Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez lubczyk Śr lut 20, 2019 9:00  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Pany i Panewki

Ktos ma doswiadczenia z zeszlego roku w kontekscie dojazdu z centrum Budapesztu na Hungaroring ?
Bo niestety nic sensownego nie znalazlem
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bartoszcze Śr lut 20, 2019 9:56  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ale dojazdu czym, samochodem czy komunikacją publiczną?
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez lubczyk Śr lut 20, 2019 11:06  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Komunikacja publiczna :)
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez manek333 Śr mar 13, 2019 18:57  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Pytanie do doświadczonych, wybieram się na GP Belgi (SPA) czy jest sens kupić miejsca stojące? szczególnie na tym torze dużo zieleni wokoło :/ ktoś próbował? widać coś? ;) trybuny z jakimś widokiem już wyprzedane albo dosyć drogie, inne tory raczej nie pasują bo już bylem albo data nie odpowiada. Z góry dzięki za rady.

-- Śr mar 13, 2019 19:58 --

taki pomysł dla moderatora- Hungaroring powinien mieć własny watek ;)
manek333
 
Dołączył(a): N cze 24, 2012 18:34
Lokalizacja: Århus

Postprzez Sanchez Śr mar 13, 2019 20:38  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Na GP Belgii warto kupić jakiekolwiek miejsca. :grin: To jeden z tych torów na którym każdy fan F1 powinien obowiązkowo się pojawić.

Obrazek

Jeśli chcesz bilety na trawę to warte polecenia sa 2 miejsca (A i B). Oba na dość stromej skarpie. Miejscówka B to końcówka lasu - nie wiem czy obecnie można tam wchodzić - musiałbyś sobie obczaić w piątek. Widok na ostatnia szykanę z dużego dohamowania. Polecam. Warto zabrać coś miękkiego pod tyłek w razie gdyby przyszło Ci siedzieć na leżącym konarze drzewa.

Miejscówka A to drugie warte polecenia miejsce GA choć moim zdaniem mniej atrakcyjne niż B.

Aha, pamiętaj żeby koniecznie wziąć ze sobą coś przeciwdeszczowego. Najlepiej coś z kapturem co mieści się do kieszeni i można na siebie błyskawicznie zarzucić. Pogoda tam jest wyjątkowo kapryśna.
Avatar użytkownika
Sanchez
 
Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 12:27
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez Sanchez Pt mar 15, 2019 19:28  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

UPDATE:

widzę że w zeszłym roku miejscówka B była dostępna :-D

Obrazek
Avatar użytkownika
Sanchez
 
Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 12:27
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez manek333 N mar 17, 2019 8:40  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

:D dzięki za odpowiedz i dobre rady Sanchez, wiadomo pogoda na SPA kapryśna i brałem to pod uwagę, w sumie jak pada to wyścig ciekawszy;) niezła miejscówka na tej skarpie :-o. Myślałem ewentualnie o Silver 3 ale zobaczymy na ile starczy funduszy.
manek333
 
Dołączył(a): N cze 24, 2012 18:34
Lokalizacja: Århus

Postprzez OldSeb Śr kwi 03, 2019 11:43  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Czy ktoś z głowy może pamięta jak podzielona jest trybuna Gold 4 na Hungaro ? To znaczy chodzi o to w której części są konkretne sektory. Rzędy z tego co widzę na dostępnych zdjęciach są numerowane od dołu do góry.
OldSeb
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 18:49

Postprzez Sanchez Śr kwi 03, 2019 20:51  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Nie jestem pewien na 100% ale sektory chyba ułożone od lewej do prawej patrząc na trybunę od strony paddocku.
Avatar użytkownika
Sanchez
 
Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 12:27
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez sabat N maja 26, 2019 20:11  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Powiedzcie mi jak to jest z wejściem na tor w czwartek? mam bilet na Red Bull Ring na cały weekend GP, ale czy warto już być w czwartek? Coś można zobaczyć pozwiedzać?
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Postprzez tuba N maja 26, 2019 20:23  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

No możesz przejść przez całe pit lane, więc zobaczysz z bliska samochody (całe, w częściach), zobaczysz próbne pit stopy, być może niektórych kierowców. Warto się wybrać
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Europejczyk N maja 26, 2019 20:30  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Czwartek bywa ciekawszy od piątku :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez sabat N maja 26, 2019 20:53  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Ok dzięki. A jak oceniacie pobyt na kempingu przy torze?
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Postprzez Mahilda111 Pn maja 27, 2019 11:59  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Pytanie do osób, które miały przyjemność pojechać na Grand Prix Włoch.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda dojazd na tor komunikacją miejską bezpośrednio z centrum Mediolanu w jak najbliższą okolicę głównej bramy? Czytałem już informatory odnośnie linii autobusowych w okolicy itp. ale nie do końca mnie satysfakcjonują te informacje. Poza tym korzystałem z włoskich aplikacji w stylu 'Jak dojadę' i jakieś absurdalne połączenia mi wyskakiwały. Stąd moje pytanie do osób, które miały okazję przetestować dojazd na Monzę w praktyce.
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez sabat Pn maja 27, 2019 12:53  Re: Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Generalnie, bardzo często z centralnego dworca jedzie pociąg, w niedziele chyba co 15-30min bezpośrednio pod tylną bramę...
Autobusy też jadą, ale cięzko się wbić bo są całe zapchane. Idz za tłumem to dojedziesz. Najlepiej pytać miejscowych.

Pociąg z centralnego: https://www.google.pl/maps/dir/Biassono ... 076000!3e3

Autobus z Monza: https://www.google.pl/maps/dir/45.62140 ... 076000!3e3
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron