Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez tuba Pn lis 26, 2018 11:01  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Jeśli dobrze pamiętam to opiekun osoby niepełnosprawnej też ma zniżkę.
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez sabat Wt lis 27, 2018 8:04  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ta z niską dla osób niepełnosprawnych, nie jest opisana wheelchair?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Postprzez slipstream Wt lis 27, 2018 8:49  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

To są błędy i braki w tłumaczeniu. Po przełączeniu na angielski wszystko raczej jasne. Zniżka = Reduced (dla niepełnosprawnych)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Europejczyk Wt lis 27, 2018 20:13  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Miałem nie jechać na Węgry, ale jak się naczytałem ilu polskich kibiców jedzie wspierać Roberta i że jest to w sumie nasz jakby domowy wyścig... Jednak się skuszę, Jako że będzie to moje trzecie GP zaplanowane na 2019 chcę podejść jak najbardziej budżetowo, ale w połączeniu z jak najlepszym wyborem. Najlepsza opcja to zdecydowanie 3 corner Red Bull, ale już wyprzedane. Trochę droższa od bronze jest Silver 5. Chyba za 120 euro. Siedział tam ktoś ? Jak widok ? Nigdy nawet nie byłem w tej części toru i nie wiem czy już nie lepiej dołożyć te 40 euro np. na Silver 4/Red Bull.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Barcelonczyk Wt lis 27, 2018 20:31  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Witam,

Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na GP. Kierunek nie jest zbyt atrakcyjny, jeśli chodzi o tor, ale lepszy rydz niż nic:) Chodzi o GP Hiszpanii. Mam zamiar kupić bilety na miejsca stojące. Zdaję sobie sprawę, że komfort oglądania będzie słaby ale cóż...lepszy rydz niż nic;) Naprawdę jest aż tak źle? Macie jakieś rady dla początkującego? Możecie polecić jakieś dobre, pewne strony, jeśli chodzi i zakup biletów?
Barcelonczyk
 
Dołączył(a): Wt lis 27, 2018 20:23

Postprzez Europejczyk Wt lis 27, 2018 21:20  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Gościu myślałem, że mi nick ktoś zmienił bo ja pisałem wcześniejszy post. .. Albo że mam jakiegoś bana czy coś :razz:

W Hiszpanii nigdy nie byłem, ale mam jakieś tam doświadczenie z biletów "na trawce" po obserwacji kibiców. Można znaleźć sobie super miejsce, ale trzeba być na torze z samego rana - po prostu czym więcej ludzi będzie na torze tym trudniej będzie ci znaleźć fajne miejsce. No i na pewno jest kilka minusów jak np to, że jeśli będziesz sam, to będziesz musiał siedzieć w miejscu cały dzień, aby nikt ci miejsca nie zajął. :???:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Śr lis 28, 2018 20:31  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Serio nikt nie był na Silver 5 ? :-(
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez maciejas512 Cz lis 29, 2018 12:42  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ja w ogóle nigdy nie byłem na żadnym GP ale chętnie bym się przejechał. Pewnie wszyscy polecą najbardziej GP Węgier? :P
Avatar użytkownika
maciejas512
 
Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 14:06

Postprzez Europejczyk Cz lis 29, 2018 13:24  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Myślę, że jest kilka torów, które bardziej można polecić niż na Węgrzech, ale GP Węgier i Austrii są najbliżej... a GP Węgier wychodzi zdecydowanie najtaniej.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez pascal Cz lis 29, 2018 13:51  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

A gdzie obecnie najlepiej (najtaniej) kupować bilety? Na stronie jakiegoś konkretnego toru czy na jakieś stronce sprzedającej bilety na wszystkie GP? :)
Avatar użytkownika
pascal
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 22:40

Postprzez maciejros Cz lis 29, 2018 19:50  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Bilety na General Admission w Budapeszcie warto kupować przez internet czy nie będzie żadnego problemu z kupnem na miejscu w czwartek? :)
maciejros
 
Dołączył(a): Wt wrz 28, 2010 15:16

Postprzez Europejczyk Cz lis 29, 2018 20:12  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Na General Admission nie będzie problemu z kupnem na miejscu.

@pascal czasem na stronach torów są jakieś dodatkowe promocje.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Arnulf So gru 01, 2018 18:05  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Europejczyk, ja byłem rok temu na Silver 5. Bardzo fajna trubuna, naprawdę sporą część toru widać. Właściwie masz widok na tor od zakrętu 9 do 13. Dość blisko samego toru.
Jedyna wada rok temu to telebim w trakcie wyścigu F1. Był do dupy. Nie było widać licznika okrążeń, ani pozycji. Nie wiem czy coś im się zepsuło akurat na wyścig F1 bo wszystkie pozostałe sesje, łącznie z treningami i kwalifikacjamo F1 były transmitowane wzorowo.
W tym roku tam się nie kręciłem, więc nie wiem jak to wyglądało. Ale podejrzewam, że to były jednorazowe problemy techniczne.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Europejczyk N gru 02, 2018 19:43  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Dzięki Arnulf. Przemyślałem jednak sprawę i wziąłem Silver 3. Najbardziej zniechęciło mnie do Silver 5 ten kawał drogi, który musiałbym pokonywać na każdą sesje i ten wielgachny korek po wyścigu... Może następnym razem wezmę Silver 5.

-- N gru 02, 2018 20:44 --

Dzięki Arnulf. Przemyślałem jednak sprawę i wziąłem Silver 3. Najbardziej zniechęciło mnie do Silver 5 ten kawał drogi, który musiałbym pokonywać na każdą sesje i ten wielgachny korek po wyścigu... Może następnym razem wezmę Silver 5.

Wkrótce będę wybierał trybunę na Monzę.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Rutek N gru 02, 2018 20:42  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum.
Mam dwa pytania czy ktoś z Was kupował bilety przez stronę gpticketshop?
Czy macie jakieś sprawdzone miejsca noclegowe na GP Węgier?
Rutek
 
Dołączył(a): N gru 02, 2018 20:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości