Castrol Edge Predictor

Wszystko co dotyczy F1 i nie pasuje do żadnego z powyższych działów

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pavlos Le Paul Pt mar 18, 2016 17:03  Re: Castrol Edge Predictor

Moja Scuderia Silesia dołączyła!
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kazik Pt mar 18, 2016 19:02  Re: Castrol Edge Predictor

TommyYse napisał(a):
Dawajcie do polskiej ligi :) Czas ucieka.

Się też dołączyłem jak zwykle. A są w ogóle w tym roku jakieś nagrody?
Nic nie widzę. Co prawda i tak nic i nigdy bym nie wygrał ale... walczę :tak:
Widzę nawet teraz, że jakiś Hiszpan jest w tej polskiej lidze. To już coś. :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Arya So mar 19, 2016 5:36  Re: Castrol Edge Predictor

Kazik napisał(a):A są w ogóle w tym roku jakieś nagrody?
Nic nie widzę. Co prawda i tak nic i nigdy bym nie wygrał ale... walczę :tak:


Hmm, faktycznie też nie widzę, tylko zapis w regulaminie, że nagrody mogą zostać zaoferowane za niektóre wyścigi :grin:
Ale ja i tak się do GP Predictora zniechęciłam, bo to jest dla mnie zabawa losowa trochę w tym momencie. To znaczy nie ma nagród za wygranie całego sezonu, tylko za pojedyncze wyścigi. A pojedynczy wyścig to wiadomo, awarie, kraksy, zawsze coś tam się przemiesza, jest większa losowość. Osoby, które w zeszłym roku wygrywały wyścigi, były w większości na kilusetnym-kilkutysięcznym miejscu w klasyfikacji. A ja poszłam w takie bardziej zachowawcze typowanie, i zakończyłam sezon na 2. miejscu w generalce, po prowadzeniu przez większość sezonu. To był mój zdecydowanie najlepszy wyniki w typowaniu/managerze kiedykolwiek, ale w sumie co z tego, skoro w klasyfikacji, która nie ma tak naprawdę znaczenia, bo jak dla mnie to jednak nagroda wyznacza cel rywalizacji.
Więc to w sumie dziwne, że w tym roku już nie reklamują nagród, ale jak będę grać, to najwyżej będę wrzucać takie nie do końca wykalkulowane typy.
W sumie to lepszy był wcześniejszy castrol edge predictor, niby ten sam, ale wtedy normalnie były nagrody za zwycięstwo w klasyfikacji, i miałam wrażenie, że rywalizacja była jakaś ostrzejsza, pamiętam, że jak miałam zły start sezonu to wylądowałam na jakimś kilkunastym tysiącu :P
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy związane z F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron