Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez harry_keogh Pt wrz 13, 2019 8:22  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

@Europejczyk - coś dla Ciebie :)

https://www.mementoexclusives.com/f1-shop/robert-kubica-2017-test-race-used-race-suit-renault-f1-team/


I niezmiennie jestem pod wrażeniem zaangażowania w hobby, opisywanych przygód, relacji tutaj.

Wielki szacun!
harry_keogh
 
Dołączył(a): N lis 20, 2011 16:38

Postprzez Europejczyk Cz lut 13, 2020 13:11  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Ehh po dosyć długiej przerwie zimowej - Mam na myśli listopad grudzień i początek stycznia gdzie zrobiłem sobie po prostu przerwę od autografów czas wrócić na właściwe tory z podwójną siłą :) Czasem warto od wszystkiego sobie odpocząć, żeby się zresetować.
U mnie sezon tak na prawdę już się rozpoczął, ponieważ Ferrari wypuściło już pierwsze karty... I już myślę jak je zdobyć :) Musze być teraz bardzo czujny, ponieważ teamy lubią wypuszczać limitowane edycje kart np. tylko na prezentacje bolidu (Racing Point rok temu) czy tylko na okres testów (dosyć często Red Bull).

Co do planów na ten rok też już mi się wszystko po dzisiejszej konferencji ułożyło i bilety mam już kupione na takie imprezy:

Kwiecień - Minardi Days na torze Imola
Maj - DTM na Lausitzring
Czerwiec - GP Kanady
Sierpień - GP Węgier

W tym roku odpada mi FE w Berlinie z powodu kolizji z GP Kanady... Jadą tam za to moi znajomi, więc chyba mi troszkę pomogą :)
Raczej na tym zakończę, nie zanosi się abym gdzieś jeszcze jechał... Chyba, że pod koniec roku coś wymyślę.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk So lut 29, 2020 19:42  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Ostatnio wpadło kilka nowości... W tym legenda - Juan Manuel Fangio :) wraz z kilkoma już zmarłymi kierowcami.

http://formula1autographs.com/3/latest
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt maja 26, 2020 12:21  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dawno się nie udzielałem, ale cały czas krok po kroczku działam :)

http://formula1autographs.com/3/latest
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt cze 09, 2020 7:31  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt cze 23, 2020 10:55  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Pt lip 10, 2020 6:35  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Znowu update o kilku zmarłych już kierowców

http://formula1autographs.com/3/latest
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Śr lip 15, 2020 12:24  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Kolejne nowości

http://formula1autographs.com/3/latest

I tak to się pomału kręci do przodu :)
Zacząłem myśleć nad wyjazdem do Berlina na FE... Która będzie tam gościć tydzień.
Na wyścigu oczywiście nie ma szans uczestniczyć, ale myślę, że kierowców da się spotkać bez problemu.
Nie ma tam żadnego wjazdu na tor ani nic, dosłownie muszą wchodzić tam gdzie zawsze.
Pytanie tylko... Czy będą chcieli cokolwiek podpisywać hmm... Sprawa do przemyślenia.

Dokonałem dzisiaj płatności za coś baardzo cennego, zdecydowanie bedzie to najdroższa rzecz jaką kiedykolwiek kupiłem do swojej kolekcji, ale na prawdę robi to wrażenie.
Jest to program z GP Wielkiej Brytanii z 1951 roku, a w środku 12 podpisów.
Między innymi Ascari, Farina, Hawthorn (całej trójki mi brakowało, strasznie ciężko ich dostać a ceny przekraczają często tysiące zł za autograf), Fangio oraz kilku nieznanych kierowców, którzy są bardzo cenni pod kątem kolekcjonerskim.

Tak więc czekamy na paczkę... :D :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Pn lip 27, 2020 11:06  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No i stało się... Zakupiony przedmiot do mnie dotarł, a dzisiaj wrzucam autografy na stronę :)

Jest to program z GP Wielkiej Brytanii w 1953 (u góry się pomyliłem, moja nieuwaga) a w nim mega rzadkie i bardzo wartościowe autografy do obejrzenia w zakładce Latest na mojej stronie.

http://formula1autographs.com/3/latest

Zakupiłem w międzyczasie autograf Jima Clarka, tylko muszę za jakis czas wrzucić na stronę, ale już teraz mogę ogłosić, że jeden z moich głównych celów od rozpoczęcia kolekcjonowania, czyli od października 2013 roku ,,Zdobycie wszystkich mistrzów świata" został spełniony. Tak, mam autografy wszystkich mistrzów świata, z tego co wiem na ten moment w Polsce jest nas tylko takich dwóch... Chociaż niedługo do tego grona dołączy pewnie mój przyjaciel Rafał z którym często jeżdżę na wyścigi. Piękne uczucie 8-)

Wróćmy jednak do zakupionego programu. Kosztował on 1650 funtów co i tak uważam, że cena jest przystępna jak za takie autografy. Jak w ogóle do tego doszło ? Jakiś czas temu (luty ?) kupiłem już kilka autografów w bardzo okazyjnych cenach Hawthotne, Clark, Ascari itd itp. miałem je już w domu, miałem wrzucać na stronę, ale się powstrzymałem. Na zdjęciach wyglądały ok, ale gdy paczka z autografami do mnie dotarła to coś zaczęło mi się w nich nie podobać. Wraz ze znajomymi kolekcjonerami uznaliśmy je jednak za PRAWDOPODOBNIE podrobione (moim zdaniem, ale równie dobrze mogły być oryginalne) i postanowiłem je ostatecznie sprzedać poprzez licytacje na ebay. Ceny przeszły moje oczekiwania i w zasadzie kupując ten oto program wyszedłem niemalże na 0 :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Pt lip 31, 2020 7:59  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No to wspomniany wcześniej Jim Clark, Alberto Ascari na programie z 1951 roku oraz niezwykle rzadki Ivor Bueb.

http://formula1autographs.com/3/latest

Co do zbierania autografów osobiście w tym roku... Tak łatwo się mnie nie pozbędą 8-) .

W przyszłym tygodniu w weekend jadę do Berlina na FE... Na tor oczywiście nie wejdę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby złapać kilku kierowców. Większych problemów być nie powinno, ale się dopiero okaże.

Ruszyła też sprzedaż biletów na GP Portugalii w październiku. Mówi się, że będzie tylko 5.000 kibiców w co osobiście wątpię i będzie ich dużo więcej, ale... na szczęście ja już swoje bilety mam :) Tak więc kierowcy... nadchodzę :lol:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Pt sie 07, 2020 7:35  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Nowości Nowości Nowości

http://formula1autographs.com/3/latest


Wyjazd do Berlina odwołaliśmy.

Koronawirusa złapał szef jednej z ekip oraz cały szef Formuły E... Bardzo wątpliwe, aby kierowcy zechcieli się w tej sytuacji narażać, bo teraz jeszcze bardziej będą na wszystkie obostrzenia zwracać uwagę.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Wt sie 11, 2020 7:39  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Cz sie 13, 2020 18:49  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

https://zapodaj.net/c46caef705cfa.jpg.html

Panie i Panowie, jakby ktoś coś kupował na stronie Alfy (czapkę, koszulkę itd) i dostał taką karte z nadrukowanymi autografami... I nie byłaby wam potrzebna a chcielibyście wesprzeć moją kolekcje - dajcie znać, z chęcią odkupie :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Śr sie 19, 2020 9:37  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Nowości

http://formula1autographs.com/3/latest

Dobra, Portugalia w pełni ogarnięta - bilet, hotel, samolot... Jeszcze tylko jakieś autko z kolegą muszę wynająć i pozostaje czekać.. Oby nam tylko granic nie zamknęli :o
No i nadal zwracam się z prośbą o tę kartę Alfy co podesłałem u góry, z chęcią kupię.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Śr sie 26, 2020 11:47  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Hej, że tak powiem... Mam w tym temacie trochę jakby monopol, więc mam nadzieję, że administracja nie będzie mieć nic przeciwko małej reklamie mojego IG niekoniecznie tylko o F1. :)

Mam dwie pasje, oprócz F1 i kolekcjonowaniem autografów zajmuje się również sportami sylwetkowymi. Przygotowuje się do moich pierwszych zawodów, które nastąpią mooooże już w przyszłym roku. Założyłem Instagrama, aby łączyć te dwie pasje - będzie sporo o autografach, relacje z wyjazdów itd. ale również moje codziennie życie kulturysty.
Tak więc zapraszam, nazwa to - masiarmonster
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron