Wyjazdy na GP — bilety, organizacja...

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream N sty 20, 2008 16:38  

vero napisał(a):mogłby mi ktoś odpowiedzieć ?? bo nie mam konta walutowego

Nie gorączkuj się tak. Jak ktos też nie wie to nie napisze...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez barteks N sty 20, 2008 19:27  

vero napisał(a):mogłby mi ktoś odpowiedzieć ?? bo nie mam konta walutowego

A po co Ci konto walutowe? Jak będziesz płacić przelewem to bank automatycznie zrobi przewalutowanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez viertolcia N sty 20, 2008 19:28  

vero sprawa jest bardzo prosta, płacisz kartą, a bank Ci to przelicza na euro/dolary według aktulanego kursu, nawet prowizji nie pobierają. A z przelewem jest problem z tej przyczyny,że wtedy już prowizja jest (ja jak kupowałem 3 bilety każdy po 230$ (chyba) to mi policzyli 100 złotych prowizji).
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream N sty 20, 2008 19:43  

viertolcia napisał(a):A z przelewem jest problem z tej przyczyny,że wtedy już prowizja jest

Co jak co, ale to czy i jaka to juz zalezy od typu twojego konta i banku w jakim je masz. Żelaznej reguły nie ma, o to trzeba się juz pytać w swoim banku.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez vero N sty 20, 2008 20:57  

barteks2 napisał(a):
vero napisał(a):mogłby mi ktoś odpowiedzieć ?? bo nie mam konta walutowego

A po co Ci konto walutowe? Jak będziesz płacić przelewem to bank automatycznie zrobi przewalutowanie.

no dobra ale według jakiego kursu niby miałbym płacić bo jak zamówie 4 bilety po 125E to wiem tyle ze mam zaplacic 500E a na koncie mam tylko zł
http://www.ligadomowa.net ROZWÓJ W SERII F1 I W SERII WTCC !
Avatar użytkownika
vero
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 22:35
Lokalizacja: Znaleziono

Postprzez slipstream N sty 20, 2008 21:05  

vero napisał(a):no dobra ale według jakiego kursu niby miałbym płacić bo jak zamówie 4 bilety po 125E to wiem tyle ze mam zaplacic 500E a na koncie mam tylko zł

Zazwyczaj takiego kursu jaki ma twoj bank, a zazwyczaj opierają swoje to na kursie NBP. Kalkulator w dłoń i liczysz po kursie jak bardzo jesteś niedofinansowany. Proste.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez budzio Śr sty 23, 2008 12:38  

Witam. Ja i moja narzeczona wybieramy się na GP EUROPY w Walencji w ramach podróży poślubnej :wink: . Ponieważ będzie to nasz pierwszy wyjazd na GP byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie wszelkich porad i wskazówek jak się zabrać do organizacji takiego wypadu. Jak wygląda kwestia biletów na wyścigi uliczne? może ktoś ma sprawdzone miejsca noclegowe itp....
Avatar użytkownika
budzio
 
Dołączył(a): So sty 12, 2008 1:00

Postprzez slipstream Śr sty 23, 2008 16:18  

budzio z racji tego ze to wyścig uliczny z którym mało kto miał doczynienia (poza szczęsciarzami w Monaco, ale to tez inaczej) raczej na pewno trzeba znaleźć sobie hotel czy coś w tym stylu, bowiem zapewne o miejscach biwakowych wokół toru można zapomnieć.

jak dla mnie planujac wypad na to GP trzeba się udać do biura podróży jak wyglądają normalne wypady do Walencji, bo w niczym to sie nie powinno róznić, poza innym planem dnia.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez budzio Pt sty 25, 2008 10:16  

no nic pozostaje czekać na sprzedaż biletów...
Avatar użytkownika
budzio
 
Dołączył(a): So sty 12, 2008 1:00

Postprzez vero Pt sty 25, 2008 13:56  

czy na gp belgii można wnosić aparaty?
http://www.ligadomowa.net ROZWÓJ W SERII F1 I W SERII WTCC !
Avatar użytkownika
vero
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 22:35
Lokalizacja: Znaleziono

Postprzez smylas Pt sty 25, 2008 14:15  

czy na gp belgii można wnosić aparaty?

A dlaczego niby nie?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Kajek Pt sty 25, 2008 14:27  

smylas napisał(a):
czy na gp belgii można wnosić aparaty?

A dlaczego niby nie?


Bo kradną :lol: 8)
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez smylas Pt sty 25, 2008 14:34  

Kajek napisał(a):Bo kradną Śmiech Cool

Taa na pewno.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez wotek_bb Pt sty 25, 2008 18:18  

Witam,

na Monzie byłem 2006 i gorąco polecam sektor 8 o którym pisze mój poprzednik. Jedna uwaga to fakt, iż sektor ten jest najbardziej "oblegany" tak samo jak 6 abc, dlatego proponuje kupić bilety już teraz. W latach ubiegłych bardzo często był on już wyprzedany na 2-3 miesiące przed wyscigiem. Dla tych którzy mają mniej kasy informacja, iż miejsca stojace są zaraz obok sektora 8 i też z nich świetnie widać.
Trasę proponuje obrać jadąc z Wrocka przez Austrię, jej mniej kręta i bezpieczniejsza. Nasza podróz na 2 samochody trwała ok. 12 godz. Trzeba rownież pamietać, że okolice toru są zamkniete na czas wyscigu i kibice dowożeni są autobusami pod tor. Jest jeden "myk" gdzie można dostać sie pod sam tor samochodem, ale to już dla wtajemniczonych;). Oczywiście, inaczej jest gdy przyjedziemy tam w czawrtek czy piatek na pole kampingowe to parkujemy "na torze". Jeżeli ktoś zastanawia sie nad wyjazdem GP Węgier czy Mozna wybór jest jeden - MONZA! Warto odłożyć parę złoty więcej, kupić może tańszy bilet, ale tej atmosfery która tam jest nawet w połowie nie uswiadczymy na "wiejskiej węgierskiej wsi";). Do zobaczenia na Monzie;).
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu."
wotek_bb
 
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 10:24
Lokalizacja: wrocław
GG: 1304859

Postprzez beatle65 So sty 26, 2008 12:09  Grand Prix Niemiec 2008

Mam do wszystkich pytanie... interesuje mnie wyjazd na GP Niemiec dla 2 osób (junior i dorosły), jeszcze nigdy nie byłam na żadnym wyścigu, więc nie mam pojęcia na co zwrócić uwage itd. Szukałam już biletów i znalazłam parę fajnych w miare przystępnych cenach (Stehplatze Parabolica- 105-55E, Innentribune- 248-122E i Stehtribune Spitykehre 149-77E) zależy mi na tym, aby cały wyjazd nie kosztował jakieś kosmiczne pieniądze, ale chce też zobaczyć jak najwięcej i się dobrze bawić. Nie wiem, czy te trybuny które podałam są w miare ok, czy da się zobaczyć podium i takie tam, tak więc proszę o pomoc i jeszcze info o hotelach i dojazdach, bo tutaj jestem już kompletnie zielona, dzięki z góry Julia.

P.S.- W sumie nie zależy mi tak bardzo na GP Niemiec, rownie dobrze moze to byc GP Włoch, czy GP Węgier, chodzi tu tylko o koszty podrozy i biletow;)
beatle65
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron