Intel Racing Tour — Impreza związana z BMW Sauber

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez f1infor Wt wrz 18, 2007 21:16  Intel Racing Tour — Impreza związana z BMW Sauber

Już 20 września Intel we współpracy z firmami Certina i Vobis rozpoczyna kolejny cykl imprez związanych z Formułą 1 w pięciu miastach w Polsce - Intel Racing Tour.

Na pierwszą z imprez zapraszamy w czwartek do Złotych Tarasów w Warszawie. Przygotowano wiele atrakcji, takich jak: ekspozycja prawdziwego bolidu Roberta Kubicy, 2 symulatory F1 czy 5 samochodzików BMW dla najmłodszych. Oczywiście na uczestników czekają również bardzo interesujące nagrody.

Osoby uczestniczące w jazdach na symulatorach mają szansę na pobicie rekordu ustanowionego przez Roberta Kubicę na takim właśnie symulatorze. Z każdego miasta uczestniczącego w biciu rekordu Roberta Kubicy, zostanie wybrana jedna osoba z najlepszym wynikiem. W listopadzie zwycięzcy spotkają się z Robertem Kubicą na profesjonalnym torze kartingowym, gdzie będą mogli obejrzeć jego pokaz jazdy oraz spróbować swoich sił na gokartach!



Do zobaczenia w dniach 20 – 22 września, w Centrum Handlowym Złote Tarasy, ul. Złota 59, Warszawa
Więcej informacji o imprezie na http://www.intelracing.wp.pl
f1infor
 

Postprzez lookacz Śr wrz 19, 2007 13:49  

Jestem VIP'em :D
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez smylas Śr wrz 19, 2007 14:12  

Ach szkoda że wszystko daleko odemnie :-( Mogli by kiedyś coś zrobić na wschodzie polski :lol:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez f1infor Śr wrz 19, 2007 14:22  

Niespodziewana informacja z ostatniej chwili! Na otwarciu cyklu imprez Intel Racing Tour, już jutro, pojawi się na chwilę Robert Kubica!

Wszystkich serdecznie zapraszamy do Centrum Handlowego Złote Tarasy, przy ul. Złota 59 w Warszawie, ok. godz.15ej!
f1infor
 

Postprzez BoryZ Cz wrz 20, 2007 19:32  

i jak tam?? byl ktos?? jak wrazenia?? jezdzil ktos?? jaki mod do rF?? :>
Zaproszenia do www.lockerz.com u mnie na PM albo GG ;)
Avatar użytkownika
BoryZ
 
Dołączył(a): Śr gru 27, 2006 13:24
GG: 211557

Postprzez Fiflaczek Cz wrz 20, 2007 19:44  

z tego co czytalem to oni grali na Live For Speed
Fiflaczek
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:02
Lokalizacja: z kont!!

Postprzez lookacz Cz wrz 20, 2007 19:51  

A ja byłem vipem. Poszedłem posiedziałem pooglądałem Sokoła i Zientarskich w Hard Rocku i ogólnie było sympatycznie...kibice f1 napoje chłodzące, przekąski i Kubica :D
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez Cinek Cz wrz 20, 2007 20:10  

lookacz napisał(a):A ja byłem vipem. Poszedłem posiedziałem pooglądałem Sokoła i Zientarskich w Hard Rocku i ogólnie było sympatycznie...kibice f1 napoje chłodzące, przekąski i Kubica :D

W takim razie wzywam Cię do zaprzeczenia teorii bashowej, według której rozwinięciem skrótu VIP miałoby być Very Impotent Person :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Darth ZajceV Cz wrz 20, 2007 22:09  

lookacz Dobra wiemy, już że konkurs jeździ się na LFS... to jeszcze powiedz na jakim torze.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez stren Cz wrz 20, 2007 23:02  

tor albo jakiś wymyślony albo testowy, którego nie znam. Choć specjaliści z obsługi mówią że to 'Monza'! :shock:
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez tweedy Pt wrz 21, 2007 9:00  

wymyslony, pewnie Aston National, bo ma podobny zakret do parabolici i jest calkiem prosty :D
tweedy
 
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 9:53

Postprzez patgaw Pt wrz 21, 2007 18:07  

nie powiem zeby ten lfs byl jakis realistyczy skoro na 3 kolkach kubica sie z 10 razy rozbil.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez lookacz Pt wrz 21, 2007 19:17  

Tor jest jakiś LFs-owy ale w LFS'a nie pogrywałem to nie wiem. Kubica mówił że nie wiedział gdzie jedzie :D
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez lookacz Pt wrz 21, 2007 19:19  

cinek napisał(a):
lookacz napisał(a):A ja byłem vipem. Poszedłem posiedziałem pooglądałem Sokoła i Zientarskich w Hard Rocku i ogólnie było sympatycznie...kibice f1 napoje chłodzące, przekąski i Kubica :D

W takim razie wzywam Cię do zaprzeczenia teorii bashowej, według której rozwinięciem skrótu VIP miałoby być Very Impotent Person :D


widzisz, nigdy Cię bezpośrednio i jednoznacznie nie przekonam, że tak nie jest!!! :D
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez patgaw Pt wrz 21, 2007 19:20  

a wlasne, ma ktos zapis tego wywiadu co przeprowadzil mikolaj z robertem w zlotych tarasach? najepiej wideo.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Następna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości