Jakiemu zespołowi kibicujesz

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Komu kibicujesz

Ferrari
69
30%
BMW Sauber
69
30%
Renault
21
9%
Wiliams Toyota
15
7%
Red Bull Racing Renault
9
4%
Toyota
2
1%
Scuderia Toro Rosso Ferrari
2
1%
Honda
10
4%
Super Aguri Honda
5
2%
Force India Ferrari
14
6%
Vodafone McLaren Mercedes
13
6%
 
Liczba głosów : 229

Postprzez Noras So cze 06, 2009 18:03  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

Ja mam tak samo, kibibuję kierowcy z BMW i z Renault ale głos poszedł na Renault :-)
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez tomasson So cze 06, 2009 18:59  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

A ja jakoś nie kumam tego jak można zespołowi kibicować. Ferrari to jeszcze jakoś rozumiem. A jak ktoś lubi Renault i Alonso, a nie lubi Ferrari to co wtedy gdy Hiszpan pójdzie do czerwonych? polubi Ferrari?. A jak ktoś był fanem Benettona to potem co? kibicuje Renault? Czym się kierujecie? Sponsorami? Szefem zespołu?
Ja 16 lat kibicuje AC Milan, jak Kaka pójdzie do Realu to ani trochę nie poczuję sympatii do królewskich. Ale w piłce jest to bardziej poukładane, większą wagę przywiązuje się do tradycji. Niektórzy zmieniają herby (Chelsea) albo znikają (Amica) ale to na szczęście rzadkość.
"Richard jest rajdowcem, bierze udział w wyścigach Formuły 1. Na pewno słyszałaś, Fittipaldi, Niki Lauda, On. To światowa czołówka"
Avatar użytkownika
tomasson
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Noras So cze 06, 2009 19:26  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

Renault kibicuję od 2005 roku, odkąd oglądam F1. Gdy w 2007 roku Alonso poszedł do McLarena to im nadal kibicowałem, bo za McLarenem nigdy zbytnio nie przepadałem :)
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez tomekf248 So cze 06, 2009 21:34  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

Ja oglądam F1 od 1999 roku i wtedy nabrałem sympatii do Ferrari. Nie pamiętam już dlaczego. Zagłosowałem na Ferrari, bo jestem z nimi całym sercem, ale z wymienionych zespołów bardzo lubię też Toyotę, Super Aguri i BMW. Sprawa z BMW nie odnosi się tylko do naszego rodaka. Oglądam zmagania kierowców FIA WTCC od początku istnienia tej serii i nabrałem niewiarygodnego szacunku do tej marki. Dziś kibicuję BMW i Andy'emu, mimo, że królują Seaty. Tak też było z Ferrari. W 1999 nic nie wiedziałem o tej marce. Jednak wiedziałem, że są mocni, ale nie dadzą rady z innymi. Nastały lata 2000-2004, kiedy cieszyłem się każdym dniem. Jedyny moment, kiedy byłem agresywnie nastawiony wobec rywali, było w Monako 2004, kiedy Montoya uniemożliwił Michaelowi zdobycie wszystkich zwycięstw w sezonie. Myślałem, że go rozszarpię. Historia F1 w moim życiu jest długa i może kiedyś znajdę czas, aby ją wam opowiedzieć.
Obrazek
Avatar użytkownika
tomekf248
 
Dołączył(a): So mar 29, 2008 11:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rafaello85 N cze 07, 2009 11:48  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

tomasson napisał(a):A ja jakoś nie kumam tego jak można zespołowi kibicować. Ferrari to jeszcze jakoś rozumiem. A jak ktoś lubi Renault i Alonso, a nie lubi Ferrari to co wtedy gdy Hiszpan pójdzie do czerwonych? polubi Ferrari?

To chyba zalaży od tego jak bardzo się lubi/nie lubi jakiegoś zespołu. Dwa lata temu czytałem na tym forum wypowiedzi "rozdartych" kibiców, którzy lubili Raikkonena, ale niespecjalnie przepadali za Ferrari ;) Niezły dylemat :-)
Ja nie wiem co bym zrobił, gdyby Michael Scumacher odszedł do McLarena :| Niemca uwielbiałem, natmiast brytyjskiego zespolu... sami z resztą wiecie :wink: Na szczęście mój ulubieniec nigdy nie postawił mnie przed takim dylematem :grin:

tomekf248 napisał(a):kiedy Montoya uniemożliwił Michaelowi zdobycie wszystkich zwycięstw w sezonie. Myślałem, że go rozszarpię.

Nie no, nie przesadzajmy :-) Nie obwiniałbym Montoyi o tamten wypadek w tunelu w Monako, ponadto ( pomijając Monako ) Michael i tak nie wygrałby wszystkich GP w sezonie 2004. W Chinach i we Włoszech wygrał przecież Rubens Barrichello, w Brazyli zwyciężył J.P. Montoya, a w Belgii Raikkonen :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Pieczar N cze 07, 2009 15:38  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

No i w Belgii wygrał Kimi !!! :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Smile N cze 07, 2009 16:17  Re: Jakiemu zespołowi kibicujesz

Ja kibicuję Ferrari, ponieważ jest to zespół prestiżowy. :grin: Podoba mi się dynamiczny kolor bolidów, który świetnie komponuje się z szarością toru, pasuje do czerwono-białych szykan i kontrastuje z porośniętym trawą otoczeniem toru (jeśli takowe istnieje i jest porośnięte). :D :lol: Lubię obecnych i byłych kierowców tej stajni. Uważam że cały zespół jest ambitny i nigdy się nie poddaje. Uwielbiam logo czarnego konia na żółtym tle. :razz:
A tak na serio to nie wiem czemu kibicuję akurat Scuderii Ferrari. :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Smile
 
Dołączył(a): N maja 10, 2009 16:59

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron