Sky Sports F1 HD

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez pepsi-opc Wt mar 13, 2012 16:30  Re: Sky Sports F1 HD

Ta kwota 700/800 funtów to raczej jakaś oferta specjalna dla pubów, bo z tego co widze na stronie sky to pakiet podstawowy + Sky Sport kosztuje około 40 Funtów miesięcznie.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez jacoszek Wt mar 13, 2012 17:24  Re: Sky Sports F1 HD

A jak jest z oglądaniem online? Z tego co wiem (a może, nie wiem) Sky ma w swojej ofercie coś w stylu iPlayer'a. Więc płacimy i oglądamy? Czy nie jest to takie proste? :/
Avatar użytkownika
jacoszek
 
Dołączył(a): Cz sty 21, 2010 1:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bohdi Wt mar 13, 2012 18:32  Re: Sky Sports F1 HD

Potrzebujesz SkyID, ktore otrzymujesz przy zakupie dekodera.
O ile mi wiadomo nie ma innej, oficjalnej mozliwosci.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Twarzer Wt mar 13, 2012 22:56  Re: Sky Sports F1 HD

Wydaje mi się, że jest to jednorazowy wydatek 275 funtów + 45 funtów miesięcznie (oraz dodatkowe 50 funtów za każde 6 miesięcy po roku korzystania). Nie wliczam w to kosztów pozyskania anteny.

No cóż, tanio nie jest, ale może być znośnie (i tak dostaje się również więcej kanałów).

Info brałem stąd: http://www.skycards.eu/watch-sky-tv-abroad-poland
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez Endrju Szopen Pt mar 16, 2012 20:11  Re: Sky Sports F1 HD

Oglądał ktoś dzisiaj F1 w Sky Sports F1? Żeby podzielić się jakimiś wrażeniami pierwszymi...?
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mahilda111 Pt mar 16, 2012 20:37  Re: Sky Sports F1 HD

Ja tam do tego kanału nic nie mam, ale reklamy podczas transmisji nieźle denerwują ;p
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez Endrju Szopen Pt mar 16, 2012 20:38  Re: Sky Sports F1 HD

No chodzi mi bardziej o stronę organizacyjną, wiesz, i o to jak im to wychodzi w praniu... Bo reklamy podczas treningów to nie ma problemu, w sumie jeszcze nie tak dawni temu w UK F1 leciała na ITV, gdzie przerwy reklamowe były podczas samych wyścigów - mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie (i chyba tak zapewniali...).
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Twarzer Pt mar 16, 2012 20:44  Re: Sky Sports F1 HD

Treningi komentowane przez Crofty'ego i Anta, jak zawsze wykonują dobrą robotę. Dodatkowo Ted, Georgie i MB robią wywiady w alei serwisowej, więc są czasem przejścia z World Feedu na kamery Sky w pitlane.

Niestety, ale są bloki reklamowe, relatywnie krótkie, ale mimo to pewnie coś koło 20 minut przepada. Ponadto, treningi były też przerywane reportażami (sic!) na temat zespołów, co było dość słabym posunięciem ze strony Sky...

Z tego co się orientuję, na Red Button na kanałach innych niż główny, feed leci cały czas, nie ma reklam, ani reportaży.

O jakości nie mogę powiedzieć za dużo, ale czytałem dużo opinii, że jest wysoka. Nie wiem czy idzie pełne 45mbps (czyli tyle ile idzie od FOMu), ale idzie tego dużo tak czy siak (widziałem release w 1080i z niemal 20mbps).
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez bohdi Pt mar 16, 2012 20:56  Re: Sky Sports F1 HD

Nie, w trakcie wyścigów reklam nie będzie (podobnie jak w trakcie kwalifikacji).
Właśnie oglądam nagrane treningi. Cóż, ogląda się świetnie. Kapitalna jakośc obrazu, powalający dżwięk (jestem pewien, że mają inny sposób jego realizacji). Nieco inny jest sposób samego, nie wiem jak to ująć, kadrowania obrazu. Stosują nieco inne ujęcia, jest wiele zbliżeń, ciekawych ujęć na wysokości toru. Komentarze Davidsona z treningów jak zawsze na wysokim poziomie. Robi wrażenie.
Całościowo o SkyF1:
Duet Brundle i Hill jak do tej pory bije na głowę DC i EJ (chociaż może brakuje nieco specyficznego humoru i nuty "szaleństwa" Eddiego), pełen profesjonalizm w ocenach bolidów, kierowców, wiele cytatów z historii.
O głównoprowadzącym (Lanzeby) można powiedzieć na razie tylke, że jest. Ale pewnikiem z czasem "wyrobi się". Podobnie jak obie dziewczyny (zwłaszcza Georgie Thompson, pychota, ha,ha http://www.youtube.com/watch?v=aW0r5DPpVMU).
Oferują wiele opcji oglądania wyścigu (z bolidu, z perspektywy pitlane, LT, śledzenie wszystkich bolidów na torze, itp, itd).
Świetną sprawą jest opcja SkyGo, a mianowicie, po zalogowaniu się na tejże stronie, mozna wszystko oglądać na laptopie, PC, telefonie w dowolnym czasie (jak i pozostałe programy Sky).

To tak na szybko. Generalnie pozytywne wrażenia.
Ostatnio edytowano Pt mar 16, 2012 21:28 przez bohdi, łącznie edytowano 5 razy
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Endrju Szopen Pt mar 16, 2012 20:59  Re: Sky Sports F1 HD

Dzięki chłopaki za opinie, właśnie o to mi chodziło :)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SirKamil Pt mar 16, 2012 21:31  Re: Sky Sports F1 HD

Endrju Szopen napisał(a):Oglądał ktoś dzisiaj F1 w Sky Sports F1? Żeby podzielić się jakimiś wrażeniami pierwszymi...?


Regres względem BBC naturalnie przez nieznośnie bzdurne i długie reklamy + daremne wstawki "prezentacji" zespołów. Regres bo reszta taka sama, jak była. Nawet para komentatorów.
Przechadzek i pogadanek na torze nie widziałem, szkoda czasu- towar dla 'masowego' laika do kotleta.
Cała reszta opcji do kupienia za abonament/pół średniej krajowej poza zasięgiem, więc się nie wypowiem.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez bohdi Pt mar 16, 2012 21:46  Re: Sky Sports F1 HD

SirKamil, przesadzasz. Ok, reklam nieznoszę, ale z drugiej strony co takiego może wydarzyc sie na torze w trakcie FP. Te wstawki z prezentacji zespołów równie daremne, jak niektóre popisy BBC.
Na przechadzki po torze przyjdzie czas jutro i w Niedzielę.
Właśnie leci podsumowanie treningów z kapitalną analizą AD i porównaniem "klatka po klatce" onboardów Alonso i Jensona, póżniej będzie relacja Kravitza "po zmroku" z paddoku

Myślę, że wystartowali bardzo dobrze, jeśli nie świetnie, a "krzywa nauki" moze tylko pójść w górę.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez SirKamil Pt mar 16, 2012 22:25  Re: Sky Sports F1 HD

Coś konkretnego "musi się wydarzyć"? Ja nie oglądam tego sportu od wielu lat dla wypadków. Gdy siadam między 2:30 a 4 w nocy przed monitor to po to, aby przyglądać się zachowaniu nowych bolidów, nie podziwiać reklamy i co 15 minut słyszeć "SA!TAN!DER!" co nad ranem doprowadzało mnie do pasji :-)
Dwie czy trzy sytuacji, gdy czekałem na złapanie danego zawodnika przez kamerę, przerwały mi reklamy. Dwie za dużo. Tutaj nie ma żadnych okoliczności łagodzących. Nie wiem też co masz na myśli pisząc o "popisach BBC" ale nie przypominam sobie sytuacji aby akcje na torze przerywano bzdurą- prezentacją nazwisk szefa i kierowców takiego czy innego zespołu.
Rozumiem, że ich uwielbiasz, ale moja perspektywa jest jasna- jeśli chodzi o treningi, to bolesny regres względem BBC.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez bohdi Pt mar 16, 2012 22:41  Re: Sky Sports F1 HD

Chwila, chwila. To już nadinterpretacja i to dosyć daleko posunięta.
Gdzie ja pisałem o wypadkach?

Poza tym "główna" transmisja to jedno a możliwości które daje cały pakiet to drugie. Masz opcje "Red Button" dzieki której śledzisz sobie każdego kierowcę/team/częśc toru z każdej możliwej kamerki.
Np. w ten sposób (zapodawałem ten screen w innym temacie, ale powtórzę):
Obrazek

I nie przeszkadzają Ci wtedy żadne Santandery i inne prezentacje zespołów. Oglądasz bez przerwy, podziwiając i kontemplując chociażby porywający widok deszczu na torze, gdy przez godzinę nikt nie rusza tyłka z garażu.
Podobną możliwość masz na laptopie.

Więc jasne jest, że to zdecydowany progres w porównaniu do BBC. No i dochodzi do tego jeszcze brak pretensjonalnego Jake'a i jego niewybrednych żartów na poziomie (przepraszam młodszych użytkowników forum) przygłupiego nastolatka.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez SirKamil Pt mar 16, 2012 22:59  Re: Sky Sports F1 HD

Napisałeś
co takiego może wydarzyc sie na torze w trakcie FP
co jasno sugeruje, że jakaś tam jazda niespecjalnie cię interesuje i te reklamy przez to takie nieszkodliwe.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość