Kto lubi Rona Denisa (Szef McLarena) ?

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez KIU Cz sie 11, 2005 16:10  Kto lubi Rona Denisa (Szef McLarena) ?

Ja go bardzo lubie jest spokojny opanowana i jest dokładnie odwtotny jak Flavo Bliatore z Renaulta . I dlateo Ron Denis Wygra te mistrzostwa .
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Mariusz Cz sie 11, 2005 17:20  

Porównanie Briatore z Dennisem jest moim zdaniem takie samo jak np. Juana Pablo Montoi z Nickiem Haidfeldem. Ci pierwsi panowie są energiczni, żywiołowo reagują, czasami nazbyt impulsywnie, a drudzy z kolei są spokojni, opanowani, wydają się nadzwyczaj skoncentrowani.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez KIU Cz sie 11, 2005 19:26  

Mariusz ale odpowiedz konkretnie czy jego bardziej lubisz niz Blaiatorego ??
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Mariusz Cz sie 11, 2005 21:12  

Wiesz, szczerze mówiąc to dla mnie bez różnicy. Nie pałam nadmierną sympatią ani do Briatore, ani do Dennisa. Z natury jestem chyba jednak opanowany i takich ludzi chyba bardziej cenię. Choć różne są metody na osiągnięcie sukcesu. Jeśli już mamy mówić o sefach zespołó, kogo z aktualnych lubię najbardziej to prede wsystkim Peter Sauber i Eddie Jordan (wiem, że on już nie ma nic współnego z ekipą Jordan-Toyota).
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez KIU Cz sie 11, 2005 22:06  

Ale nie wiem czy zauwazyłes ze Dennis nie wkurza sie jak McLaren nie dojerzdrza do mety nie rozwala boksu jak Briatore.
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez W Cz sie 11, 2005 22:12  

KIU napisał(a):Dennis nie wkurza sie jak McLaren nie dojerzdrza do mety nie rozwala boksu jak Briatore

Za to go lubię.
Dennis to bardzo opanowany człowiek, który znakomicie radzi sobie w roli polityka.
Z punktu widzenia sponsorów taki sposób bycia jest bardzo porządany u szefa teamu.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Mariusz Pt sie 12, 2005 7:09  

KIU napisał(a):Dennis nie wkurza sie jak McLaren nie dojerzdrza do mety nie rozwala boksu jak Briatore

Tak, wiem o tym doskonale. To co napisał z resztą W jest również całkowitą racją i podpisuję się pod tym. Briatore to taki showman. Ale dopóki jego zespół odnosi sukcesy, do tego czasu on będzie - że tak powiem - na topie. Pamiętajmy, że Briatore przyczynił się do sukcesów Benettona w latach 90-tych i to on wypromował obu Schmacherów, a jednego z nich uczynił mistrzem. To jest Włoch, typ południowca, może trochę za arogancki (tego własnie nie lubię i zbyt pewny siebie). Za to Dennis to zupełnie inna liga!
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Bart Pt sie 12, 2005 9:31  

Mariusz napisał(a): Za to Dennis to zupełnie inna liga!

Oczywiśce, ze tak. Ale nie można jednak mówić, że Dennis to Ekstraklasa, a Briatore to okręgówka. Obaj są bardzo dobrzy w tym co robią. Obu z nich szanuje, ale wolałbym mieć Rona Dennisa za szefa, bo przynajmniej on traktuje równo obu swych kierowców, a Flaviusz jakoś niebardzo...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez slipstream Pt sie 12, 2005 9:40  

W dodatku Dennis ma dłuższy staż jako człowiek sukcesu. Odkąd koło 20 lat wstecz przejął McLarena zespół ten jest od zawsze w czołówce (oczywiście zdarzą się jeden, czy dwa srednie sezony).
Flaviusz za to i owszem wyprowadził ex Benettona z doła (przed przemianowaniem na Renault ścigali się z Minardi!!!), prowadząc jeszcze samego Benettona w połowie lat 90 też witali w czołowce ale jak pisałem staż w tym temacie ma o wiele krótszy od Dennisa
Trzeba być po prostu zaj***e konkretnym człowiekiem żeby utrzymać taki poziom od tylu lat co Dennis - swoją droga z tym stażem pracy nasuwa mi się tylko porównanie do Alexa Fergusona z ManU - praktycznie symbol drużyny...
ciekawe zresztą czy po jego przejściu na emeryturke skoncza się sławetne cząstki MP4 w nazwie nowych modeli Maca
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez AlexandraJT N sie 21, 2005 18:26  

Lubie Rona, ponieważ zawsze jest opanowany i przemyśla zawsze to co ma powiedzieć. Poza tym coś co mi imponuje - Ron nie pierze brudów w prasie jak to robią niektórzy szefowie zespołów tylko to co go irytuje załatwia sam ze swoimi pracownikami i widać, że szanuje ludzi z którymi pracuje, a to bardzo ważne, żeby się wszystko układało tak jak należy.
AlexandraJT
 

Postprzez chmiel Pn sie 22, 2005 17:40  

damian napisał(a):jestem bardzo ciekawy dlaczego jak pytales o Denisa napisales: Kto lubi Rona Denisa, a jak pytales o Bliatore : Kto nie lubi Flavio Bliatore!!!!!!


ja rowniez jestem tego bardzo ciekaw!!

a co do Rona. ja go lubie, chociaz Flavio mimo wszystko tez.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez W Pn sie 22, 2005 17:45  

chmiel napisał(a):damian napisał:
jestem bardzo ciekawy dlaczego jak pytales o Denisa napisales: Kto lubi Rona Denisa, a jak pytales o Bliatore : Kto nie lubi Flavio Bliatore!!!!!!


ja rowniez jestem tego bardzo ciekaw!!


Ja nie jestem ciekaw. To oczywiste. :roll:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez chmiel Pn sie 22, 2005 18:03  

no wiem ze oczywiste, ale to byla ironia!!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Mariusz Pt kwi 28, 2006 10:38  

Temat sprzed kilku miesięcy, ale nie chciałem tworzyć specjalnie nowego, by zaśmiecać forum. Popatrzcie sobie tutaj: http://www.f1editorial.com/index.php?pa ... icleID=986

Ron i Max są baaardzo bogaci!
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez viertolcia Pt kwi 28, 2006 12:18  

Chyba Bernie...
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron