce coś zrobić dla swoich fanów... Nie chodzi tu o czapkę za darmochę bo i tak kupię pewnie z trzy różne modele ale o fakt, że chcą się jakoś odwdzięczyć za to, że jesteśmy z nimi na dobre i na złe (a ostatnio to raczej na złe :P ).
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez Jacobser Pt mar 03, 2006 23:21  

Ciekawa akcja,wszystkim powinni rozdać,a nie coś zapowiedzieli a teraz robią was w bambuko.Niestety tak to już jest na tym świecie,że nie ma nic za darmo i żeby coś mieć trzeba zapłacić.A swoją drogą to ja ostatnio widziałem Jarno Trullego w Krakowie.Oczywiście to była jakaś głupia naszywka :-D
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ahmed Cz mar 09, 2006 10:24  

Obrazek
vs.
Obrazek

Jednak wolalbym poprzedni 'model'
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez dex Cz mar 09, 2006 10:53  

powiem Wan ze super koszulki sa w swinoujsciu , powaznie , blisko niemiec(napewno dlatego) i w prawie kazdym sklepie cos jest , a szczegolnie kolo granicy gdzie sa tylko stoiska z ciuchami , mozna sie kupic co chce , starsze modele koszulek , nowsze jak kto woli , jak bedziecie blisko to tam zerknijcie , albo jak wybieracie sie nad morze hiih , jak w zeszlym roku bylem nad morzem to wlasnie sie dwie koszulki kimiego kupilem i szalik :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Iza Cz mar 09, 2006 15:32  

Ahmed napisał(a):Jednak wolalbym poprzedni 'model'

Racja, poprzednie koszulki były o wiele ładniejsze, no i bardziej posawały do nowych barw McLarena.
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Mariusz Pn mar 13, 2006 10:57  

Niestety w woj. lubelskim nie ma przedstawicielstwa BMW!!! <załamka>
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez deZZember So cze 17, 2006 0:49  

Przeglądając cały dział Off Topic dopiero teraz natrafiłem na ten temat (zauważyłem go). Troszkę się spóźniłem, ale chcąc sprostować parę rzeczy postanowiłem napisać swój przypadek. Ja "zaktualizowałem" (bo tak się nazywała ta akcja: "update your cap") dwie czapki: swoją (granatową BMW.WilliamsF1 Nicka Heidfelda -z "Q" na daszku) i mojej dziwczyny (biała BMW.WilliamsF1). Rejestracja odbyła się bezproblemowo (po paru sekundach od zarejestrowania miałem już pdf'a w swojej skrzynce, tak jak i moja dziewczyna). Dostałem dwie nowe czapeczki BMW Sauber bez jakichkolwiek problemów: pokazałem dwa wydruki "Your voucher", dwie czapki, powiedziałem że ten drugi to za koleżankę, bo przyjść nie mogła (bo rzeczywiście tak było) -ZERO problemów, pan był bardzo miły i zaproponował mi inne rzeczy z kolekcji BMW Sauber, ale po zwykłych cenach, więc podziękowałem (poza tym jeszcze wtedy nie było w kolekcji żadnych artykułów Kubicy, one dopiero pojawiły się tak w kwietniu). Tak więc osobiście za organizację akcji daję ogromny plus firmie BMW oraz ich przedstawicielowi w Łodzi -firmie Tłokiński (bo tam wymieniałem)! ZERO problemów, a nową czapeczkę używa głównie dziewczyna, dla mnie troszkę za bardzo dresiarska jest (w końcu to BMW :-P ). Drugiej nawet nie rozpakowywałem, chciałem sprzedać ale nikt nie chce kupić :-( .

Reasumując: szkoda, że nie wszystkim Wam się udało, ale z mojej strony wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów.

P.S.: Właściwie jest już po całej akcji, więc chciałem temat zamknąć, ale wpadłem na myśl, że może ktoś jeszcze chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron