Tor wyścigowy - projekt

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pavlos Le Paul So lis 15, 2014 19:37  Re: Tor wyścigowy - projekt

Mi po ściągnięciu napisało coś o problemach, że coś z procesorem.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom


Postprzez Lukas So lis 15, 2014 21:47  Re: Tor wyścigowy - projekt

ziomkris - nie, nie przesadzam ani trochę :) Mieszkam zbyt blisko miejsca, które wyznaczył Pavlos, żeby brać takie wyznaczenie sobie czegoś w mapach google za choć w 1% poważne. Już prędzej jako trasa do pobiegania w Endomondo, choć znając Bytom to byłby naprawdę szybki bieg ;)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Duif So lis 15, 2014 22:18  Re: Tor wyścigowy - projekt

Lukas ma w 100% rację. Jak już coś robicie i prezentujecie na forum, to chociaż postarajcie się, żeby się z tego inni nie śmiali.

Pavlos, skoro Ci wywaliło jakiś błąd to się z nim uporaj. Nie jest to wcale trudne, a to będzie pierwsza oznaka, że coś Ci się chce.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ziomkris1 So lis 15, 2014 23:51  Re: Tor wyścigowy - projekt

Rozumiem Ciebie Panie redaktorze :wink: i zgadzam się z Duifem. Grunt to chęci, i zainteresowanie tym. Przydaje się taka opinia, czasami sroga i wręcz upokarzająca. To motywuje bardzo (przynajmniej mnie :razz: )
"Sporty motorowe w Szwajcarii są złe, niedobre, śmierdzą" Adam Widomski :D
Szwecja-Anglia na wynik 2:2 - "Siedzi, nawet nie na stojąco" xD
Avatar użytkownika
ziomkris1
 
Dołączył(a): Śr kwi 08, 2009 13:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Duif N lis 16, 2014 0:23  Re: Tor wyścigowy - projekt

Pamiętajmy, że zaprojektowanie toru, jak i każdej innej rzeczy to skomplikowany proces, który nie polega, mnie więcej, na tym: "wezmę sobie linię, tu ją zakrzywie i mam zakręt."
To dużo więcej rzeczy do uwzględnienia - w przypadku toru trzeba zacząć od przepisów i regulaminów poszczególnych serii do których tor ma być używany. Następnie trzeba wziąc pod uwagę teren, wszelkie parametry zakrętów, mieszanki asfaltu, odwodnienie, widowiskowość, zużycie opon, zaprojektowanie stref bezpieczeństwa, dróg ewakuacyjnych, ratunkowych, szacowany czas okrążenia dla danej serii, bliskość hoteli, budżet, i jeszcze wiele wiele innych rzeczy, o których nie myśli przeciętny kowalski oglądając tor. To tak na szybko wypisałem, ale zapewniam, że rzeczy do uwzględnienia jest o wiele więcej. Zaznaczam, że nie jestem architektem, więc pewnie nawet 10% nie byłbym w stanie wypisać. ;)
Ciekawy jest to temat na pewno, ale zanim coś zaczniemy działać, polecam się zapoznać z tym tematem. Wtedy i świadomość tego co robimy i przyjemność będzie o wiele wiele większa.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pavlos Le Paul N lis 16, 2014 8:47  Re: Tor wyścigowy - projekt

Co do błędu: na razie brak postępów. :(
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Duif N lis 16, 2014 9:39  Re: Tor wyścigowy - projekt

Jeśli byś się wysilił i podał chociaż odrobinę tekstu tego błędu, to może by się udało coś pomóc.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pavlos Le Paul N lis 16, 2014 13:21  Re: Tor wyścigowy - projekt

na początku wole się upewnić: Czy brałem to z dobrego linka? Bo mogłem znając siebie wybrać ten obok.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Duif N lis 16, 2014 13:26  Re: Tor wyścigowy - projekt

Najpierw się trochę ogarnij, bo piszesz jak 5-latek. Chciałem pomóc ale bez przesady. Nie wiem co za błąd, teraz piszesz "link obok", chaos, totalny brak informacji. Nigdzie nie znajdziesz pomocy w ten sposób. Masz problem to go dokładnie opisujesz a my szukamy rozwiązań. Jeśli będziesz gdziekolwiek w Internecie pisał w ten sposób, wszędzie zostaniesz zjechany od góry do dołu.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pavlos Le Paul N lis 16, 2014 14:05  Re: Tor wyścigowy - projekt

Błąd:

"This installation package is not supported by this proccesor type. Contact your product vendor."
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Lukas N lis 16, 2014 14:14  Re: Tor wyścigowy - projekt

W dalszym ciągu nic nie wiemy :) Jaki masz procesor, skąd dokładnie pobierałeś program, przyda się też ogólna specyfikacja sprzętowa, jak i platforma, na której pracujesz.

Co do chęci - nie, chęci nie wystarczą i są one ledwie początkiem.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Pavlos Le Paul N lis 16, 2014 14:16  Re: Tor wyścigowy - projekt

Procesor: AMD Athlon 64 X2

specyfikacja ogólna (troche mnie naprowadzić w jakimś dokładniejszym sensie)
skąd program:http://sketchup.com.pl/
Platforma: Windows XP
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Lukas N lis 16, 2014 14:21  Re: Tor wyścigowy - projekt

http://sketchup.com.pl/presentation/art ... /wymagania - tu masz odpowiedź na swój problem.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Pavlos Le Paul N lis 16, 2014 14:40  Re: Tor wyścigowy - projekt

Na starszej wersji wyszło bez problemów.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości