Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez J.P.S. Pn wrz 02, 2019 21:18  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Przyznaj się komu posmarowałes, żeby się dostać do tych 600? :lol:
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Europejczyk Wt wrz 03, 2019 7:10  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Trzeba mieć trochę szczęścia :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Śr wrz 04, 2019 21:45  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 1 i 2


Kurde, jaki ja jestem zajechany...ale jak obiecałem to dotrzymuję słowa.
Wczoraj się nic nie działo... Byłem w pracy, pojechałem do Wawy na samolot.
Tyle, nic ciekawego..


Dzisiaj zaczęliśmy dzień o 6 rano. Szybkie zakupy, śniadanie i w drogę po Mediolanie.. W celu odwiedzenia dziadków.
Nie wiem, czy ktoś czytał moją relacje z Finali Mondiali w tamtym roku z Monzy, ale odwiedziliśmy wtedy Alberto Colombo. Nie było go wtedy w domu. Zostawiliśmy mu nasze zdjęcia, adres no i piwo :P Autograf Colombo jest bardzo cenną zdobyczą, ponieważ baaardzo rzadko odpisuje na listy. Żeby mi odpisał musiałem się kontaktować z jego synem na FB. Wracając - podjeżdżamy pod dom, dzwonimy dzwonkiem... Odbiera jakaś kobita i mówi coś po włosku. My oczywiście nipanimaju, i postanowiliśmy chwile postać przed domem. Po kilku minutach przyszedł po nas sam Alberto i zaprosił nas do środka, oferując kawę lub herbatę, Dosłownie nie chciał nas wypuścić - siedzieliśmy prawie godzinę rozmawiając o wyścigach teraz jak i w przeszłości. Alberto jest niestety stale do czegoś podłączony, ponieważ jak się okazało od roku choruje na nowotwór.

Obrazek

Obrazek

3 autografy zdobyłem z dedykacją :)

Następnie pojechaliśmy do muzem Alfy Romeo. Pooglądaliśmy różne starocie, ale nowości też nie brakowało - np. bolid F1 z tamtego roku :)

Kolejnym kierowcą którego odwiedziliśmy był Carlo "Gimax" Franchi. Podjechaliśmy pod jego dom i akurat również podjechał prawdopodobnie ze swoją córką, bo była sporo młodsza od niego. Wrócił ze szpitala. Gimax jest w bardzo ciężkim stanie, jest częściowo sparaliżowany i nawet nie potrafił sam wysiąść z auta - porusza się za pomocą wózka. Jednak bardzo ucieszył się na nasz widok i nawet trochę nie wypadało prosić o autografy, ale jak sam powiedział zawsze na listy odpisuje, więc może nam podpisać fotki. Nawet jego (chyba) córka wyciągnęła jeszcze po fotce dla nas z samochodu do podpoisania :)

Obrazek

Poootem, pojechaliśmy bardziej w centrum, bo jak się okazało Ferrari miało jakąś konfe w jednym ze sklepów Ray-Ban. Czekaliśmy 3 godziny, w pierwszym rzędzie przed sklepem ale to nic nie dało. Jak po 3h się pojawili, obstawieni ochroną... Nie dało się podejść. Nie mówiąc już o włoskich kibicach, którzy niemal jak zwierzęta się na nich rzucili. Po prostu nie było szans. Nie byłem zły... Po tym jak się dzień układał nic już go nie mogło zepsuć.

Wieczorem odwiedziliśmy Giorgio Bassi - to ten, któremu na listy odpisuje sekretarka, a mało kto o tym w ogóle wie... Dlatego też jakieś 99% ma jego podpis... podrobiony :) Można zdobyć tylko osobiście.
Poznał mnie po wizycie w tamtym roku i nawet sobie sam z nami fotkę zrobił.

Obrazek

Obrazek

W ciagu dnia byliśmy też u Teo Fabi (niaktualny adres), Ernesto Brambilla - rozmawialiśmy z jego córką, ponieważ nie było go w domu. Kazała przyjść w niedziele wieczorem. Oraz Carlo Facetti - jest na wakacjach, ale jego siostra wzięła od nas zdjęcia i odeśle podpisane pocztą jak wróci :)

Na dzisiaj to tyle, pozdro
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez J.P.S. Śr wrz 04, 2019 22:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk ty to jestes Skurczybyk :grin:
Macie fantazję :D
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Gie Cz wrz 05, 2019 17:19  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez AutoryteT Cz wrz 05, 2019 17:23  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dobra, oficjalnie bałbym się mieć z Tobą problem :D :D :D
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Europejczyk Cz wrz 05, 2019 19:06  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Co za paskudny dzień, pokłóciłem się z Kubica :-? :-? :-? Masakra, odechciało mi się wszystkiego :-? potem wszystko dokładnie opowiem, ale mam doła jak ch%#
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez AutoryteT Cz wrz 05, 2019 19:43  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wielu z nas go jeszcze nie poznało, a Ty się pokłóciłeś? :-o
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez pascal Cz wrz 05, 2019 20:29  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

@Europejczyk - pamiętaj że i Ty i Kubica jesteście tylko ludźmi i każdy z Was ma prawo być w gorszym nastroju.
No chyba, że wypomniał Ci "robienie sensacji" na forum :) Ale jeśli tak było to lepiej nie potwierdzaj :)
Avatar użytkownika
pascal
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 22:40

Postprzez Europejczyk Cz wrz 05, 2019 21:12  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 3

Zacznę dzisiaj od końca :-?
Cała sytuacja rozpoczęła się na sesji autografów. Byłem dosyć daleko od Roberta w kolejce, ale go zawołałem i pomachałem wykonanym już selfie do podpisu. Pomachał mi i pokazał okejkę....... Kilka godzin później przy wyjściu z paddocku.
Ogromna ilość kibiców czeka na każdego z kierowców, aż wyjdą. Już z daleka zobaczyłem Roberta i mu pomachałem. Widocznie zapamiętał mnie z sesji, bo podszedł do mnie jako pierwszego omijając sporą ilosć osób. Podpisał mi selfie, jako druga do podpisania była karta Williamsa z nadrukowanym autografem. I tutaj będę cytował rozmowę jak to mniej-więcej wyglądało, bo z tych emocji sam już wszystkiego dokładnie nie pamiętam.
RK - Ale ta karta jest już podpisana
Ja - Panie Robercie, to nadruk. Williams zaczął wysyłać karty z nadrukowanymi autografami.
RK - (od razu się wkurzył) Jestem pewien, że to nie jest żaden nadruk, bo podpisuje takich kart 500 tygodniowo.
Zacząłem tłumaczyć, że to na prawdę jest nadruk, że od niedawna Williams takie wprowadził.
RK - Jak wam mówię że to oryginał to to oryginał (był już mocno wkurzony) ale wy oczywiście wiecie swoje.
Nastepnie dosyć mocno rzucił marker w mój album i sobie poszedł.
Wziąłem od kolegi druga taką samą kartę i go gonie
JA- Panie Robercie, prosze wziąć te karty i sobie je porównać
RK - Nie będę brał żadnych kart, to właśnie jest polska mentalność.
JA - już nie wiedziałem co powiedzieć bo mi się głupio zrobiło. - To nie tak, powodzenia.
RK - Dzięki ( ale tak olewczo )

Nie wiem c zy kiedyś Roberta widziałem gdziekolwiek takiego zdenerwowanego... Bardzo głupia sytuacja dla mnie, bo pewnie Robert poczuł się urażony, że zarzucam mu oszukiwanie kibiców. Bo jakby nie patrzeć wysyłanie nadrukowanych autografów jest oszustwem... ale ja w tej sytuacji na prawdę mam rację, bo one są na serio nadrukowane. :-? :-? Pełno takich teraz, nawet Williams zrobił specjalną sekcje na swojej stronie, że nawet nie trzeba wysyłać listu tylko wypełnić formularz i przysyłają PRINTY. Robert nie bierze pod uwage tego, że może podpisuje i 500, ale Williams drugie albo i trzecie tyle wysyła printy... I nawet o tym nie wie :-? nawet na karty go w chu$% robią... Eh :-? :-? Myślałem, że Robert trochę inaczej zareaguje, przynajmniej powinien inaczej zareagować, bo nie miałem nic złego w sumie na myśli.. a on potraktował mnie w sumie trochę po chamsku.

Reszty dziś mi się nie chce opisywać.

-- Cz wrz 05, 2019 22:20 --

Nawet już ktoś mema zrobił z tej sytuacji (zdjęcie wykonane przed zadymą)

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt wrz 06, 2019 8:01 przez Europejczyk, łącznie edytowano 1 raz
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez slipstream Cz wrz 05, 2019 21:31  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No trochę przykre jak się czyta z boku. Nie tyle że doszło do nieporozumienia z kartami (znaczy się rozumiem Europejczyka i "atak" na jego kolekcję), tylko jeśli rzeczywiście wyskoczył z czymś o polskiej mentalności tak z czapy to zwyczajnie bardzo słabe, bo kompletnie niepotrzebne.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Europejczyk Cz wrz 05, 2019 21:38  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No człowiek się stara, kibicuje, jeździ po całym świecie... Czeka całe dnie na krótkie spotkania na lotniskach, pod hotelami itd. Tyle emocji w to wszystko wkładam, czasu, pieniędzy a tutaj takie niemiłe spotkanie. Jest mi bardzo smutno i przykro, że nawet nie dał sobie wytłumaczyć i nawet po prostu zerknąć na te karty, ah szkoda gadać. :-?
Zostałem uznany za takiego "Typowego Polaka", Janusza...Gdzie wszędzie spisku szuka... Takie odczułem wrażenie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Aragorth Cz wrz 05, 2019 21:52  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Doskonale Cie rozumiem, mi by też w takiej sytuacji zrobiło się mega przykro. Ale postaraj się nie przejmować. Robert.. no cóż, on się co krok spotyka z "różnymi ludźmi" i chyba on po prostu działa trochę automatycznie. Najwyraźniej po prostu Ci nie uwierzył, ale on tez nie ma obowiązku wszystkiego wiedzieć i interesować się tą kwestią, która dla Ciebie jest tak ważna, no po prostu każdy ma głowę gdzie indziej.
A co do tego, że bywa niemiły - polskich dziennikarzy też potrafi nie oszczędzać... On chyba zawsze taki był.

Myślę, że po prostu w zły moment trafiłeś i musiał być czymś bardzo wkurzony. Bardzo szkoda, ale nie zniechęcaj się :)
Aragorth
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 14:47

Postprzez Europejczyk Cz wrz 05, 2019 21:58  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

W ciągu dnia zdobyłem jeszcze Kimiego Raikkonena ( zrobiłem sobie w końcu fotkę ), Giovinazziego, Strolla, Pereza, Leclerca, Albona, Warwicka, Gene. Sorry, ale dokładnie nie chce mi się opisywać, nie mam humoru. Rano odwiedziliśmy Kena Kavanagha, ale niestety przebywa w szpitalu. Po sytuacji z RK widziałem jeszcze Bottasa i Verstappena, ale nawet nie chciało mi się do nich podchodzić.

Dzięki za pocieszenie, nie zniechęcam się... ale musze się z tym przespać, bo pokłócić się z własnym idolem.. Tego jeszcze nie grali.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez patgaw Pt wrz 06, 2019 16:59  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Nie przejmuj sie moze mial zly dzien albo jak zobaczyl tylne skrzydlo Williamsa w specyfikacji na Monze to dostal skrzywienia :D
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron