Gdzie można nabyć gadżety F1?

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Woolf So paź 27, 2012 17:01  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Zapewne przewinęły się już Wam przed oczami bransoletki od Pirelli
Obrazek

Takowe można zakupić w sklepie Pirelli, jednak cena kompletu wraz z przesyłką w przeliczeniu na nasze wynosi około 100 zł, co zupełnie nie ma sensu. Orientujecie się, gdzie można je kupić taniej, albo czy ktoś z Was je posiada i chciałby trochę ze mną pohandlować? :) Allegro nie pomaga niestety w tej kwestii, a eBay proponuje jeszcze wyższą kwotę.
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez bohdi Pt lis 09, 2012 20:49  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez songoq Śr lis 14, 2012 11:02  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

A tutaj ciekawa aukcja kierownicy. Autor twierdzi że to oryginalna kierownica Renault, którą używał Robert Kubica w World Series by Renault w 2005 r.

http://allegro.pl/okazja-dla-fanow-f1-k ... 72445.html
Avatar użytkownika
songoq
 
Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 11:37

Postprzez Campeon Śr lis 14, 2012 11:05  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

I zdjęcie z F3 :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mago Śr lis 14, 2012 15:54  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Sir Wolf napisał(a):Zapewne przewinęły się już Wam przed oczami bransoletki od Pirelli
Obrazek

Takowe można zakupić w sklepie Pirelli, jednak cena kompletu wraz z przesyłką w przeliczeniu na nasze wynosi około 100 zł, co zupełnie nie ma sensu. Orientujecie się, gdzie można je kupić taniej, albo czy ktoś z Was je posiada i chciałby trochę ze mną pohandlować? :) Allegro nie pomaga niestety w tej kwestii, a eBay proponuje jeszcze wyższą kwotę.


Mniej więcej w lutym dostałam pocztą dokładnie taką za... darmo :) wystarczyło w quizie, organizowanym na polskim profilu fb pirelli, odpowiedzieć na pytania dotyczące twojego charakteru, aby określić, który kolor opon najbardziej do Ciebie pasuje i za to otrzymasz opaskę z takim samym kolorem. Fakt, faktem trochę na nią czekałam, ale się doczekałam, jednak cena jaką tu podali jest kosmiczna. Mimo wszystko opaska jest fajna, bałam się, że farba napisu będzie się scierać, ale nic. Już ją tyle mam, bardzo często noszę i wygląda tak samo jak w momencie jej otrzymania, tak więc jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy to polecam ten mały gadżet :wink:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez bohdi Cz lis 15, 2012 12:23  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez rno2 Cz lis 15, 2012 12:35  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Sir Wolf napisał(a):Zapewne przewinęły się już Wam przed oczami bransoletki od Pirelli
Obrazek

Takowe można zakupić w sklepie Pirelli, jednak cena kompletu wraz z przesyłką w przeliczeniu na nasze wynosi około 100 zł, co zupełnie nie ma sensu. Orientujecie się, gdzie można je kupić taniej, albo czy ktoś z Was je posiada i chciałby trochę ze mną pohandlować? :) Allegro nie pomaga niestety w tej kwestii, a eBay proponuje jeszcze wyższą kwotę.


Jedyna opcja żeby kupić pojedyńncze sztuki tych bransoletek to jechać na jakiś wyścig, gdzie Pirelli rozstawia swój namiot z gadżetami (np. Hungaroring) :)

Ja w połowie lipca zamówiłem sobie komplet w oficjalnym sklepie F1, a potem właśnie na Hungaro widziałem, że sprzedają komplety i na sztuki. Komplet był chyba nieco tańszy niż w sklepie internetowym.
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Wolek So lis 17, 2012 15:48  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Prosiłbym o pomoc. Czy miałby ktoś możliwość zamówić mi tą czapkę (size 60)?
http://egv1racing.com/product/replica-hat-99/
Ja niestety nie mam paypala i na tą chwilę nie zanosi się, bym miał go w przyszłości, oczywiście spłaciłbym się co do grosza temu, który mógłby mi pomóc.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Postprzez Adam1970 Pn lis 19, 2012 18:00  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Polecam książkę Toma Bowera "Formuła 1 TO JA Bernie Ecclestone" 365 stron. Czyta się wspaniale.
Przeczytana 1 raz bez najmniejszych śladów użycia. Wystawiłem na Allegro od 1zł oraz w opcji "Kup teraz" Polecam raz jeszcze.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2806431222
Avatar użytkownika
Adam1970
 
Dołączył(a): N kwi 27, 2008 3:20

Postprzez Dasqez Wt lis 20, 2012 14:28  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

@Sir Wolf

Odnośnie tych bransoletek... też miałem niesamowitą chrapkę na nie, jednak nie mogłem ich nigdzie znaleźć. Napisałem więc maila do polskiego oddziału Pirelli czy nie byliby w stanie wysłać jednego egzemplarza mojej skromnej osobie. O dziwo, odzew był pozytywny i po tygodniu cieszyłem się z opaski "Medium", którą noszę do tej pory :) Kwestia napisania poprawnego maila.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koala123 Cz lis 29, 2012 15:05  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Hej
Prosze o pomoc chcę kupić fullcap Kimiego i nie wiem, czy te 2 modele czymś się różnią czy są takie same. Wydaje mi się, że czapka na Ebayu to fullcap, a na f1shop to zwykła bejsbolówka. Kompletnie się na tym nie znam. Czy dostanę w Polsce tą czapkę co potrzebuję?
Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam

Ebay:
http://www.ebay.pl/itm/Kimi-Raikkonen-L ... 43b61ba43d
F1 shop
http://www.f1shop.pl/product-pol-5457-C ... -2012.html
koala123
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:25

Postprzez Wolek Cz lis 29, 2012 23:48  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Żadna z nich to nie full cap. Obie są identycznymi bejsbolówkami. ;)
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Postprzez koala123 Pt lis 30, 2012 8:35  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Ok. Nie wiem, ludzie to biorą na potęgę więc juz miałam nadzieję:( a nie wiesz, gdzie mogę kupić tą czapkę na której mi zależy?
koala123
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:25

Postprzez cichy Pt lis 30, 2012 10:15  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Wolek Pt lis 30, 2012 17:11  Re: Gdzie można nabyć gadżety F1?

Wiesz co koala, na polskich stronach to jedynie bym szukał na red planet i gadżety rajdowe, bo tam swego czasu full cap Raikkonena był.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości