Zakłady bukmacherskie F1

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk Wt mar 13, 2018 22:41  Re: Zakłady bukmacherskie F1

No duuuużo czekania, ale zawsze tam jakieś emocje podczas sezonu dodatkowe będą :grin: Dzięki :-D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Endrju Szopen Śr mar 21, 2018 9:55  Re: Zakłady bukmacherskie F1

@Europejczyk, głupie pytanie, ale ja mało ufny jestem. I się nie znam. Fortuna jako element potwierdzenia wymaga skanu dowodu osobistego - na ile jest to bezpieczne i czy nigdy nie było żadnych niemiłych przypadków podzielenia się z bukmacherami takim małym szczególikiem? :P
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Europejczyk Śr mar 21, 2018 10:06  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Ja stawiam kupony w punkcie stacjonarnym, a tam nie potrzeba podawać żadnych danych.

Na stronie internetowej jest tylko podgląd mojego kuponu.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Endrju Szopen Śr mar 21, 2018 10:08  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Czaję.

Ktoś może ma doświadczenia z tym? Tzn. Fortuna to Fortuna, teoretycznie nie powinni mnie wyciumkać i wszystko poinno być jak najbardziej legitne, ale dla własnego spokoju ducha chciałbym mieć zapewnienie od kogoś, kto się nie przejechał.

Albo przjechał i chce ostrzec :-P
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Europejczyk Śr mar 21, 2018 10:17  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Tzn. ja konto na Fortunie swoje mam, ale grywam raczej stacjonarnie. Za to moi znajomi od wieeelu lat grają online i nigdy żadnych problemów. Fortuna jest legalnym bukiem. Bałbym się natomiast grać na tych zagranicznych... Z tymi bywa różnie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Pauree Śr mar 21, 2018 11:11  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Chyba wszystkie polskie strony bukmacherskie żądają potwierdzenia wieku dowodem osobistym, więc to żaden problem. Ja swoje konto na Totolotku zakładałem dobre 2 lata temu i jeszcze nikt nie wziął na mnie kredytu... chyba ;)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Mariusz Śr mar 21, 2018 11:38  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Chciałbym spróbować pobawić się w typowanie za pieniądze. Nigdy tego wcześniej nie robiłem. Zupełnie nie znam się na bukmacherce. Jakie są w Polsce firmy, gdzie legalnie można postawić zakład? Które polecacie?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Endrju Szopen Śr mar 21, 2018 11:47  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Mariusz napisał(a):Chciałbym spróbować pobawić się w typowanie za pieniądze. Nigdy tego wcześniej nie robiłem. Zupełnie nie znam się na bukmacherce. Jakie są w Polsce firmy, gdzie legalnie można postawić zakład? Które polecacie?


Właśnie poczułem to samo, bo stawianie w Lotto zawsze odrzucało mi zbyt dużą losowością, a w bukmacherce możesz dla zabawy postawić 2 zł, mieć fajne emocje i wygrać jakieś pieniążki na hot doga czy inne chipsy, a jak stracisz 2 zł to nie umrzesz :P

Dzisiaj założyłem konto na Fortunie, ale mój regularnie chodzący do punktów kumpel uczęszcza do STS.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Europejczyk Śr mar 21, 2018 11:49  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Fortuna wydaje się najpopularniejsza, polecić mogę też STS. Totolotek też ma zakłady bukmacherskie które cieszą się dużą popularnością.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Mariusz Śr mar 21, 2018 11:56  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Panowie, nie liczę na jakieś mega wygrane. W pradawnych czasach, kiedy jeszcze w ManU grał Cantona i Beckham obstawiałem Ligę Mistrzów w Totolotku. Ale po jakimś czasie jak Dynamo Kijów ograło FC Barcelonę to się wkurzyłem, bo zabrakło mi tylko tego jednego meczu do wygranej no i znudziła mi się ta zabawa.

Po prostu chciałbym spróbować, poczuć emocje. Sama zabawa w GPM już mi nie starcza.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pauree Śr mar 21, 2018 12:15  Re: Zakłady bukmacherskie F1

Polska bukmacherka to przede wszystkim cztery firmy: Fortuna, Millenium, STS i Totolotek.
Do tego bodajże Forbet i LVBet.

Czy któryś z nich jest lepszy? Ciężko stwierdzić. Niektórzy mają odrobinę szerszą ofertę, z kolei inni mają oferty, których nie ma jakiś inny bukmacher. Jedni mają jeden bonus powitalny, inni jakiś drugi. Jedni mają w ciągu tygodnia różne "promocje", inni ich nie mają, albo mają inne. Jeśli ktoś chce się skupiać tylko na prostych wynikach 1X2, nie ma większego znaczenia gdzie się zarejestruje - ale jak ktoś szuka bardzo zaawansowanej gry i wszelkiego rodzaju typów, to z pewnością musi sobie sam przeszukać oferty wszystkich bukmacherów. Są też bukmacherzy, gdzie można zawrzeć zakład łączony na przykład na F1, a są też tacy, gdzie możliwości w tej kwestii są ograniczone. Przykład? Jeden bukmacher umożliwi NA JEDNYM KUPONIE zagranie, że Verstappen pokona w wyścigu Ricciardo i że Verstappen będzie również lepszy od Bottasa, z kolei inny umożliwi zagranie NA JEDNYM KUPONIE tylko jednego z tych typów. Różnic jest generalnie sporo... ale są to małe różnice. Dlatego ja wychodzę z prostego założenia: najważniejsze to wygrywać - wtedy przestaje mieć znaczenie, kto ma co w ofercie. Grunt żeby bukmacher miał w ofercie to, co nas najbardziej interesuje. Jeśli interesuje nas żużel, szukamy najlepszego pod kątem żużla. Jeśli siatkówka - interesuje nas oferta siatkarska. I tak dalej... Koniec końców i tak najlepiej wypada oferta piłkarska i to do niej dobieramy całą resztę.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Europejczyk Śr mar 21, 2018 13:12  Re: Zakłady bukmacherskie F1

@Mariusz, żebyś Ty wiedział ile ja razy tak miałem :-? Najbardziej pamiętam kupon za 5 zł gdzie do wygrania było ponad 1000 zł i właśnie wtedy ten 1 mecz nie wszedł... w dodatku przedostatni. Ten kupon na cały rok jest moim rekordem jeśli chodzi o wkład, ponieważ generalnie gram na małe stawki i w zasadzie dosyć rzadko... ale emocje są za każdym razem :-D

Dlaczego gram na Fortunie ? Ich strona przypadła mi do gustu, jest intuicyjna i łatwo wszystko odnaleźć. Kolorystyka też na duży + bo od tych cyferek nic się nie miesza przed oczami :???: Potem tylko spisuje numer kuponu i stawiam w punkcie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez rocque So mar 24, 2018 10:07  Re: Zakłady bukmacherskie F1

http://abload.de/img/111hvruz.png
Z pierwszym czekałem do ostatniej chwili (piątek 2:30) i okazało się, że bank prowadził prace modernizacyjne, więc ostatecznie nie miałem jak zrobić przelewu (jeszcze Bottas zdążył spaść na 2.89).
Na drugi poszedł piątak, było 143zł do wyciągnięcia. Czułem w kościach, że numer może wywinąć Raikkonen i Magnussen.
U złej dwójki próbowałem poszukać większej wygranej, bo miało szansę wejść bez Ocona i Sirotkina :)

@Europejczyk
Ten Sainz-Hulkenberg to moim zdaniem stąpanie po cienkim lodzie :wink:
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez Europejczyk N kwi 01, 2018 15:45  Re: Zakłady bukmacherskie F1

No i kupon poszedł się..... :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez quickNick Pt kwi 06, 2018 22:59  Re: Zakłady bukmacherskie F1

U mnie na niedzielę poszło:
Obrazek
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron