Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez UniqueMoments Cz lis 22, 2018 15:25  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Czatman1 napisał(a):Drodzy "Kubicomaniacy"..(to komplement).Mam prośbę do ogółu.Jak zdobędziecie jakieś info na temat wyjazdu na F1 "Monza" 10 września,to jestem otwarty na wszelkie propozycje.Jakieś biura podróży (najlepiej samolot) ,bilety wstepu itp.Czekam.Jadę na 100%(po raz pierwszy),tylko nie mam pojęcia jak to ugryźć.Pozdrawiam.


Będziemy organizowac jako biuro podróży UM24.pl Stay tuned :)
Biuro podróży Unique Moments https://um24.pl
Avatar użytkownika
UniqueMoments
 
Dołączył(a): Pt lis 09, 2018 12:17

Postprzez atb Cz lis 22, 2018 18:49  Re: O Robercie Kubicy w mediach (2)

Europejczyk napisał(a):A ja już mam wszystko opłacone na GP Bahrajnu :podniecony: :podniecony: :podniecony: Drugi wyścig Roberta w drugim debiucie :-o Dawać mi ten marzec !

Z ciekawości, jaki jest budżet takiego wyjazdu. Ja mam na koncie kilka europejskich, ale to były wyjazdy typu camping przy torze.
Avatar użytkownika
atb
 
Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 21:32
GG: 25032226

Postprzez Europejczyk Cz lis 22, 2018 19:41  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wiesz co, to sporo zależy od priorytetów. Moim hobby jest kolekcjonowanie autografów kierowców F1, więc cały swój wyjazd nastawiam między innymi właśnie w tym celu, przez co w danym kraju muszę być około tydzień wcześniej. W Bahrajnie będę już w sobotę tydzień przed GP. Z drugiej strony chyba każdy mi przyzna, że lecąc tak daleko na GP trzeba być te kilka dni wcześniej, aby troszkę np. pozwiedzać. Bahrajn jako GP nie wychodzi jakoś dramatycznie drogo. Dramatyczna jest jedynie cena transportu. Za sam samolot dałem aż 2900zł. Bilet przy 1 zakręcie jakoś 200 euro i hotel na pół z kolegą chyba 900zł jak dobrze pamiętam :evil: Akurat hotel wychodzi tanio jak na tyle dni. Trybuna przy pierwszym zakręcie również bardzo tania... na większości torów jest nawet 2x droższa. Sporo pewnie jeszcze wydam na miejscu. Myślę, że w 6 klockach się zmieszczę.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez atb Cz lis 22, 2018 19:53  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

@Europejczyk
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. W biletach się orientuję. Chodziło mi o transport/pobyt. Hotel faktycznie w przyjemnej cenie, ale koszt lotu masakryczny (połowa budżetu).
Avatar użytkownika
atb
 
Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 21:32
GG: 25032226

Postprzez Europejczyk Cz lis 22, 2018 19:58  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

No za cene transportu przy dobrej organizacji można 2 razy GP Węgier obskoczyć :-P
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez lolek99 Pt lis 23, 2018 2:20  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Jedzmy gdzieś wspólnie z naszymi adminami, może wtedy nawet RK by znalazł dla nas chwilkę czasu, co? :lol:
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Sanki Pt lis 23, 2018 10:02  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

W nocy się napaliłem na GP i kupiłem wszystko na Hungaro :D

Loty = 570zł dwie osoby w obydwie strony (WizzAir), 2 plecaki i mała walizka
Bilety GA = 196 EUR ~870zł (złodziejska opłata 32 EUR za przesyłkę)
Hotel 710zł za 3 noce

2150zł plus jakieś bilety na komunikacje i jedzenie (ale jesc w Polsce też muszę :D) za dwie osoby

W tym zwiedzanie Budapesztu :evil:
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez Damian375 Pt lis 23, 2018 13:16  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Najlepiej wynająć auto na miejscu, problem jest tylko parking, ale po za tym można wiele zwiedzic.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez slipstream Pt lis 23, 2018 13:36  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Nie byłem jeszcze na żadnym wyścigu, zastanawiam się nad GP Włoch bo mam rodzinę mieszkającą 50km od toru i może zrobię sobie małe wakacje we wrześniu + wyścig. Tylko nie wiem jak z biletami, czy muszę szybko się już decydować czy nie muszę się już teraz z tym spieszyć.


Nie no, jak ktoś chce się nazwać kibicem F1 to Monza obowiązkowa. Grzech tam nie być, tym bardziej jak się ma okazję czy jakąś sposobność.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Sanki Pt lis 23, 2018 14:08  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Damian375 napisał(a):Najlepiej wynająć auto na miejscu, problem jest tylko parking, ale po za tym można wiele zwiedzic.

Właśnie dlatego nie chcę jechać autem, pomijając fakt, że paliwo wyszłoby mnie tyle co loty, plus winiety plus stracony czas na dojazd. Na miejscu samo ogarnianie auta i jazda po mieście, ktorego nie znam mija się z celem tym bardziej, że będę miał 3 wieczory po 4h wolnego :D

Na sam wyścig nie będzie sensu iść na ostatni zakręt na GA, będzie bardzo dużo ludzi z flagami i nie zobacze nawet telebimu, wybiorę bezpieczną i równie fajną opcję po drugiej stronie toru przy Bronze 1 :-P
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez sabat Pn lis 26, 2018 8:53  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Czy, orientuje się ktoś w różnicy pomiędzy biletami na GP Austrii - Start-Ziel Zniżka, a Start-Ziel "bez zniżka"? zupełnie nie kapuje haczyka ;P
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Postprzez slipstream Pn lis 26, 2018 9:05  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ale to na jakiejś konkretnej stronie z biletami? Jest często tak, że np. do końca tego roku bilety są sprzedawane taniej (ze zniżką) a w styczniu drożeją do normalnej ceny. Ale bez konkretu gdzie to, to ciężko o właściwy kontekst.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sabat Pn lis 26, 2018 9:43  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

slipstream napisał(a):Ale to na jakiejś konkretnej stronie z biletami? Jest często tak, że np. do końca tego roku bilety są sprzedawane taniej (ze zniżką) a w styczniu drożeją do normalnej ceny. Ale bez konkretu gdzie to, to ciężko o właściwy kontekst.


https://www.gpticketshop.com/pl/f1/f1-g ... nertickets
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Postprzez Europejczyk Pn lis 26, 2018 9:49  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

No czyli, że są teraz w promocji.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez bossski Pn lis 26, 2018 10:01  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Czy, orientuje się ktoś w różnicy pomiędzy biletami na GP Austrii - Start-Ziel Zniżka, a Start-Ziel "bez zniżka"? zupełnie nie kapuje haczyka ;P

Te z dopisem "zniżka" to dla osób niepełnosprawnych. Na górze masz nieprzetłumaczony tekst: "Reduced = for people with a disabilitybility"
bossski
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2018 9:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości