Dlaczego jesteś fanem F1?

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sEB-q Śr lis 02, 2005 16:18  

Jestem fanem F1 ponieważ jestem fanem wyścigów.

A dlaczego lubie wyscigi - nie wiem ,tak samo jak nie wiem dlaczego lubie piwo , słonecznąpogode czy inne rzeczy .Po prostu lubie .
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Fonsitos Cz lis 03, 2005 20:05  

Mnie pamietam jeszcze bardziej "zassalo" jak porównalam osiagi silnika naszego owczesnego auta jesli chodzi o obroty z MP4-14 bodajze.
Fonsitos
 

Postprzez Spielberg Pt gru 09, 2005 14:55  

=> Przede wszystkim ta atmosferka, klimacik, związany też ze starymi latami 60', 70' które znam niestety tylko z opowiadań zdjeć itp ale które mają jakiś niezwykły urok.
=> Emocje, zaskakujące rozstrzygnięcia
=> Oszałamiająca technologia, maxymalne poświęcenie ludzi zwiazanych z tym sportem
=> Elitarność, bo np. o piłce nożnej to byle menel ma pojęcie; No i to, ze F1 jest tylko jedna. Tylko 10 teamów, 10 kierowców. Tylko jedne mistrzostwa. W innych dyscyplinach jest pełno lig klubów, skoczków itp. A tu - w F1 - iczą się tylko najlepsi.

slipstream napisał(a):Właczyłem TV, obejrzałem, polubiłem, wygrał kierowca X to mu do dzis kibicuję - taki mamy oto schemat statystycznego fana F1

I tu znowu. Ja już tak od ok. 98 oglądałem. No i brat mi mówił, że Ferrari jest spoko i czasem oglądał wyścigi. No ja czasem też rzuciłem okiem, spojrzałem na klasyfikację generalną czy coś. Jednak wolałem McLarena ze względu na Mecedesa, bo lubiłem Merca zawsze. A potem jakoś tak w przerwie zimowej przed sezonem 2003 to mnie porwało istnie. Tak bardzo czekałem wtedy na GP Australii... No i już nie wyzdrowiałem :D

slipstream napisał(a):ze aby F1 tak wciągneła trzeba było wcześniej małe co nieco wiedziec o oglnej branzy sportów motorowych

Prostest! Ja byłem zielony, jak się zacząłęm tym interesować. I dalej za wiele nie wiem :-D Takie podstawy, to owszem, ale to się dowiedziałem interesując F1... Mnie abrdziej klimat i strona sportowa pociąga i właśnie ta tajemniczość technologii, ten poziom...
1974 Emerson Fittipaldi;
1976 James Hunt;
1984 Niki Lauda;
1985-1986, 1989 Alain Prost;
1988, 1990-1991 Ayrton Senna da Silva;
1998-1999 Mika Hakkinen;
2008 Lewis Hamilton
...
Avatar użytkownika
Spielberg
 
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 12:16
Lokalizacja: Danzig

Postprzez chmiel Pt gru 09, 2005 15:06  

Spielberg napisał(a):Tylko 10 teamów, 10 kierowców.

Ciekawe :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Zidi Pt gru 09, 2005 16:35  

Tylko 10 kierowców? :-) To od następnego sezonu teamy wystawiają tylko jeden samochód? :P
Zidi
 

Postprzez Mariusz Pn kwi 24, 2006 23:59  

Jest troszkę nowych ludków na forum, więc "odgrzewam" temat.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dex Wt kwi 25, 2006 9:07  

ja kocham ten sport , kibicuje kimiemu , ale nie mam niecheci do innych kierowcow , poprostu jestem kibicem f1 , bardzo lubie michaela i tez sie ciesze ze teraz wygral , no i bardzo tez lubie ogladac bolidy ach moglbym tak godzinkami hehe
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez AMD Wt kwi 25, 2006 9:18  

hmmm tak prawde mówiąc to nie lubie F1 jako jedyna osoba na forum :] oglądam to tylko bo niestety w naszej kochanej telewizji nie ma innych wyścigów, od czasu do czasu można WTCC zobaczyć na EuroSporcie raz w roku jest LeMans a rajdów to już praktycznie nie ma ( no naszczęście za dwa tygodnie Elmot to sobie pojade na niego :-D bo nie ma nic lepszego od oglądania na żywo bo z telewizorni to se można) więc nic innego mi nie pozostaje :(
Avatar użytkownika
AMD
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 9:43
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Monyka Wt kwi 25, 2006 14:14  

a ja lubię F1, bo ogólnie kocham sporty motoryzacyjne, ale jakoś Formuła mi najbardziej do gustu przypadła... no dobra... na równi z WRC :grin:
Monyka
 

Postprzez Bucu Wt kwi 25, 2006 14:24  

Ja kocham F1 za to ze jest :-D nie umiem tego wytlumaczyc (tak to juz jest z miloscia :P )
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości