Pływanie

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Miki1910 N mar 25, 2007 15:29  

Manadou była dziś poza zasięgiem. co prawda myślałem po 200 metrach, że Otylia może ją jeszcze dogonić, ale się przeliczyłem. Wtedy Manadou zaczęła słabnąć, a Otylia włączyła swój 5. bieg. Jednak Francuzka nie spuchła i obroniła przewagę. Brawo Otylia, bo to nie jest twój koronny dystans.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez chmiel N mar 25, 2007 17:29  

Manadou przeceniła chyba swoje możliwości. Ruszyła szybko. Szybciej niż wtedy, kiedy biła rekord świata. Jednak nie wytrzymała tego morderczego tempa i w końcówce opadła z sił. Już tylko wykorzystała przewagę nad rywalkami, którą wyrobiła sobie na początku. Oti świetnie rozegrała ten występ. Typowo dla siebie. Początek spokojny, a później coraz szybciej. Bardzo dobre 2. miejsce. :)
Ostatnio edytowano N mar 25, 2007 18:23 przez chmiel, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez slipstream N mar 25, 2007 17:55  

chmiel napisał(a):Bardzo dobre 4. miejsce.

Hmm, mówiąc trywialnie - nie jarzę. Kto zajął 4. miejsce?

No cóz, dzisiejszy przykład Otylii pokazał tym co myślą że wystarczy tylko wskoczyć i płynąć, jakie to skomplikowane i jak wiele w tym taktyki. Nie ma co żałowac że może wystarczyloby trochę szybciej na poczatku, to nie jest optymalny dystans i styl Otylii choć widac że na kazdy potrafi optymalnie rozłozyć swoje siły.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel N mar 25, 2007 18:23  

Hmm, mówiąc trywialnie - nie jarzę. Kto zajął 4. miejsce?

Literówka. ;) Poprawione.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel Wt mar 27, 2007 19:07  

Otylia awansowała z 3. czasem do finału 200m stylem dowolnym. Właśnie na tym dystansie rekord świata ustanowiła dziś Federica Pellegrini.

Paweł Korzeniowski z 7. czasem awansował do finału 200m motylkiem. Najlepszy czas miał oczywiście Michael Phelps. W finale pewnie będzie on poza zasięgiem Pawła. Medal będzie dobrym występem.

Michael Phelps pobił rekord świata wielkiego Ian'a Thorpe'a na 200m kraulem i bardzo wyraźnie pokonał drugiego Pietera van den Hoogenbanda. Phelps jest geniuszem, nie mam co do tego wątpliwości.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Alassane Bamba Wt mar 27, 2007 20:00  

Amerykanie mają fenomenalne nawroty. Utwierdzili mnie w tym przekonaniu koledzy, bowiem chodzę do klasy z kilkoma pływakami i obecnie MŚ jest najczęstszym tematem dyskusji podczas rekolekcji :P Szkoda rekordu Iana, zawsze byłem kibicem Thorpedy 8)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez chmiel Cz mar 29, 2007 20:16  

Otylia zdobyła brąz na swym koronnym dystansie. Te 3. miejsce można wytłumaczyć kłopotami z procesem w wiadomo jakiej sprawie.

Michael Phelps zdobył czwarte złoto na tych MŚ, bijąc przy okazji kolejny rekord świata.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff Cz mar 29, 2007 20:54  

Otylia zdobyła brąz na swym koronnym dystansie. Te 3. miejsce można wytłumaczyć kłopotami z procesem w wiadomo jakiej sprawie.


Raczej wypadkiem i jego skutkami. O wyrok w tym procesie to sorry, ale to kogo wina sądu :?: Może miał ją za rękę potrzymać i przeprosić, że w ogóle ją przesłuchiwali. Mogła o tym pomyśleć zanim zaczęła wyprzedzać inne samochody kiedy ktoś inny też wyprzedzał (tego uczą na kursie prawa jazdy przy manewrach wyprzedzania).

Według mnie była przybita brakiem formy i ogólną ciężką sprawą w kadrze (wunderteam zaczyna się rozpadać)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slipstream Cz mar 29, 2007 21:15  

Ehh, całe te mistrzostwa mizernie wyglądała (Otylia) nie tylko formą ale i sama sobą - jakaś taka nie taka była... Tłumaczenie wypadkiem jest tyleż głupie bo że niby co, wyjeta spod prawa ma być...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez gregoff Cz mar 29, 2007 21:20  

Szkoda, ale naprawdę wydawało się, że mamy zespół na kilka dobrych lat a tu wszystko zaczyna się wymykać spod kontroli. Słomiński też jakoś nie potrafi trzymać języka za zębami i zwala na pływaków wszystko *tamten nie trenował, ten nie wchodził do wody i takie tam podobne sprawy*.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Macus Pt mar 30, 2007 6:08  

Wy tak mówicie na tą Otylię ale przecież ona nie jest maszyną do wygrywania. 2 i 3 miejsce na MŚ to też bardzo dobre osiągnięcie biorąc pod uwagę że polska pływaczka była załamana po wyroku sądu
Avatar użytkownika
Macus
 
Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 7:45
Lokalizacja: Działdowo

Postprzez slipstream Pt mar 30, 2007 8:13  

Macus napisał(a):Wy tak mówicie na tą Otylię ale przecież ona nie jest maszyną do wygrywania. 2 i 3 miejsce na MŚ to też bardzo dobre osiągnięcie biorąc pod uwagę że polska pływaczka była załamana po wyroku sądu

A kto jej każe. Napisaliśmy własnie co wpłynęło na jej ostateczny wyniki. Niestety prawdziwy sportowiec może mieć oslabienie formy fizycznej (bo to człowiek w końcu), ale psychikę powinien mieć wybitnie mocną.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Siemion19 Pt mar 30, 2007 14:12  

No i jankesi pokazali klase jeszcze z rekordem
Siemion19
 

Postprzez chmiel Pt mar 30, 2007 22:10  

Jutro o medale dla Polaków mogą zawalczyć Kizierowski i Sawrymowicz. Myślę, że przynajmniej jeden z nich medal zdobędzie, ale może być tak, że żadnemu z nich się nie uda. Kizierowski jest podobno w świetnej formie, więc na niego liczę bardziej.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Miki1910 So mar 31, 2007 13:10  

Kizierowski jednak 4 z czasem 22.00 sekund. Ale to i tak dobre wynik. Przegrał ze Szwedem podium o 0.03 sekundy, ale to na tym dystansie jest dość dużo. Gdyby popłynął w czasie swojego rekordu zyciowego wygrałby exequo z Amerykaninem.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron