Szachy czy wyścig w stylu GP Kanady ?

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

szachy czy GP Kanady

Szachy
6
8%
GP Kanady
23
32%
Coś pomiędzy
44
60%
 
Liczba głosów : 73

Postprzez lori.en Pn cze 11, 2007 16:38  

Gdyby była odpowiedź "rzeź" to bym ją wybrała... ale jednak "coś pomiędzy" przeważa w opinii wszystkich .... wyścig super... tylko gdyby nie te wypadki...
lori.en
 

Postprzez Darth ZajceV Pn cze 11, 2007 18:58  

Ja bym chciał, żeby było bez poważnych wypadków i bez SC tak wiele razy na torze.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez peter74r Wt cze 12, 2007 12:25  

przeniesiono moją wypowiedz gdzie indziej, bo się rozpisałem offtopicowo, to powtórzę zwięźle i na temat. Wyścig to jest wyścig! Wyprzedzanie, blokowanie, wypadki, pit stop, safety car i inne. Bez tego to tak jakby skończyć w sobote :(
FORZA SCUDERIA !!!!
Avatar użytkownika
peter74r
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 2:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Wt cze 12, 2007 14:02  

Wybrałem oczywiście opcję "Coś pomiędzy". Ze względu na wypadek Roberta, ale nie tylko. Nie chcę oglądać na torze SC, a w Kanadzie wyjazdów samochodu bezpieczeństwa było zdecydowanie za dużo. I jeszcze dodatkowo te spieprzone przepisy na temat SC, które wprowadziły tylko większy chaos i zwiększyły loterię. Ale manewry wyprzedzania i walkę jak GP Kanady chciałbym oglądać w każdym GP.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez lori.en Wt cze 12, 2007 14:09  

I tylko 12 bolidów dojeżdżających do mety?...
lori.en
 

Postprzez chmiel Wt cze 12, 2007 14:14  

Jeżeli nie będzie to spowodowane wypadkami w stylu Kubicy w Kanadzie i nie będzie musiał wyjeżdżać SC, to szczerze mówiąc, nie będę płakał, że do mety dojechało tylko 12 kierowców.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Cinek Wt cze 12, 2007 14:16  

chmiel napisał(a):Jeżeli nie będzie to spowodowane wypadkami w stylu Kubicy w Kanadzie i nie będzie musiał wyjeżdżać SC, to szczerze mówiąc, nie będę płakał, że do mety dojechało tylko 12 kierowców.

No to pomyśl, jaka jest szansa, że wśród tych 10 których odpadło nie odpadł jakiś Mak albo dwa?:D Dalej byś nie płakał?
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez chmiel Wt cze 12, 2007 14:54  

Jakby odpadł Lewis, a Fernando nie, czyli 1 McLaren - out, to bym nie płakał. :-P A tak na serio, to już jest inna sprawa. Wypowiadałem się o ogóle, nie zwracając uwagi na poszczególnych kierowców.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Miki1910 Śr cze 13, 2007 13:44  

Ja zagłosowałem na GP Kanady. niby Kubica miał wypadek, ale to nie ztego powodu oczywiście. Z powodu wilkich emocji i dramaturgii do samego końca.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez maciek Śr cze 13, 2007 16:54  

Ja zagłosowałem na opcję "coś pomiędzy", nie można popadać ze skrajności w skrajność. Chce oglądać ciekawe wyścigi ale nie kosztem zdrowia(życia) kierowców.
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez dex Pt cze 15, 2007 9:47  

Ja mam tylko nadzieję że w Usa się nie będzie repley z Gp Kanady :???:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez TobaccoBoy Pt cze 15, 2007 9:49  

A ja ma jak najwiekszą nadzieję, ino bez takiego wypadku jak wtedy. Co jak co, ale emocji to tu trzeba. Przynajmniej jak w 2003, moze MiSzCza brak, Mentos w NASCAR, a Kimas w Ferrari, ale by tak było, .....
TobaccoBoy
 

Postprzez Jacobser So cze 16, 2007 19:52  

Dzisiejsza Formuła 1 pozwala tylko i wyłącznie na szachy, dlatego zagłosowałem na tę opcję. Po prostu albo tory są zbyt ciasne (GP Monaco), albo są za szybkie (GP USA), albo jest zbyt duże ryzyko (GP Kanady) przy wyprzedzaniu. Dlatego obecnie główny nacisk kładzie się na taktykę. A wyprzedzanie kończy się bardzo często tak, jak przed tygodniem.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jędruś N cze 17, 2007 14:02  

A Malezja, posiada przecież dogodne miejsca do wyprzedzania???
To też zależy od bolidu. FIA dąży głównie do tego aby bolidem łatwiej niż dziś wyprzedzić kierowce jadącego z przodu.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez dex Pn cze 18, 2007 7:46  

GP USA to akurat było coś pomiędzy , było wyprzedzanie ale nie za dużo , szach typowych również nie było , chociaż pierwsza czwórka dojechała tak samo , to były walka o pozycje 1 i 3 , no i były wycieczki na trawę .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości