EURO 2016

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez sneer Cz cze 30, 2016 20:05  Re: EURO 2016

Goooool! Chat? :D

-- Cz cze 30, 2016 20:17 --

No i Milik znowu... nie mógł podawać gwiazdor?
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cravenciak Cz cze 30, 2016 23:03  Re: EURO 2016

Suma szczęścia wyszła na zero, i tak dziękuję chłopakom za genialny turniej. Po meczu można być mądrym, więc się wypowiem: Nawałka miał ostatnią zmianę, mógł wpuścić Boruca. Łukasz nie obronił 10 karnych na Euro. No ale mówię, teraz jestem mądry.

PS. Przeklęta sektorówka. :-?
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Shaitan Cz cze 30, 2016 23:05  Re: EURO 2016

Trudno, ale nie ma się czego wstydzić. Świetny turniej w wykonaniu chłopaków! Równie dobrze mógł być dzisiaj awans.

Miałem osobiście nadzieję, że Nawałka w 120 minucie zmieni Łukasza na Artura. Na 10 karnych Łukasz chyba żadnego nie wyczuł.

Mamy świetną drużynę!
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Venio Cz cze 30, 2016 23:21  Re: Odp: EURO 2016

Ja też jak mówili o zmianie Pazdana pomyślałem, że dlaczego nie zagrać jokerem i wpuścić pod koniec... Szczęsnego, bo wrócił do treningów i chyba mógłby postać, ale to teraz można sobie tak dyskutować, po fakcie... Pisałem do znajomego przed karnymi, że może być ciężko, bo bramkarz Portugalczyków pewnie oglądał karne Polaków, Polakom mogło gdzieś to chodzić po głowie no i przez to tysiąc myśli nad tym, czy uderzyć może tak samo jak ze Szwajcarami.
Bałem się o Kubę. Analizowałem sobie karne ze Szwajcarią i tam - według mnie - Kuba strzelił najłatwiej ze wszystkich Polaków pod względem siły i miejsca uderzenia. Takie są karne. Kuba świetny turniej. Dużo dał drużynie. Oby Wszołek lub ktoś inny w przyszłości dawał tyle drużynie na skrzydle. Najlepiej już w el. do MŚ. Dojdzie Rybus, czyli kadra powinna się wzmocnić.

Moje rozczarowanie turnieju to chyba Milik lub Lewandowski. Plus turnieju: Pazdan/Glik lub Jędrzejczyk. Cała obrona świetna i ciężko wybrać, ale chyba Pazdan biorąc pod uwagę obawy wielu ludzi związane z tym zawodnikiem na turnieju. Wyróżnić trzeba też Kubę, bo się odrodził w kadrze mimo trudnych chwil w życiu i słabego sezonu ligowego.
Avatar użytkownika
Venio
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 12:32

Postprzez slipstream Pt lip 01, 2016 6:31  Re: EURO 2016

Można sobie gdybać o zmianie bramkarza, ale tak naprawdę historie takie jak ten manewr w wykonaniu Holandii swego czasu udaje się bardzo rzadko.

Zaskoczenie bez nazwisk, a fakt, że piłkarz z Ekstraklasy może jednak grać na światowym poziomie. W sumie nie do pomyślenia. Za rozczarowanie to chyba jednogłośnie Milik. Lewandowskiego nie obwinię, bo pokazał że jak przystało na kapitana kiedy nie idzie strzelanie nie strzela fochów jak Krystyna Ronaldo tylko gra na drużynę. Ogólnie, zero gwiazdorzenia w kadrze kogokolwiek, co tylko potwierdza że mamy drużynę co jest wartością cenniejszą niż indywidualności.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez baron Pt lip 01, 2016 6:49  Re: EURO 2016

Gra Ronaldo wczoraj to jedno wielkie nieporozumienie. Zmarnował parę akcji, a gdy była dogodna okazja do dośrodkowania to uderza w boczną siatkę. :shock:

Taka dyspozycja asa Portugalii była oczywiście dla nas zbawienna, ale i tak to nic nie pomogło. Szkoda.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez bartoszcze Pt lip 01, 2016 7:47  Re: EURO 2016

slipstream napisał(a):historie takie jak ten manewr w wykonaniu Holandii swego czasu udaje się bardzo rzadko.

To raz, a dwa taka zmiana to też podważenie kompetencji schodzącego bramkarza, Holendrom odbiło się wtedy czkawką.
http://szku.blox.pl/2014/07/Zesztywnial ... ancza.html
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Kamikadze2000 Pt lip 01, 2016 8:15  Re: EURO 2016

Oczekiwałem ćwierćfinału i się nie zawiodłem. Po tym meczu jest jednak smutek i niedosyt. Szkoda, że akurat trafiło na Kubę - świetny turniej. Niebawem przyjedzie w moje rejony to będzie okazja się spotkać i pocieszyć. ;) Brawo chłopacy. Tym razem faktycznie można powiedzieć "nic się nie stało", bo pokazali charakter i każdy mecz był na wysokim poziomie z ich strony. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez AutoryteT Pt lip 01, 2016 19:08  Re: EURO 2016

Shaitan napisał(a):Trudno, ale nie ma się czego wstydzić. Świetny turniej w wykonaniu chłopaków! Równie dobrze mógł być dzisiaj awans.

Miałem osobiście nadzieję, że Nawałka w 120 minucie zmieni Łukasza na Artura. Na 10 karnych Łukasz chyba żadnego nie wyczuł.

Mamy świetną drużynę!


Też tak myślałem, zresztą gdy komentatorzy mówili że Pazdan chce zmiane a Nawałka pyta czy da radę to byłem pewny że zmieni Łukasza na Artura. Artur jest bardziej nonszalancki, czasami markuje rzut w jedną strone i rzuca się w drugą, czuje że coś by wyciągnął. Ale wracając, Fabiański miał karnego Quaresmy na rękawicy, dosłownie, odbił piłke i ta wpadła pod poprzeczke, zobaczcie powtórkę. Tym bardziej to boli

bartoszcze napisał(a):
slipstream napisał(a):historie takie jak ten manewr w wykonaniu Holandii swego czasu udaje się bardzo rzadko.

To raz, a dwa taka zmiana to też podważenie kompetencji schodzącego bramkarza, Holendrom odbiło się wtedy czkawką.
http://szku.blox.pl/2014/07/Zesztywnial ... ancza.html



Czy ja wiem, skoro mamy ZESPÓŁ to myślę, że Fabian nie miałby kompletnie pretensji gdyby mógł wyjść w 1 składzie na mecz półfinałowy (zakładając, że Boruc by coś wyciągnął) :-)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez slipstream Pt lip 01, 2016 20:15  Re: EURO 2016

Dajmy spokój z tą bramką. Rzuty karne to konkurs napastników a nie bramkarzy więc nie ma się co na zapas zastanawiać. Fabiański zrobił wszystko co miał zrobić podczas meczów. a bramek jakie puścił w żadnym wypadku nie można zaliczyć do szmat z winy bramkarza bo były to strzały nie do obrony bez gigantycznej dawki szczęścia. Zrobił i uratował nas zbyt wiele razy żeby mu teraz robić zarzuty za karne.

Z innej beczki, co wg mnie świadczy dobrze o drużynie to ta z złość i żal po odpadnięciu. Naprawdę wiele to mówi o naszej kadrze, bo zamiast beztroski że właściwie zrobiliśmy więcej niż zakładaliśmy więc jest fajno czuć tę sportową złość że stać nas było i było w zasięgu przejście dalej. Nie ma osiadania na laurach tylko niedosyt i głód po więcej.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez krisow Pt lip 01, 2016 21:57  Re: EURO 2016

Miała być Belgia, a tutaj po bardzo dobrym meczu Walia odsyła ich do domu. Nieźle, co? Kto przewidział? Na lekkie usprawiedliwienie "czerwone diabły" miały problemy z kontuzjami i kartkami. W półfinale Walijczycy na Portugalię zagrają bez Ramseya, spore osłabienie. Finał Walia - Islandia ;)
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez cwiek So lip 02, 2016 0:20  Re: EURO 2016

Przeczuwam znów męczarnie Portugalczyków i ich awans do finału po dogrywce albo karnych. Śmiech będzie, jak w ten sposób zdobędą mistrzostwo :D Grecja w 2004 to chociaż miała żelazną defensywę i wygrywała mecze. Portugalczycy ni to dobrze bronią, ni to mocni w ofensywie.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez baron So lip 02, 2016 7:43  Re: EURO 2016

Szkoda, że Ramsey złapał żółtą kartkę i nie zagra. Gdyby nie jego asysty, byłaby dogrywka.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez kibic sribic So lip 02, 2016 23:01  Re: EURO 2016

Takich karniaków to się nie spodziewałem. 11 trafionych na 18 strzałów, z czego raptem 3 wyjęte przez Neuera i Buffona. Im dłużej to trwało, tym większą miałem nadzieję, że bramkarze będą strzelać.
Avatar użytkownika
kibic sribic
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 15:43
Lokalizacja: Zgórsko

Postprzez baron N lip 03, 2016 7:37  Re: EURO 2016

Wczorajsze karne to istne szaleństwo. Żal mi Włochów, ale Niemcy byli wczoraj lepsi.

Także ten... Francuzi pokonają Islandczyków, ale potem dostaną łomot od Niemców jak Brazylijczycy na Mistrzostwach światach, Portugalia znów wymęczy wygraną, i mamy finał Portugalia-Niemcy.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości