Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk Pt kwi 05, 2019 20:39  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Żeby urealnić wycieczkę wrzuciłem już fotki z kierowcami na stronę:

https://motorsport-autographs.weebly.co ... ivers.html


Zapraszam do oglądania :grin:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Parabolica Pt kwi 05, 2019 23:36  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Alez galeria!!!Europejczyk, jak sobie wyobraze, ze tych wstystkich "przytulales":) to straszna zazdrosc i podziw:)
Avatar użytkownika
Parabolica
 
Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 11:57

Postprzez lolek99 N kwi 07, 2019 17:03  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk, widzę, że przypakowałeś :lol:
Zazdroszczę!
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Europejczyk So kwi 13, 2019 12:33  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Panowie, dziękuję bardzo. No coś tam się ćwiczy, staram się rozwijać na wielu płaszczyznach :-P Chociaż szczerze trochę wiążę swoją przyszłość z kulturystyką.

Wczoraj dostałem prezent urodzinowy. Była to dla mnie ogromna niespodzianka. Rodzice zlecili dla mnie stworzenie zupełnie nowej strony od podstaw z genialną nazwą domeny.

http://formula1autographs.com/1/home

Muszę jedynie pozmieniać kilka rzeczy, jak np zdjęcia na stronie głównej i aby nazwiska kierowców układały się alfabetycznie, bo na ten moment jest segregacja według imion. Takiego prezentu się w ogóle nie spodziewałem, było wielkie WOW :lol: Koniec z problemami takimi jak 10min wgrywania zdjęcia jak i innymi problemami technicznymi na weebly. Motywacja do prowadzenia strony wróciła, bo ostatnią trochę zaniedbałem właśnie przez godzinnie ładowanie się zdjęć. No i co ważne nowa strona działa bardzo dobrze na urządzeniach mobilnych :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Woolf So kwi 13, 2019 17:54  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Przyjemna dla oka!
W zakładce kontakt napisałbym raczej "Do" zamiast "Are". :wink:
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Europejczyk Cz sie 08, 2019 9:39  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dodałem fotki z niektórymi kierowcami których spotkałem na GP:

http://formula1autographs.com/galeria/898

Łącznie zdobyłem 206 autografów.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Cz sie 22, 2019 6:20  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

O autografach zbyt często ostatnio nie piszę, bo po prostu nie mam na to czasu - przygotowuję wiele rzeczy jednocześnie. Szykuję materiały do podpisania na Monze, ogarniam wyścigi już pomału na przyszły rok (Bilety na GP Kanady już kupione, do tego dojdzie GP Węgier i Abu Zabi prawdopodobnie. Do tego dorzucę FE w Berlinie i Minardi Days więc zapowiada się piękny rok), oraz... szykuję pokój w nowym mieszkaniu w 100% poświęcony kolekcji.

Na ten moment wygląda to tak:

Obrazek

Prawa strona gablotek jest w 100% poświęcona Kubicy. Wszystkie modele Minichamps w skali 1:18 oraz kilka najcenniejszych fantów.

Obrazek

Obrazek

Nad półkami jeszcze pracuje, ale będzie wyglądać to tak:

Obrazek

U góry jakieś fotki z kierowcami, modele (chce mieć mistrzowskie bolidy od sezonu 2013 bo wtedy zacząłem kolekcjonować autografy).

Po lewej stronie pokoju w gablotach już są autografy wszystkich mistrzów świata... No, prawie wszystkich - brakuje mi 6 :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na ścianie której jeszcze nie widać na zdj - będzie gablota z kombinezonem Williamsa, flaga podpisana przez RK itd.
W szafkach oczywiście jest około 30 podpisanych czapek i z 30 segregatorów a autografami. Łącznie myślę ponad 4000 już, muszę to kiedyś policzyć dokładnie. Będę aktualizował jak mi idą prace. :-o
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez leni93 Śr sie 28, 2019 10:47  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Super ten pokój. Ja jestem w trakcie budowy domu i jeden pokój zarezerwowałem na biuro, ale zapowiedziałem żonie, że na ścianie na pewno będzie jakieś dobre zdjęcie z RK i kolekcja samochodów F1 w skali. Będę miał się na kim wzorować.
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez Europejczyk N wrz 01, 2019 19:26  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Może nie autograf, ale się pochwale bo się podjarałem jak nie wiem :D
W piątek odebrałem nowe rejestracje :D
Obrazek

Baardzo się zdziwiłem, że nikt w tym regionie takich nie ma i mogę mieć 0 :)

Przy okazji, nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył, ale wyjazdu z FE Berlina jak i GP Węgrzech nie opisywałem tutaj na forum... Jakoś nie miałem weny. Bardzo dużo pisania, a po całym dniu polowania jestem po prostu zmęczony, a czytelników nie mam za dużo, więc nie wiem czy będe to kontynuował. We wtorek lecę do Mediolanu na GP, są duże plany chociaż będzie bardzo ciężko, bo we Włoszech jest najwięcej kolekcjonerów.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez krzych N wrz 01, 2019 19:38  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Oczywiście czekamy na kolejne wpisy. Lepiej pisać dla 5 osób które naprawdę czytają niż dla 100 które lecą po łebkach i mają to gdzieś.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez J.P.S. N wrz 01, 2019 22:31  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Mi się wydawało, że miałeś nie jechać na Węgry w tym roku, pewnie mi się tylko wydawało ;)
A co do FE... To nie jara mnie to wcale :P
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Europejczyk Pn wrz 02, 2019 6:00  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

No miałem nie jechać, ale jak sobie pomyślałem ilu kibiców Roberta będzie i jaka atmosfera będzie panować... to nie mogłem sobie darować :lol: W sumie Węgry tak tanio wychodzą, że prawdopodobnie jednak co roku będę tam jeździł... bo w sumie czemu nie.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez hagj Pn wrz 02, 2019 8:25  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Europejczyk napisał(a):Może nie autograf, ale się pochwale bo się podjarałem jak nie wiem :D
W piątek odebrałem nowe rejestracje :D
Obrazek


Przebić Cię może tylko to :)
Obrazek
Avatar użytkownika
hagj
 
Dołączył(a): N lut 25, 2007 14:21

Postprzez Europejczyk Pn wrz 02, 2019 8:28  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Noo widziałem to, niezły farciarz :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk Pn wrz 02, 2019 20:41  Re: Autografy, zdjęcia, karty kierowców

Dzień 0

No to tego... zaczynamy :) Jutro rano na kilka godzin do pracy, a potem o 13 jazda w kierunku Warszawy na lotnisko. Samolot do Mediolanu mam o 17. Lecę tam z 3 znajomymi kolekcjonerami, więc będzie się działo... ale zadanie łatwe nie będzie. Włochy tak jak już wspominałem posiadają największą ilość kolekcjonerów... ale też największą ilość fanów Ferrari, więc liczę na to, że inne teamy będzie choć trochę łatwiej gdzieś złapać. Biorę rekordową ilość zdjęć - około 700 sztuk. Z tego powodu, że na Monzy można spotkać dużo gości specjalnych (jak np Mario Andretti na pewno będzie !) oraz zamierzamy odwiedzić w środę kilku "dziadków" - byłych kierowców, których w ogóle mało kto kojarzy. Niektórych już odiwedziłem w tamtym roku np. Bassi, Brambilla. Jako ciekawostka - na sesje autografów były specjalne zapisy i było tylko 600 miejsc. Niby dużo, ale warto wziąć pod uwagę fakt ilu kibiców będzie na wyścigu. Jak sobie porównamy kilkadziesiąt tysięcy do 600... to już wydaje się dosyć mało :) Moi znajomi też się dostali, więc z pustymi rękami raczej nie wrócimy.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość