W jaki sposób oglądacie F1 ?

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Baart Racing Cz wrz 22, 2011 10:35  W jaki sposób oglądacie F1 ?

Ciekawi mnie, jak oglądacie wyścigi F1 w TV lub internecie ? Ostatnio nie mogę rozstać się z notesem, ołówkiem i livetimingiem i zastanawiam się, czy czasem nie przeginam, ale spisując momenty, czas, okrążenie i kolejność zjazdów oraz najlepsze czasy sektorów i okrążeń o wiele łatwiej kontroluje się to co dzieje się na torze.

Zastanawiam się też, na co zwracacie uwagę podczas oglądania wyścigu ?
Avatar użytkownika
Baart Racing
redaktor
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 12:31
Lokalizacja: Koszalin
GG: 4728366

Postprzez pawel92setter Cz wrz 22, 2011 11:04  Re: W jaki sposób oglądacie F1 ?

Ja oglądam wyścigi z moim ojcem. Ja skupiam się na tym co pokazuje realizator, a ojciec pełni rolę inżyniera wyścigowego kontrolując live timing. :wink: Czasem też na niego zerknę. Ja zwracam uwagę na kierowców walczących o zwycięstwo oraz na Lotusa (czy Caterhama ;P). Dzięki temu nie muszę polegać na domysłach naszego duetu komentatorskiego :wink:
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Angulo Cz wrz 22, 2011 14:46  Re: W jaki sposób oglądacie F1 ?

Podczas wyścigu jestem tak nabuzowany, że żadne pisanie zjazdów itp. nie wchodzi w grę. Start zawsze na stojąco, a przy sprzyjającym wyniku również ostatnie okrążenia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez wartek So paź 08, 2011 15:45  Re: W jaki sposób oglądacie F1 ?

Ja kiedys sledzilem live timing, bylo to ciekawe jak nie było zakazu tankowania, później stwierdziłem że bez sensu jest oglądanie wyścigu na cyferkach, bo jednak traci się część akcji. Lepiej usiąść wygodnie w fotelu otworzyc browara i cieszyć się wyscigiem
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez mago So paź 08, 2011 20:11  Re: W jaki sposób oglądacie F1 ?

Angulo napisał(a):Podczas wyścigu jestem tak nabuzowany, że żadne pisanie zjazdów itp. nie wchodzi w grę. Start zawsze na stojąco, a przy sprzyjającym wyniku również ostatnie okrążenia.

Witam w klubie :D start i pierwsze trzy okrążenia to już tradycja - na stojąco. W trakcie wyścigu jak coś się dzieje, to również emocje biorą górę, tak więc LT śledzę jedynie w treningach i czasem w kwalifikacjach.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35


Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron