Kaski kierowców F1

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deeze Cz sty 18, 2007 11:16  

Moje ulubione:

Obrazek
Obrazek
Tutaj z małymi (ale tylko małymi) sympatiami:
Obrazek
I mój zdecydowany numer 1 - zupełnie bez żadnych sympatii do kierowcy:
Obrazek
Gdybym był kierowcą F1, mój kask niewiele by się różnił od tego.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez owca Cz sty 18, 2007 14:03  

nie wiem czy zasługuje on na miano najładniejszego kasku, ale na pewno jest fajny :) przynajmniej mi sie podoba! :D fajne jest według mnie to połączenie motywów gwiazdy z flagą UK :) nooo, moze nie do końca jest to flaga ;) ale troche mi to ja przypomina ;P

Obrazek
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez Kubuś Fatalista Cz sty 18, 2007 14:19  

owca napisał(a):nie wiem czy zasługuje on na miano najładniejszego kasku, ale na pewno jest fajny :) przynajmniej mi sie podoba! :D fajne jest według mnie to połączenie motywów gwiazdy z flagą UK :) nooo, moze nie do końca jest to flaga ;) ale troche mi to ja przypomina ;P

Obrazek


A mi się nie podoba bo to w pewnym sensie kopia. Kask w takim samym stylu lecz a innym malowaniem miał Cheever Eddie.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Pieczar Cz sty 18, 2007 18:10  

A mnie się ten kask DC podoba:
Obrazek
Taki prosty, ale fajny :)
A z kasków Kimasa najbardziej ten:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Memphis Cz sty 18, 2007 18:14  

Kask Eddiego Irvine'a z czasów startów dla Ferrari. Niby prosty wzór, ale ma "to coś"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez im9ulse Cz sty 18, 2007 18:24  

w materii malowan kaskow jak narazie niepodzielnie dominuje Klien :evil:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez deeze Cz sty 18, 2007 19:07  

im9ulse napisał(a):w materii malowan kaskow jak narazie niepodzielnie dominuje Klien :evil:

Heheheh, no akurat tutaj przychylam się do twojej wypowiedzi.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez marcjan86 Cz sty 18, 2007 19:08  

osobiście za najciekawszy uważam wzór kasku Friesachera
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez chmiel Cz sty 18, 2007 21:23  

Mi najbardziej podoba się kask Nico :)

Obrazek

Prosty, ładny wzór i świetne kolory :)

Poza tym podobają mi się kaski: Kubicy (biało-czerwony), obecny Kliena, Heidfelda, Alonso (z poprzedniego sezonu), Kimiego (ten, który nosił choćby w sezonie 2005) i ten Friesachera jest bardzo fajny :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Emporii Cz maja 17, 2007 22:31  Kask IceMan-a :) Kimi Raikkonen Monaco 2005 Diamond Edition

Witam

Mam na sprzedanie replike kasku Kimi Raikkonen-a ktory mial na glowie podczas wyscigu Monaco 2005.

Replika jest jedna z 10 wyprodukowanych sztuk, napis Iceman jest pokryty krysztalami swaroskiego ( w oryginalne diamenty Steinmetz-a ), na tylnej czesci kasku sa namalowane kosci a wokol nich nazwy zakretow toru Monaco.

Jest to replika kasku Arai GP-5 PED SA2005, kasku mozna uzywac spokojnie do kartingu lub na motocykl.

Cena do uzgodnienia, jezeli nie bedzie chetnych poleci na allegro.

Zainteresowanych prosze o pytania na Priv lub tutaj na forum... Na gg bywam tylko poznymi wieczorami. Wysylka tylko i wylacznie jako ubezpieczona, jest mozliwosc odbioru osobistego.

Posiadam rowniez oryginalny Arai GP-5 PED 2005 w tym malowaniu + diamenty ( nie Steinmetz ), byl malowany na zlecenie przez firme produkujaca najwyzszej jakosci repliki na swiecie... Cena minimum 3000$ ( Kask z certyfikatem, oryginalny uzywany przez kierowcow F1 ).

Dla osob poszukujacych innych materialow o samochodach np Ferrari, posiadam plany fabryczne kilku modeli oraz spora ilosc ksiazek serwisowych, Ferrari, Maserati, DeTomaso, Alfa Romeo, Venturi.

Mam dostep do czesci powyzszych pojazdow, lub zdobyczy z wyscigow GT :)

Obiecane zdjecia :

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Link do aukcji allegro : http://allegro.pl/item197503296_kask_kimi_raikkonen_monaco_05_diamond_edition_bcm.html
Ostatnio edytowano So maja 19, 2007 21:15 przez Emporii, łącznie edytowano 2 razy
Emporii
 

Postprzez Kubuś Fatalista Cz maja 17, 2007 22:32  

Emporii moze zdjęcie
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez slipstream Cz maja 17, 2007 22:36  

Spoko, ja się swojego kasku Jarno Trullego (specialna edycja na GP Japonii 2005) nie pozbedę, ale z chęcia się dowiem ile taka przyjemnośc kosztuje, oczywiście w zaokrągleniu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Emporii Cz maja 17, 2007 22:37  

Oczywiscie zdjecie sie pojawi maksymalnie w ciagu 48 godzin. Nie mam przy sobie aparatu.

slipstream Cena to 1200$ oczywiscie do negocjacji, sprzedaje ze wzgledu na posiadanie repliki na oryginalnym helmecie ;) Poza tym wieksza wartosc dla mnie maja kaski Ayrtona Senny, a niestety ich cena na rynku jest nie mala :/
Emporii
 

Postprzez Kubuś Fatalista Cz maja 17, 2007 22:57  

http://sports-cards.search.ebay.com/hel ... sacatZ2876 fajna sprawa a nawet nie są aż tak strasznie drogie
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Emporii Cz maja 17, 2007 23:07  

Kubuś Fatalista napisał(a):http://sports-cards.search.ebay.com/helmet_Racing-Formula-1_W0QQsacatZ2876 fajna sprawa a nawet nie są aż tak strasznie drogie


Tego sprzedajacego jeszcze nie widzialem :shock: Wielkie dzieki za link,... Fakt tutaj cena bardziej przyzwoita nie mniej jednak jak podliczyc 5 sztuk to troche ostudza podniete :roll:
Emporii
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron