EURO 2016

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez sneer Pn cze 27, 2016 15:44  Re: EURO 2016

Nikt, komu kibicowałem wczoraj nie awansował :( Najbardziej żal mi Irlandczyków - Francuzi nawet nie wiedzieli z kim grali (myśleli, że z Irlandią Północną). Może dzisiaj Islandia zrobi niespodziankę?
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cravenciak Pn cze 27, 2016 18:54  Re: EURO 2016

Hiszpania odpada. Del Bosque chyba też.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez slipstream Pn cze 27, 2016 19:00  Re: EURO 2016

Tiki taka również odpada. W Hiszpanii czas na rewolucję totalną. No i wszyscy którzy mówili jak to Chorwacja wszystkich rozjedzie po wygranej grupie w końcu może zrozumieją że to nie Chorwacja była tak mocna, tylko Hiszpania tak słaba.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kibic sribic Pn cze 27, 2016 21:54  Re: EURO 2016

Anglia do domu! :twisted: :twisted: Islandczycy pokazali im, gdzie jest ich miejsce 8-)
Avatar użytkownika
kibic sribic
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 15:43
Lokalizacja: Zgórsko

Postprzez fordern Pn cze 27, 2016 21:58  Re: EURO 2016

fordern napisał(a):
krisow napisał(a):Swoją drogą Islandia tak w teorii chyba błąd w strategii strzelenie gola na 2:1. Grali by w górnej połówce z Chorwacją, a tak Anglia w 1/8 :)

Nie chcę nic mówić, ale anglia jest na tyle żałosna, że Islandia wcale nie jest bez szans.


Żadna niespodzianka ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez cwiek Pn cze 27, 2016 22:43  Re: EURO 2016

Można było się spodziewać ciężkiego meczu dla Anglików, ale przewidywałem, że jednak wymęczą zwycięstwo. Brawa dla Islandii. Jak na razie mamy trzech czarnych koni w turnieju :D Niech w półfinałach zameldują się wszystkie trzy :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez krisow Wt cze 28, 2016 11:10  Re: EURO 2016

Jednak pomyliłem się co do Hiszpanii i Anglii, po prostu byli słabsi od swoich rywali. Szczególnie dziwi mnie postawa Anglii, w pełni zasłużona wygrana Islandii. W grupie Austria sprawiła im więcej kłopotów w końcówce, niż wczoraj Anglicy.
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez exxxile Wt cze 28, 2016 12:20  Re: EURO 2016

Z jednej strony myślę sobie: "kurczę, może po prostu czołówka jest zmęczona", ale chyba jednak nie można porównywać tego turnieju do euro 2004, gdzie wyeksploatowane gwiazdy zawodziły. Mam wrażenie, że ten turniej po prostu promuje drużyny zorganizowane i z pomysłem na grę. Włosi już w pierwszym meczu pokazali, że zamierzają być zorganizowani i efektywni i nawet jeżeli nie mają z przodu takiej siły i kreatywności jak Hiszpanie, to dzięki odpowiedniej strategii mogą walczyć z najlepszymi. Anglicy z kolei od początku grali marnie, ogólnie ciężko było się po tej drużynie spodziewać czegoś więcej, tylko marka gdzieś tam rozbudza jeszcze emocje, a już i tak chyba tych starszych kibiców, bo drużyna ostatni raz do strefy medalowej dotarła 20 lat temu u siebie. Ciężko uwierzyć, że taka Islandia może zbudować silną drużynę, ale jednak oni nie wzięli się z kapelusza. Zagrali znakomicie w eliminacjach, nie zawiedli w grupie ogrywając dwa razy Holandię (kiepska końcówka tylko sprawiła, że nie wyszli z drugiego miejsca). Po prostu ktoś miał pomysł na to, jak wycisnąć te dobre cechy i przykryć braki piłkarskie. Tak samo widzę zresztą naszą reprezentację, która nawet grając nienajlepszy futbol (jak z Ukrainą) potrafi jednak koniec końców przechylić szalę na swoją stronę.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez cravenciak Wt cze 28, 2016 20:59  Re: EURO 2016

https://www.laczynaspilka.pl/euro2016/a ... e-na-euro1

Trzeba przyznać, że sędziuje bez jakichkolwiek kontrowersji. Dobry wybór!
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Duif Wt cze 28, 2016 21:26  Re: EURO 2016

Przeczytałeś artykuł? Zostaje jako techniczny i rezerwowy. ;)
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cravenciak Wt cze 28, 2016 21:40  Re: EURO 2016

Łeh, zrobili pudelka z ŁNP :-(
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez cwiek Wt cze 28, 2016 22:16  Re: EURO 2016

Tak czy inaczej, kolejne udane mecze wysokiej rangi za Marciniakiem. Szczerze mówiąc, zdziwiłbym się, gdyby jako debiutant dostał półfinał, że nie wspomnę o finale.

Myślę, że możemy liczyć na to, że już w przyszłym roku Marciniak dostanie najważniejsze mecze w LM. Może finał? Chyba że Legia pokrzyżuje mu plany :P
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Duif Śr cze 29, 2016 8:59  Re: EURO 2016

Euro faktycznie udane w jego wykonaniu. Ten karny w meczu Słowacja-Niemcy też sie należał i to była świetna decyzja Marciniaka. Również liczę na to, że i pod tym kątem się wybijemy w europejskim futbolu.

Jak tam nastroje przed jutrem? Analizując grę Portugalii w dwóch pierwszych meczach i w tym ostatnim widać, że trener ich trochę "utemperował" - w końcu zagrali jak drużyna a nie 4-5 indywidualności i reszta no-name'ów. Mimo to, Chorwacja oddała 14 strzałów - fakt, niecelnych, ale oddała. Gdyby mieli tam Kubę... Miejmy nadzieje, że Krystyna będzie chciała pokazać się ze wszystkich sił i spali się jak w pierwszych dwóch meczach a Quaresma psychicznie nie wytrzyma tej presji i zacznie grać nerwowo.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez exxxile Śr cze 29, 2016 9:41  Re: EURO 2016

Widać było w meczu z Chorwacją, że w końcu rywal nie został zlekceważony, a drużyna właśnie ułożona i utemperowana, z o wiele większą dyscypliną taktyczną. Ale na Polskę to nie musi wystarczyć. Na pewno jestem ciekaw jak nasi poradzą sobie z szybkimi atakami i jestem ciekaw kto będzie przejmował inicjatywę - my wolimy jednak nadal, mimo wszystko, grać z kontry, ale i Portugalczycy, choć rozgrywać lubią, nie są w tym mistrzami i raczej preferują szybkie, bezpośrednie ataki, oraz szukanie okazji ze stałych fragmentów gry (np. dobitek po uderzeniach Ronaldo). Tu ciężkie zadanie przed naszymi obrońcami, trzeba będzie uważać na kartki i nie zapominać, że oprócz Ronaldo jest jeszcze Nani, który zwykle ma więcej miejsca (na zasadzie pary Lewandowski - Milik). Ciekawe zestawienie drużyn, ale myślę, że nasi piłkarze nie mają kompleksów i będą dalej grać swoje. Ze Szwajcarią mogło być różnie, ale z drugiej strony udowodnili sobie i nam, że potrafią sobie radzić w gardłowych sytuacjach, co w fazie pucharowej jest obowiązkiem. Dobrze, gdyby przejęli inicjatywę na początku (jak z Ukrainą i Szwajcarią), tylko tym razem niech po prostu strzelą ze dwie bramki w pierwszej połowie i uciszą rywala na amen :wink:
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Kamikadze2000 Cz cze 30, 2016 19:35  Re: EURO 2016

Widzieć Hiszpanię i Anglię poza turniejem... bezcenne :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość