Książki i albumy o tematyce F1

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz Pn mar 25, 2019 9:59  Re: Książki i albumy o tematyce F1

To moja wyścigowa część książkowej biblioteczki. Dwie ostatnie półki to książki o F1 i wyścigach samochodowych w Polsce (poza publikacją o Colinie McRae i Sebastianie Lobie oraz tymi na drugiej półce od dołu z lewej strony, bo to sekcja piłki nożnej i NBA). Te czasopisma to polskojęzyczny "Auto Sport" od 1997 i polskojęzyczne "F1 Racing" od 2004 oraz trochę niemieckich i angielskich magazynów. Z książek skupuję wszystkie nowości dostępne na poskim rynku - także te "badziewne publikacje w marketach" jak to nazwałeś oraz to, co jest dostępne w antykwariatach ze starszych wydań. Do tego mam jeszcze kilka publikacji w postaci elektronicznej, czyli e-booki. Jeżeli coś konkretnego z tego zestawu Ciebie zainteresuje to pisz PW, bo nie chce mi się wszystkiego spisywać i podeślę Ci dane bibliograficzne.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez daijiro Pn mar 25, 2019 18:08  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Ile za całość?

..
;)
daijiro
 
Dołączył(a): Śr lis 29, 2017 8:55

Postprzez Darth Tom Pn mar 25, 2019 18:22  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Super kolekcja... postaram się wieczorem ogarnąć temat i dam znać.

.
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Mariusz Wt mar 26, 2019 17:36  Re: Książki i albumy o tematyce F1

daijiro napisał(a):Ile za całość?

..
;)

Dasz mi najnowszy model Mazdy 6 to myślę, że się dogadamy. To tylko ok. 1/5 stanu mojej biblioteczki kompletowanej przez prawie 3 dekady. Ale nie czuję potrzeby zachwalania się pełnym zasobem publicznie w Internecie. Jak jesteś zainteresowany transakcją to czekam na PW.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Darth Tom Wt mar 26, 2019 17:46  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Masz na myśli biblioteczkę sportową czy w ogóle? :)
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez mortis Wt wrz 03, 2019 15:07  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Czy wie ktoś może gdzie można kupić "Polacy w rajdach i wyścigach samochodowych"? Gdzie nie spojrzę, to "produkt niedostępny".
I tak swoją drogą, czy warto w ogóle szukać?
mortis
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 18:54

Postprzez Darkraider Pt lis 22, 2019 1:40  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Jestem ciekaw waszych książek w kolekcji. Posiadam około 80 pozycji w większości w języku ang., w polskim nie da się czytać, bo tłumacz nie ma pojęcia o czym pisze. Może ktoś ma coś odsprzedania w dobrym stanie?

PS. kiedyś wrzucało się na Imageshack a teraz?
Avatar użytkownika
Darkraider
 
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 5:41

Postprzez Darkraider Pt lis 22, 2019 9:04  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Darkraider
 
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 5:41

Postprzez Darkraider Wt gru 24, 2019 2:37  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Chyba pokolenie wychowane na Kubicy. Albo forum już za stare
Avatar użytkownika
Darkraider
 
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 5:41

Postprzez J.P.S. Wt gru 24, 2019 11:54  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Albo nie bawią nikogo zawody z cyklu "pokazujemy kto ma dłuższego".
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Darkraider Wt gru 24, 2019 19:44  Re: Książki i albumy o tematyce F1

J.P.S. napisał(a):Albo nie bawią nikogo zawody z cyklu "pokazujemy kto ma dłuższego".


Baw się dalej z F1Racing.PL co Ci przetłumaczą od 2004 r. Nie masz "większego" to nie pisz. Czy się chwalę? Czym? Temat jest o książkach, a w Polsce jedna lub dwie książki na temat F1 na rok. Po 10 latach wrzucam wrzucam foty a gość mi pisze o "kutasach". Dziekuje. Dobranoc. To forum już umarło. Miłego dnia.
Avatar użytkownika
Darkraider
 
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 5:41

Postprzez Pavlos Le Paul Wt gru 24, 2019 20:02  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Określiłbym że mentalność ludzi przez ostatnie dobre 10 lat się ostro zmieniła.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez JQ77777 Wt gru 24, 2019 22:32  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Albo jak widać po tematach na forum, po prostu mało kto się udziela na forum w innych tematach niż aktualne wydarzenia. Do tego jak sam zauważyłeś Darkraider, w Polsce jest mało książek o F1. No i pewnie nie będę sam gdy powiem że mam max 3, 4 książki i ogólnie ciężko znaleźć czas na czytanie książek. Oraz, zamiast nazywać nas "pokoleniem wychowanym na Kubicy" możesz też pomyśleć, że niektórzy po prostu mogą nie lubić czytać.
Avatar użytkownika
JQ77777
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 8:01

Postprzez Darkraider Pt lip 03, 2020 0:43  Re: Książki i albumy o tematyce F1

JQ77777 napisał(a):Albo jak widać po tematach na forum, po prostu mało kto się udziela na forum w innych tematach niż aktualne wydarzenia. Do tego jak sam zauważyłeś Darkraider, w Polsce jest mało książek o F1. No i pewnie nie będę sam gdy powiem że mam max 3, 4 książki i ogólnie ciężko znaleźć czas na czytanie książek. Oraz, zamiast nazywać nas "pokoleniem wychowanym na Kubicy" możesz też pomyśleć, że niektórzy po prostu mogą nie lubić czytać.


Co do książek czy czasopism o tematyce sportowej to pamiętam, że kiedy po raz pierwszy miałem neta to pozbyłem się większości. Ot po prostu na śmietnik bo teraz mam wszystko pod "ręką". Teraz dopiero uświadamiam sobie że był to błąd. Znajdowanie informacji w internecie nie oddaję tego jak wertowanie i trzymanie w ręku ogólnie jakiejkolwiek książki. Niekiedy w dobrym stanie i "pachnącym" papierem. Wychowałem się na wyścigach lat 90. Najpierw telewizja publiczna, Eurosport, RTL, DSF czy Polonia1. Ale zawsze fascynowały mnie lata 80., zresztą wychowałem się w tamtych latach. Teraz staram się uzupełniać o stare wydawnictwa z lat 1980-95. U nas chyba z książek o tematyce F1 w latach 90. nic nie wyszło. Pozdrawiam miłośników lat 80. o ile jeszcze są.
Avatar użytkownika
Darkraider
 
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 5:41

Postprzez Sikorex Pt lip 03, 2020 20:28  Re: Książki i albumy o tematyce F1

Panowie dotarły do mnie ,, mechanik" i ,, niezniszczalny"
Którą lepiej najpierw przeczytać ?
Tzn która jest lepsza, wolę słabsza najpierw
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron