Intel Racing Tour — Impreza związana z BMW Sauber

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez przemq14 So wrz 29, 2007 16:22  

Jest National z LFS-a, jechałem dzisiaj miałem czas 1:37:45. Pierwszy do godziny 16 miał 1:29:xx.
przemq14
 
Dołączył(a): Cz sie 09, 2007 22:57

Postprzez Cinek So wrz 29, 2007 16:31  

widziałem foty z Wrocławia.. zrobi ktoś więcej zdjęć hostessom?:D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez dea2011 Śr paź 10, 2007 18:47  

a czy ktos sie orientuje od ktorej zaczyna sie ta impreza? Byc moze w sobote uda mi sie wyskoczyc, w ten piatek i sobote Intel Racing Tour jest w Gdansku..
Avatar użytkownika
dea2011
 
Dołączył(a): Pt sie 10, 2007 7:57
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez Jacobser Śr paź 10, 2007 20:13  

Wreszcie się załapałem na jakąś imprezę związaną z Formułą 1. W ubiegłym tygodniu bolid zajechał do Krakowa i muszę powiedzieć, że to warto zobaczyć. Choć stoi na piedestele otoczony ochroną to wzbudza wielkie wrażenia. Jak widzę teraz Intel Racing Tour jest już na drugim końcu Polski, w Gdańsku. A hostessy ??? W Krakowie przeciętne.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez FlyeThemoon Pt paź 12, 2007 16:42  

Będe dziś i jutro trzymajcie za mnie kciuki może zrobię sobie zdjęcie z ładną hosstesą.
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Cinek Pt paź 12, 2007 16:46  

Ble, fuj, nie chcemy twojego zdjęcia, dawaj hostessę:P
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez FlyeThemoon Pt paź 12, 2007 20:36  

Jestem, Moje wrażenie extra trochę opukałem pare band ale zaliczyłem mój czas 1.53.356 tor był Aston National, dobrze że trenowałem przed wyjazdem jutro może zrobię zdjęcie z hosstesą.
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Darth ZajceV Śr paź 24, 2007 22:49  

Byłem w Katowicach. Specjalnie dla tej imprezy zaopatrzyłem się w Logitecha MOMO Racing. Co mogę powiedzieć? Naprawdę podziwiam Roberta za to z jakim spokojem on podchodzi do tych wszystkich usterek swojego samochodu. Dlaczego? W domu kręciłem spokojnie lepsze czasy niż ktokolwiek podczas IRT, jednak w domu nie ma steru, który w takim miejscu jest niesamowity, szczególnie gry ktoś jest nieograny konkursowo tak jak ja. Stres spowodował, że całkowicie zepsułem przejazd, do tego na szykanie zbyt wcześnie zahamowałem i na wyjściu tył bolidu wpadł w lekki poślizg. Efekt - 1.29.98 czy przegrałem.. o cholerne 0.02 sekundy. Trzasnąłem pięściami w bolid, a w łazience przywaliłem ostro pięścią w kafelki. Na osłodę pozostaje czekać na następny IRT, gdzie mam nadzieję, że pójdzie sporo lepiej, oraz nieoficjalny tytuł wicemistera Śląska :P

A żeby mi ktoś nie powiedział, że ściemniam:
Oficjalne wyniki
Mój czas

Najgorsze jest to, że zwycięzca z Wrocławia miał gorszy czas... on spotka się z Robertem... ja nie...
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron